Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdbający

Żona myśli że jestem dobrym mężem a prawda jest taka że...

Polecane posty

Gość gośćsprawiedliwa
ja mam już zakaz odchudzania,ale pływac muszę bo kocham wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie lubie takich jak ta od sprawiedliwości. Tylko jebia temat, przyjdzie taka i nudzi na temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
i nie rozumiesz moich przekazów,nie wolno zabraniać rozwijać się innej osobie,czyli nie wolno robić sztucznych szlabanów i trzymać w niewoli ,pojęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływaj pływaj zeby dupa ci bardziej nie urosła. A co do autora, to biedny siedzi tu bo .,,,, zona poszla do kochanka swojego a kochanka autora gździ sie z innym kochankiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahaha ale ja kocham ludzi na kafe , gadaja co im przyjdzie do glowy a i posmiac sie mozna. Szczegolnie z dwoch tutaj co jezdza po autorze jak plug po polu. Podziwiam za wytrwałość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze proponuje dzisiaj w twej samotności przeleciec flaszeczke , ona cie nie zdradzi i nigdy nie odmówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takiego męża jak Ty autorze i to ja ciągle nalegam na seks on nie ma siły, a jak już do czegoś dojdzie to dba o swoje potrzeby tylko, generalnie jest bardzo słaby w te klocki. Jest moim jedynym facetem, ale gdyby tak wyglądał seks to ludzie by go nie uprawiali. Mąż za to ma siłę jeść i tyć, leżeć na kanapie i żłopać piwsko:(Mam ochotę ze dwa trzy razy dziennie a przez mojego męża jego lenistwo, egoizm kochamy się ze dwa razy w miesiącu. Jesteśmy młodym małżeństwem i już stawałam na glowie, żeby było między nami dobrze w tych sprawach. Wyszłam za niego, bo od lat szczeniackich był moim przyjacielem, dalej jest moim przyjacielem, ale kochankiem niestety nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwa mam w d***e twoje przekazy :) czytam tylko kilka pierwszych slow w twoich postach, nie piszesz nic konstruktywnego wiec nie warto czytac ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 witaj kochana :) wspolczuje ci :) posiedz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
warto nie warto ale ile się napiszesz na mój temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facety to k***y. Puszczają sie szmaciska , wystawiają te swoje paly i ****aja co popadnie. Maz sprawiedliwej tez ***** na siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 wzajemnie ;) stracisz zaraz wzrok pustaczko :) ale moze czegos sie nauczysz i zaczniesz w koncu fajnie pisac na kafe a nie przynudzac , widze ze zyc beze mnie tez nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wszystko wszystkiemu ale gdzie ten *****cz ? Czyżby juz zonka z randki wrocila ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosny duppek i jeszcze sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jestes głupi,współczuję żonie ,już nawet nie k***wskiej natury a braku inteligencji tego zadna nie zniesie i zona cię zostawi prędzej czy pozniej niech tylko trafi się coś na horyzoncie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 19:43 generalnie mój mąż ostatnio stwierdził, że nie wiedział, że w małżeństwie będzie tak rzadko uprawiał seks ... i nie widzi w tym swojej winy, dwa razy w miesiącu zainicjował, to poszliśmy do lozka . Reszte kilkanaście razy zainicjowałam ja - i wymówki : muszę skończyć poziom, jestem obżarty, głowa mnie boli, fajny horror ma zaraz być, muszę rano wstać, jestem zmęczony (przy czym kilkukrotnie był dzień wolny i był chyba zmęczony leżeniem na kanapie i surfowaniem po sieci); Do lekarza nie chce iść a na bank ma cukrzyce sądząc po objawach, robie mu dietetyczne obiady często sałatki do pracy, żeby go jakoś ratować... a on nakupi sobie slodyczy w drodze z pracy do domu piwska, zamówi sobie pizze lub kubelek kfc, albo jakiś obiad z frytkami do pracy a w domu chce kolejny ... już nie wiem jak na niego wplynąć, na moich oczach mlody facet robi sie leniwy i niepełnosprawny.Też pewnie jest przekonany, ze mało seksu to moja wina... poki co nigdy nie odmówiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jego zona juz ma kogos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 wiesz faceci zawsze obwiniaja kobiety o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nigdy żaden o nic nie obwinił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze przyczyna braku checi na seks jest jakas wlasnie choroba. Jakie ma objawy( wspominalas ze ma jakies objawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mnie nigdy żaden o nic nie obwinił Przyjdzie czas i na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego rodzice oboje mają cukrzyce typu 2, ale raczej przez zle nawyki zywieniowe, on bardzo tyje ostatnio na brzuchu, rękach, twarzy (buzia jak księżyc w pełni) oczywiście jak zje węglowodany, czy slodkie to robi sie senny, a jak nie zje slodkiego po obiedzie to go nosi i musi pójść sobie kupić. A jeszcze oprocz tego, ze robi sie senny to bardzo szybko robi się znowu głodny po slodkim czy węglach, wydaje mi sie, że musi mieć skok insuliny wtedy. Kiedyś miał robioną morfologie i podstawowe badania i miał ponad 100 glukozy na czczo, ale nie przejął się tym i nie poszedł do lekarza z wynikiem. Wyganiam go czasem do lekarza, ale musiałabym go zaciągnąć chyba za fraki a już waży ponad dwa razy tyle co ja i ciągle tyje :( Aha nie mam go zamiaru zostawić czy mieć kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam napisac zebys nie kupowała slodyczy ale doczytalam ze on wtedy sam sobie kupuje slodycze jak chodza za nim. No to masz krnabrnego mezczyzne, leniwy obzarciuch i nic dla Ciebie nie robi, tylko mysli o sobie. A czy on ma duze pragnienie ? Chodzi mi o picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukrzyca typu B jest wlasnie od zlych nawyków, gdyby tak sie nie objadal to nie miałby tej cukrzycy. To jest niebezpieczne. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że spore, ale nigdy mu nie liczyłam ile wypija. Duzo dla mnie robi, fajnie spędzamy razem czas, tylko w łóżku się nie układa i się o niego martwię o jego zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorozwiniety
Myślisz, że gdy żona się dowie o kochance to Cię zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierze, ze pan autor jest bez winy. Kobiety w zwiazku zawsze sa bardziej oddane wierne od mezczyzn i nie uwierze w ani jedno słowo autora co do zony. Po pierwsze dobry maz nie wchodzi na neta i nie jezdzi po zonie do obcych i nie żali sie na zone Po drugie walczy o rodzine by bylo dobrze a nie odrazu leci na dzifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście młodym małżeństwem czy juz z pewnym stażem ? :) pytam Pania ktora meza z cukrzyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romanse zawsze wydadzą sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecałe 3 lata w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×