Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co za czasy nastały ale teraz faceci nie starają się o kobiety

Polecane posty

Gość gość
Czy sknera, która uważa, że kobieta nie zasługuje na różę za 7zł? Zarabiam i lubię robić prezenty. Oczekuję, że ktoś będzie traktował mnie poważnie. Nie wymagam kokosów, ale jeśli ktoś dba tylko o swoje potrzeby to nie powinien być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam zachcianek, a nawet jeśli to drobne i stać mnie na nie spokojnie. Nie wezmę brzydala bez kasy. Ale może wezmę przeciętnego z wyglądu z przeciętną kasą, jeśli będzie porządny i będzie mnie pociągał fizycznie. Chyba warto w związku być z osobą, którą ma się ochotę całować, a nie od której nas odrzuca. >>> a jaki cie pociąga fizycznie? model z gazety? przeciętna kasa czyli ile to dla ciebie minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet bez kasy.... DDD przeliczasz miłość na pieniądze jak jakaś żydówa, a potem ZONK bo nie ma miłości, wy same sobie przeczycie a potem płacz że facetów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:36 Kiedyś mężczyźni gotowali i dbali o dom. Ta czeczenada, którą mamy teraz przyszła z napływem wiochy do miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy sknera, która uważa, że kobieta nie zasługuje na różę za 7zł? Zarabiam i lubię robić prezenty. Oczekuję, że ktoś będzie traktował mnie poważnie. Nie wymagam kokosów, ale jeśli ktoś dba tylko o swoje potrzeby to nie powinien być w związku >>> 7zł za coś co jutro czy za 3 dni pójdzie do kosza to jest marnotractwo którego dobra kobieta nie powinna dopuszczać, na co komu rozrzutna marnotrawna baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 00:36 Kiedyś mężczyźni gotowali i dbali o dom. Ta czeczenada, którą mamy teraz przyszła z napływem wiochy do miast. Zgłoś kiedyś kobiety przy ślubie były dziewicami, a teraz armia przez nie przechodzi i one nie widzą w tym nic złego, ot wolność i swoboda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety i kwiaty to odwieczny duet, ale co taki burak jak ty może o tym wiedzieć. Po co robić facetowi ciasto skoro później go wydali? :D Szkoda czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dom i obiad, to dbały kobiety. A facet szedł na wojnę z szablą, albo do pracy utrzymywać żonę i dzieci. Dzisiaj kobiety nie chcą ani wychowywać dzieci, ani zajmować się domem i gotować, w dodatku są agresywne, piją alkohol, palą, i przeklinają. Dzisiejsze kobiety już nie posiadają klasy. Z mężczyznami tez nie jest za wesoło, ale świat się zmienia i trzeba to zrozumieć. Nie zawsze będzie wszystko tak samo wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś dodać, że nie było analu i nikt nie robił loda. Większość facetów nie wyobraża sobie seksu z kobietą, która nie robi takich rzeczy. Wystarczy poczytać forum, żeby wiedzieć, że macie przeprane p****lami mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety i kwiaty to odwieczny duet, ale co taki burak jak ty może o tym wiedzieć. Po co robić facetowi ciasto skoro później go wydali? smiech.gif Szkoda czasu i pieniędzy. >>> ciasto przynajmniej zje, a durny kwiatek postoji ścięty i wyląduje w koszu, nic z niego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobacz, a mój dziadek potrafił gotować. Ps: nie palę, piję okazjonalnie, pracuję, sprzątam i gotuję. Będąc w związku nie mam zamiaru brać wszystkiego na swoj***arki. Dlaczego facet może rozwalić się po pracy, a kobieta ma pracować 24h na dobę 7 dni w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że zje? Wiesz ile kosztują produkty i ile czasu trwa zrobienie ciasta? Szkoda czasu i pieniędzy na przyjemności. Bez ciasta, piwa, chipsów itd. można żyć. Przynajmniej będzie zdrowszy i ładniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet może rozwalić się po pracy, a kobieta ma pracować 24h na dobę 7 dni w tygodniu? xxx Co? Hahaha. W domu to zrobisz obiad, posprzątasz, zrobisz pranie, zakupy i na tym koniec. A facet siedzi w robocie przez 8 godzin, nieraz i więcej i z********a non stop. Faktycznie, świetne porównanie. Kto każe kobiecie iść do pracy ? Nie musi chodzić, może w domu siedzieć i zająć się nim, jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto kobiety
baby są teraz leniwe i wygodne, każda szuka przystojnego modela, z dobrym dochodem, który świetnie gotuje, ma hobby, i kochającą rodzine, nie ma wad, i codziennie przynosi bukiet kwiatów, najlepiej ma 180+ i prawo jazdy, aha i wierny, wpatrzony w swoją zimną jak ryba i kłode w łóżku księżniczke, a ona przed koleżankami może się nim chwalić jakiego to okaza "trafiła" bo one tylko wieśniaków, i z głową wysoko paraduje ze swoim modelem pod ręke po całym mieście aby każdy widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No zobacz, a mój dziadek potrafił gotować. Ps: nie palę, piję okazjonalnie, pracuję, sprzątam i gotuję. Będąc w związku nie mam zamiaru brać wszystkiego na swoj***arki. Dlaczego facet może rozwalić się po pracy, a kobieta ma pracować 24h na dobę 7 dni w tygodniu? >>> baba nie musi pracować tylko CHCE, bo CHCE się "realizować" i robić "kariere", to po kiego wuja takiej facet potrzebny? niech kupi psa, kota, kwiatek w doniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co z tego, że zje? Wiesz ile kosztują produkty i ile czasu trwa zrobienie ciasta? Szkoda czasu i pieniędzy na przyjemności. Bez ciasta, piwa, chipsów itd. można żyć. Przynajmniej będzie zdrowszy i ładniejszy smiech.gif >>> pewnie że bez tego można żyć, i bez kwiatka też, ciesze się że nareszcie się "rozumiemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8h to ma być długo? Kpisz sobie? Pracuję dłużej i zarabiam więcej od przeciętnego faceta. Dlaczego najbardziej jęczą faceciki, które pracują tylko 8h na dobę i zarabiają grosze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha z takimi zarobkami to wy nawet dużego psa nie utrzymacie:D Idę spać dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8h to ma być długo? Kpisz sobie? Pracuję dłużej i zarabiam więcej od przeciętnego faceta. Dlaczego najbardziej jęczą faceciki, które pracują tylko 8h na dobę i zarabiają grosze?smiech.gif Zgłoś Robisz "kariere" i zdechniesz samotna z kotem, a o związku zapomnij bo się nie nadajesz, przeliczająć wszystko na pieniądze. Milość dla was nie zna granic tylko musi być minimum model z dochodem kilka razy średnia krajowa, aha i ma mało pracować bo jak za dużo to was zaniedbuje i pójdziecie roohać przystojniaka bez grosza który gra na gitarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
faktycznie dzisiejsza kobieta nie ma NIC wspólnego ze stwierdzenie DAMA ! czy DAMA przeklina jak ostatni szefc , czy DAMA rzuca peta na trawnik , czy DAMA pluje na chodnik ? wymagania od faceta są ogromne a pseudo DAMA zachowuje się jakby dopiero co uciekła z rodziny patologicznej i na porządku dziennym było picie alkoholu i mordowanie się TRZY razy w tygodniu z użyciem noży kuchennych i tasaków a w tym domu pseudo DAMA nie nauczyła się niczego, oprócz malowania paznokci w różnych kolorach i dobieranie koloru szminki , przyszycie urwanego guzika nazywa tematem TABU ale NIE ma pojęcia , jak się stosownie ubrać do okazji wyjścia do restauracji z facetem i wskakuje z stare i capiące dżinsy z dziurami , tak pseudo DAMA idzie na kolację do restauracji , w dżinsach z dziurami i trampkach na nogach i w kurtce z kapturem ! roszczenia , oczywiście kobieta ma roszczenia w genach i od razu to pokazuje , fochy , z wymalowanymi pazurami i fatalnie dobraną szminką na ustach oraz z tłustymi włosami jest najbardziej zainteresowana tym, - a gdzie pracujesz i ile tam zarabiasz ? nie jest zainteresowana co robisz , czym się zajmujesz i na jakim stanowisku , najważniejsza jest sprawa zarobków ! - drugie pytanie, czy byłeś już w związku z kobietą , bo jeżeli NIE to kobieta z góry zakłada , że skoro NIE znasz zasad w związku to nie nadajesz się do żadnego związku i nawet wodę w czajniku przypalisz a kobieta chce aby rano na dzień dobry podać jej kawę z miodem - trzecia najważniejsza sprawa , czy posiadasz własne mieszkanie , czy wynajmujesz mieszkanie bo przecież pseudo DAMULKA szuka 'frajera' z własnym mieszkaniem a nie ma gdzie mieszkać i kisi się u koleżanki , - na pytania faceta , typu - jakie masz zainteresowania to Damulka nie potrafi odpowiedzieć , nie zna się na pichceniu , nie zna się na krawiectwie , obsługa pralki i żelazka do prasowania stanowi problem , nawet nie zna się na proszkach do prania , więc jaki ma atut ta DAMULKA ? - zaliczyła jakieś tam technikum handlowe i maturę , szuka męża z mieszkaniem i taki ma plan , poza tym planuje zakupy w szmateksie ale nie wie co teraz jest modne i na fali , lubi szaleć przy muzyce chodnikowej , po kolacji zapłaciłem rachunek i wyszliśmy z restauracji , powiedziała CZEŚĆ , akurat mam autobus na Bródno , to CZEŚĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co facetowi niezależna karierowiczka? taka będzie wybredna i przyczepiała się do pierdół zamiast wypełniać role żony i matki, ale o to może chodzi, wysłać baby do roboty i sprzedawać im potem mase gòwna made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, kupcie sobie kota i psa, a dzieci sobie rodźcie metodą in vitro. Mężczyźni sami o siebie zadbaną, ugotują sobie, posprzątają. Wy sobie żyjcie jak chcecie. Rznijcie się z kim chcecie. Bądźcie sobie wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet pracuje tylko 8h to bez łaski powinien zająć się również domem. Jeśli chcesz, żeby żona siedziała w domu i robiła obiadki to musisz zarabiać przyzwoite pieniądze. To chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma dzienne pracować? Hahaha. Jak ma dobre zarobki, to pracuje 8 godzin, bo tyle się pracuje, chyba, że się bierze nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na grzędzie
baby to najgłupsze stworzenia tej planety i łatwo manipulowane i ogłupiane mass mediami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety, kupcie sobie kota i psa, a dzieci sobie rodźcie metodą in vitro. Mężczyźni sami o siebie zadbaną, ugotują sobie, posprzątają. Wy sobie żyjcie jak chcecie. Rznijcie się z kim chcecie. Bądźcie sobie wolne. Zgłoś rada typowej tępej suki, mam rade, skończ z sobą już dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was dobre zarobki to 2 tys :D Jak uda wam się zarobić 3 to czujecie się bogaci haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli facet pracuje tylko 8h to bez łaski powinien zająć się również domem. Jeśli chcesz, żeby żona siedziała w domu i robiła obiadki to musisz zarabiać przyzwoite pieniądze. To chyba logiczne. Zgłoś ile to miesięcznie wymaga wać księżniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ile ma dzienne pracować? Hahaha. Jak ma dobre zarobki, to pracuje 8 godzin, bo tyle się pracuje, chyba, że się bierze nadgodziny. Zgłoś Dla nich facet ma jébać 24 na dobe, bo im zawsze mało ile by nie zarabiał, materialistyczne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chcą, aby facet zaiwaniał na nie, aby go w domu nie widzieć, i jeszcze mieć utrzymywaną dupę :D Cwane to to :D A o tym in vitro to ja pisałem. Niech sobie żyją jak chcą, jak im coś nie pasuje, to niech sobie kupią psa i kota, jak czują się samotne. Ja jako facet kobiety nie chcę mieć, bo jestem samowystarczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×