Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co za czasy nastały ale teraz faceci nie starają się o kobiety

Polecane posty

Gość gość
1 list to Tymoteusza 2 rozdz. wers. 11-15 nie kompromituj się cipo (albo powiedz że masz wiadomości z biblii szczuki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to prawda. Warto też wspomnieć, że kobiety za przemoc wobec męzczyzn, szantaże na nich, gwałty, też będą odpowiadać konsekwencjami, również będą mogły pójść do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/23*17/ A co to znaczy twoim zdaniem chłopcze? Jeśli ktoś przegrywa , raz za razem nie ma szans, to znaczy że jest lepszy albo równy? Jest gorszy - i na to stwierdzenie nie potrzeba pisać tomów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sie nie staraja bo zwyczajnie nie ma o co. Autorka jest sama bo nikt nie chce takiej wiecznie niezadowolonej baby miec na glowie i w mieszkaniu. Rozwiazlosc seksualna kobiet sprawila, ze stracily one na wartosci. Feminizm to kolejne zlo psujace relacje damsko meskie. Przykladem tego zepsucia sa te czarne strajki kobiet walczacych o aborcje na zyczenie. Kobiety czuja sie traktowane jak obywatel drugiej kategorii w kraju gdzie premierem jest kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 ok jak urodzisz dziecko. Wytłumaczę ci to chłopczyku jak najprościej się da. Jest kotek, który robi MIAŁ i piesek, który robi HAU. Kotek łapie myszki, potrafi wejść na drzewo i wskoczyć na szafę. Piesek nie boi się gonić aut, może obronić człowieka, ale nie złapie myszki. Różnice nie wykluczają równości. Jeśli chcecie bawić się w taki sposób to wiążcie się z czeczenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to wnosi do tego o czym napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomogę Ci z walizką bo chcesz mieć równe prawa:D Filozofia rasowego wieśniaka. Wiesz, że przed wojną kobiety nie czuły się gorsze od mężczyzn? To co chcesz wprowadzić miało miejsce na wsiach ( i to tylko tych gorzej rozwiniętych ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal nie rozumiesz ( pomijam fakt, że człowiek z przeciętną inteligencją powinien sam wpaść na to, że kobiety różnią się od mężczyzn, ale to nie oznacza, że są gorsze ) to jesteś wyjątkowo tępym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnią się biologią idiotko. A kwestia zdobywania to również kwestia kulturowa zakorzeniona na przestrzeni wieków, ale to się zmienia, więc nie joojcz, że faceci przystojni, którzy ci się podobają, nie podrywają cię, bo to hipokryzja czystej wody. Facet nie urodzi ci dziecka, bo to nie jego sprawka. Ale kobiety fizycznie pracować już mogą, bo również uprawiają sporty fizyczne, podobnie jak uprawiają sztuki walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak Nobel z matematyki :P gościu na pierwszej stronie, jest co najwyżej nagroda Abela, a jeżeli chodzi o matematyczne podstawy informatyki nagroda Turinga. I tak na studiach matamatycznych kobiety radzą sobie tak samo dobrze jak mężczyźni , choć przeważnie jest ich mniej i mniej wierzą w swoje siły(tzn. uważają, ze są z******te jak coś osiągną, a nie - jak poprostu są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! Nagle kobiety chcą swoich praw to wszyscy niepewni siebie faceci bulwersują się w internecie, bo na żywo nie ma odwagi:( nie podoba się, że nowe pokolenie dziewczyn będzie miało jaja, żeby posłać takich jak wy do diabła? Skończy się robienie obiadków i siedzenie w domku z dziećmi :) A tak już całkiem poważnie to nie wiem kto was wychował. Po to nam debile feminizm, bo wy zacofane polaczki w równouprawnieniu widzicie tylko to, że teraz można oddać kobiecie i nie zaoferować pomocy przy wnoszeniu czegoś ciężkiego. Brawo dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sobie miejcie te swoje prawa. Pracujcie fizycznie, tak samo jak mężczyźni, tyle samo godzin, po równo, bierzcie tyle samo kasy za ten sam wysiłek. Nikt wam tego nie broni. Tylko, za przemoc wobec męzczyzn, kobiety też będą karane i szły do pierdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojęczały? powzdychały? zapluły się? pokotłowały się małe rozumki w małych główkach? :D to teraz cipki - opanować histerię (gr. hysteria - macica) napić się wody - pozmywać i do łóżek. jutro dom sam się nie posprząta, kurze same się nie zetrą, a obiad się sam nie ugotuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to danie kosza jest przemocą? :D Wiesz jak się zachowujesz? Jestem brzydki i zły. Bądź brzydki i przyjaźnie nastawiony do świata, a znajdziesz dziewczynę na swoim poziomie. Pewnie wolałbyś być z laską i to jest twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kobieta jest równa mężczyźnie. Jeśli nie wierzysz to sprawdź w Biblii. No chyba, że jesteś muslimem. To by tłumaczyło średniowieczne poglądy. >>>> baba zrobiona z faceta żebra jak już chcesz biblie przytaczać durna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jestem pewna że jeszcze 20-30 lat temu od dawna miałabym kogoś porządnego, ale teraz to niewykonalne , mężczyźni uważają zakochanie się za c***owate i niemęskie, myślą że ugrają coś będąc chamami, szkoda że porządne i delikatne kobiety na tym tracą. Ja mam 30 lat i już się pogodziłam z tym że prawdopodobnie nie będę mieć rodziny, chociaz słyszałam od wielu osób ze byłabym wspaniałą matką, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie zauważyłoś :D cipko, że matematycznego "Nobla" napisałem w cudzysłowie. a mam na myśli OCZYWIŚCIE Medal Fieldsa, którego nigdy nie zdobyła żadna kobieta. nie kompromituj się cipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za kosza, tylko, za znęcanie się psychiczne, nieraz i fizyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:06 Ja nie mam problemu ze sprzątaniem i gotowaniem. Jeśli chcesz mieć czysto i nie chcesz głodować to musisz robić to samo. Nie denerwuję się w przeciwieństwie do ciebie. Mam wszystko pod kontrolą, a ty zachowujesz się jak przestraszone zwierzątko, które nie może odnaleźć się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medal Fieldsa może i prestiżowy, ale nie aż tak :P Nawet jego dodatkowa nagroda pieniężna (smieszna kasa za taki trud) nijak sie ma do nagrody Nobla . Generalnie dla części zakompleksionych facecików kurwą i suką jest każda młoda kobieta, która by ich nie chciała, albo by oceniała jako skrajnie nieatrakcyjnego (te starsze to już jędze, wiedzmy, a z rodziny matrony i oczywiście mamunia najukochańsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz rację, jestem pewna że jeszcze 20-30 lat temu od dawna miałabym kogoś porządnego,.... >>>> ktoś porządy czyli kto to? model z magazynu zarabiający 5x średnie krajowe i pracujący godzine dziennie? bo jak dużo zarabia i dużo pracuje to też wam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:10 sprawdź jeszcze dlaczego z żebra i będziesz w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:19 nie, bycie porządnym nie ma nic do wyglądu i zarobków. Ale to jest właśnie kwintesencja problemu - wy nie potraficie tego zrozumieć. Macie już wszystko poprzestawiane w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 00:19 nie, bycie porządnym nie ma nic do wyglądu i zarobków. Ale to jest właśnie kwintesencja problemu - wy nie potraficie tego zrozumieć. Macie już wszystko poprzestawiane w głowach. Zgłoś czyli brzydala bez kasy weźmiesz? i za pierwszą randke płacisz? chętnych nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 00:19 nie, bycie porządnym nie ma nic do wyglądu i zarobków. Ale to jest właśnie kwintesencja problemu - wy nie potraficie tego zrozumieć. Macie już wszystko poprzestawiane w głowach. Zgłoś zarobki dla was nieważne, tylko ma go być stać na wszystkie twoje zachcianki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj pamiętniki katyńskie, a zrozumiesz kim jest prawdziwy mężczyzna. Większość współczesnych facetów chce zrobić z kobiety drugą mamusię. Obrażacie wszystkich bo wszystkiego się boicie. Jesteście wiecznymi chłopcami i dziwicie się, że mamy was gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zachcianek, a nawet jeśli to drobne i stać mnie na nie spokojnie. Nie wezmę brzydala bez kasy. Ale może wezmę przeciętnego z wyglądu z przeciętną kasą, jeśli będzie porządny i będzie mnie pociągał fizycznie. Chyba warto w związku być z osobą, którą ma się ochotę całować, a nie od której nas odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet bez kasy czyli taki, którego trzeba utrzymać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dzisiaj też nie maja wiele wspólnego z dawnymi damami, bo nie chcą siedzieć w domu i gotować dla pracujących mężów. Dzisiaj prawdziwych kobiet już nie ma, podobnie jest z facetami. To też wina tego, że same wychowują dzieci, albo są nadopiekuńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×