Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdbający

Żona myśli że jestem dobrym mężem a prawda jest taka że...

Polecane posty

Gość gość
Otyla osoba nie ma ochoty za seks. Traci checi , pewność siebie, wstydzi sie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mlodziutkie malzenstwo :) to jeszcze powinien byc ogien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam teraz na necie ze osoba chora na cukrzycę traci ochote na seks. Napewno czytalas o tym i wiesz duzo na ten temat, nie bede kopiowac i spamowac :) szkoda ze on nie chce nic z tym zrobic a ty sie zameczysz jego lakomstwem, łakomy jak male dziecko na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli tak dalej bedzie to zaczniesz pragnac innego mezczyzne a ten bedzie żałował swojego glupiego lakomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś już nie wytrzymałam i powiedzialam, ze więcej ma nie kupować lodów i frytek, bo mu wywale z lodówki . Normalnie tak nie robie, bo jest dorosłym człowiekiem, ale raz tak wyszło. Na drugi dzień byliśmy w sklepie i on się mnie pyta czy pójdę z nim na agd. Ok poszłam, a on ogląda wszystkie lodówki i się pyta, to co kochanie, która fajna pomóż mi wybrać... Pytam sie, to co potrzebujesz drugiej lodówki? on mówi, nie ta nowa fajna jest dla Ciebie, ja wezmę tą starą, żeby już Cię frytkami i lodami nie denerwować :D :D Generalnie to było urocze, ale pokazuje jak "dużo" mogę na niego wpłynąć w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ma multisporta z pracy, przez pół roku poszedł dwa razy - do groty solnej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczny ten twoj maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
przeczytałem wszystkie wasze komentarze, dobrze że bronicie zasad i moralności, moim celem było zwrócenie uwagi na konsekwencje zaniedbywania drugiego, jeden wytrzyma zaniedbywania ze strony partnera do śmierci a inny nie będzie cierpiał przez całe życie tylko dlatego że komuś się odwidziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
pojawił się wątek kobiety której mąż zaniedbuje nie tylko własną żonę ale naraża swoje zdrowie aż doprowadzi do kalectwa i będzie wymagał ciągłej opieki tak lekarskiej jak najbliższych a wtedy już nie będzie to szczęśliwy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
a swoją drogą zobaczę jak sytuacja się rozwinie, może żona obudzi się pewnego dnia i mam nadzieję, że nie z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj zone swoja autorze to i ona bedzie dobra. Zastanów sie nad soba. Narazie jestes zwyklym egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zawiniles skoro zona jest leniwa. A powiedz dlaczego nie wezmiesz rozwodu? Tak latwo bylo ci podjąć nieodpowiedzialna decyzje o slubie to i rowniez rozwiedz sie bo po co narzekać ci do kona zycia. Ty nie powinies muec nigdy zony, tylko przelotne kochanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze że masz kochanke na boku twoja baba nie zasługuje na faceta, paniusia jadąca na twoim garbie a fuj z taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzec jak kochanka bedzie jego garbem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×