Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co za czasy nastały ale teraz faceci nie starają się o kobiety

Polecane posty

Gość tumiwisizm
napisałem fajny tekst , bez żadnych wulgaryzmów , zwykły tekst w odpowiedzi na temat i tego tekstu nie mogę tu wkleić , jest zablokowany jako SPAM dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręcą mnie takie rzeczy. Nie będę pomiatać facetem tylko dlatego, że mniej zarabia. X Jesteście prawiczkami bo nie macie wyboru. To nie jest wasza decyzja. Jesteście zdrowo popieprzeni i to dobrze, że nie macie dziewczyn. Plujcie jadem dalej. Nie każdy brzydal jest wredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale facet z podstawowym lecący na kasę to nie moja bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się, że największym przyjacielem prawiczka z kafe jest arab. Chcecie zamienić rączki na kozy? :P Zawsze to jakaś odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
'gość dziś Wybacz, ale facet z podstawowym lecący na kasę to nie moja bajka ' ale głupia , może masz nawet PIĘĆ fakultetów ukończonych ale dałaś się podpuścić , ponieważ NIE znasz życia i zostałaś załatwiona przez faceta , jak tu podaje z podstawowym wykształceniem , o zgrozo , czy te dzisiejsze kobiety naprawdę są takie głupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty co puszczalska niedziewica która nie potrafi zachować dziewictwa dla męża prawiczka? nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dla niedziewicy? wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze kobiety się puszczają, nie trzymają cnoty, robia loda i dają sobie c***a włożyc w d**e.A za torebkę która kosztuje 2 kloce potrafią sobie nasrać na twarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że nie jestem dziewicą? Ja nie przebieram nóżkami bo nie mogę zaliczyć. Gdyby ktoś chciał uprawiac z tobą seks to nie byłbyś prawiczkiem. Mam cię podziwiać bo nie masz powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam powodzenie tylko nie uprawiam seks przedmałżeński? rozumiesz? bo to istne k******o i brak poszanowania ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty czemu obrażasz prawiczków? wolisz *****czy nieprawiczków co zaliczają co chwile inną panne? wolisz k****arza a prawiczek od razu wrzucasz do jednego worka i uważasz taki facet jest debilem, zjebem i imitacją faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie wybiera oj
gość dziś Wybacz, ale facet z podstawowym lecący na kasę to nie moja bajka smiech.gif Zgłoś A jak baba leci na kase to jest NORMALNE? Równouprawnienie znowu? Szukasz miłości i partnera czy kogoś z fakultetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek - to szanując facet Niedziewica - kobieta się puszcza i nie potrafi szanować własnego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner z podstawowym
tumiwisizm dziś niestety ale wiekszość z nich JEST aż tak głupich, dobrze takie suki od razu przefiltrować, oddzielić złoto od gòwna, które bazuje zainteresowanie partnerem od jego wykształcenia, a że taki ma firme i 70 tirów dla niego pracujących to już nie ważne bo suka odpadła, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w Waszym młodocianym matrixie ;) Nie mów tylko że czasy nastały, bo w moim środowisku nic sie nie zmieniło. Ale za gamboziaji z 20 paroletnim stażem reczyc nie będę. Tylko czy to sa mężczyźni w ogóle ?? Que ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które nie leca na kasę ? Żadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są głupie i chciwe
same lecą na kase ale jak to robi facet to już tragedia dla nich, yeebane tępe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie wymogi i zachcianki jak ksiezniczki,łatwiej se konia zwalic jak sie wam do dvpy dobrać :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absurd babskich wymogów
wiecznie niezadowolone księżniczki z wymogami z kosmosu, bo "byle czego" one brać nie będą, bo wolą być same, oto babska logika, a potem płacz w poduszke co noc że nikt ich nie kocha i nie ma facetów dla nich, no bo takie wymagania to spełnia 1 na 10,000 może, ale kto zrozumie babe jak ona szuka miłości ( z przystojnym, bogatym, z mieszkaniem i z firmą najlepiej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn kobiety są też troszkę same sobie winne..większość z nich to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MUJ BOSZE
Głupoty pieprzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsze kobiety staja sie meskie w wielu sferach jednoczesnie chca meskich mezczyzn a to nie wypala bo mezczyzni sa mescy ale meski mezczyzna dla meskiej kobiety to za malo. Feminizm to zlo ktore szkodzi kobietom w kontaktach z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Ja jestem zakochany w 16latce. Nie jest zadna pieknoscia jak z gazetek, czy tv, ale dla mnie jest piekna i mam nadzieje, ze jest dziewica. Ale sam do niej nie zagadam bo jestem niesmialy, boje sie odrzucenia i kompromitacji... ehh. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie podsumowujac to: wyzwolonym, wyemancypowanym feminazistkom nie podoba sie rzeczywistosc i fakt, ze nie podobaja sie facetom. A mialo byc tak pieknie, inaczej... co nie feminaziole? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niedziewicą, uprawiała seks z moim byłym, jedynym partnerem, bo mnie pociągał seksualnie i seks był wtedy moją silną potrzebą, możecie mi tylko zazdrościć jak nie wiecie co to jest silne pożądanie, takie silne że raz zrobiliśmy to jak za ścianą krzątała się jego matka, a raz w plenerze. Kto nie mógł, ten zazdrości i tępi niedziewice. Dodam tylko że od trzydziestolatki raczej żaden normalny mężczyzna nie oczekuje, że ta będzie dziewicą. Od dwudziestolatki... może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:20 przewoźnik /spedytor? Uhhh to cwaniacy i niezle Bucki, trzymam się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:26 od ciebie natomiast juz nikt nie oczekuje, ze bedziesz zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nieodparte wrażenie, ze wypowiadają się tu głownie mężczyźni, którzy kobiety znają z teorii, a teorię dopasowali do swoich wyobrażeń i- możliwości, czy tez raczej ich braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×