Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co za czasy nastały ale teraz faceci nie starają się o kobiety

Polecane posty

Gość gość
10:26 dokładnie ;) Nie dogadasz się z prawiczkami z forum. Oni żyją waleniem konia i przeżywaniem, że nikt ich nie chce. Jest tyle brzydkich lasek na ich poziomie, ale ci idioci z uporem maniakia muszą podbijać do ładnych. Na co liczycie jak do nas podchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest ze to kobiety bardziej zmieniły się przez ostatnie lata nóż faceci. Na szczescie nawet te wyzwolone gdzieś ok 35 zadaja sobie mądre pytania. Szkoda że już pół zycia za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 świetne podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy prawik jest brzydalem. Ja obiektywnie jestem na 6-7, i jestem 25 letnim prawikiem bo kobiet nie szukam, ani seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 ja mam nieodparte wrażenie że kobiety "zawsze wiedzą lepiej". Zawsze uważają ze "jacys" inni są lepsi , starsi,młodsi, obcokrajowcy itp. Nigdy nie słuchają tych którzy są tu i teraz. Piszą tu tacy jacy piszą i oni też sa jakąś reprezentacja realnego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Normalny mężczyzna rozumie że kobieta 30-letnia wcześniej wchodziła w związki i nie przeszkadza mu to. Np. Mój brat. Jego żona nie była dziewicą. On też kogoś wcześniej miał. Tak wygląda normalne funkcjonowanie dorosłych ludzi.(to w odp.na to że nikt mnie nie zechce na żonę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sorry, że się wtrącam. Jestem młodym lekarzem bez kobiety, bo te no właśnie pokrywają mnie co mnie odpycha. jestem dość bogaty, mam najnowsze Volvo s90 i cały czas mam wrażenie,że są takie nachalne dla kasy... Przez to, że mam dużo pieniędzy będę sam, bo nie potrafię oddzielić kobiet które mnie kochają, a którym chodzi o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32 tutaj siedzą sfrustrowani idioci, którzy marzą o islamizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:43 ok. To zalezy ile razy wchodziła w te związki. Pomylić każdy się może, ale 2-3 razy. Później to już raczej usprawiedliwienie dla puszczalstwa. Poza tym każdy ma mieć prawo chcieć takiej kobiety jak mu się podoba. Jeden "nie patrzy na przebieg" inny patrzy. Nikt mu nie zabroni. Dodatkowo dochodzi wątpliwość ze skoro ma już 30 lat i nikt jej nie chciał tzn ze coś z nią nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:51 nie, wolimy Europę ala Pani Przybysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zaczynają mieć wymagania. W latach 70 chodziło się za rączkę i po roku brało ślub. Później okazywało się, że facet do niczego się nie nadaje, ale mając dzieci trudniej było się wycofać. To nie było dobre bo żony mieli idioci/alkoholicy i totalni nieudacznicy. Teraz mamy do czynienia z selekcją. Wybrakowany samiec nie może liczyć na związek i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 ale nigdy nie będziesz wiedział na pewno co twoja kobieta robila kiedyś tam i z kim po nocach. Możesz jedynie przypuszczać po wrażliwości, po sposobie bycia. Ja np jestem zbyt wrażliwa, żeby mieć jednonocne przygody z obcymi mężczyznami. Nie jest to kwestia zasad czy religijności , tylko po prostu nie mam takich pragnień które by ze mnie wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większośc kobiet nie warta żeby się o nich starać.Wulgarne,wyzywające,same pchają się do łóżka.To po co facet ma się starać.Zabiega się o coś ,co trudno dostać,co łatwo przyszło tego się nie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A wy żyjecie dawanie d**y i nie trzymaniem cnoty do ślubu. Prawiczki nie masturbują się zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 trudno dostać piękną mądrą, dobrą i wrażliwą kobietę, ale jak cię odrzuci po twoich "staraniach" to zaczniesz śpiewać, że piękne są nadętymi księżniczkami i nie warto się o nie starać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×