Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałam iść na dzisiejszy marsz ale teraz to już sama nie wiem, mam dylemat.

Polecane posty

Gość gość
Ide na marsz ,a CETA to inny temat. Bez sensu, zeby ludzie chodzili na protest przeciw CETA tylko po to,zeby protestowac, faktycznie nie wiedzac, o co dokladnie chodzi. Ludzie głownie histerycznie boja sie GMO, podczas, kiedy cala zywnosc, jaka jemy, jest od setek lat genetycznie modyfikowana, dawniej marchewka nie byla czerwona, te wszystkie odmiany jablek sa uzyskane przez rozne krzyzowki i doswiadczenia , dawniej warzywa , zboża, owoce byly zupelnie inne, mniejsze, mniej smaczne itd. Wiec od lat czlowiek starasie wwyhidowac jak najlepsze odmiany. Tyle,ze kiedys do lepszych odmian dochodzilo sie przypadkiem, metoda prob i błedów, uzywano szkodliwych srodkow, wiec czasem po drodze powstawaly niebezpieczne dla zdrowia twory. Teraz to jest pod kontrolą, co oczywiscie lepiej. Bez GMO swiat zginalby teraz z głodu. Mam w rodzinie genetyka, ktory mi to jako tako wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty autorko masz swój kręgosłup , umiesz samodzielnie myśleć? Aborcja na zyczeńie to rownież wolność . Pomysl . Masz bliska ci osobę, siostrę, przyjaciółkę, matkę która chce usunąć to co zostawił w niej facet, ktory jest jej partnerem tak długo jak ona chce i bedzie mu " służyć" w razie ciąży zostaje sama bez niczyjego wsparcia. Chyba taka kobieta ma prawo zdecydować czy skazuje siebie na ostracyzm? Przecież to jest Polska tutaj nikt sie nikim nie przejmuje ale chętnie wyzwie od patologii. Moze lepiej usunąć zarodek niz skazywać na życie w marginesie. Czy jesteś za tym aby kobiety w Aleppo rodziły? Widzisz co tam sie dzieje? Moze to drastyczny przykład ale jak kobieta wie ze nie chce to lepiej niech nie bedzie matka. Poza tym to jest odsetek kobiet reszta to g***ty, choroby i zagrożenie życia. Jesteś kobieta i chcesz aby twoja sąsiadka , żona menela rodziła co roku jak kotka . Odbierasz jej prawo do decydowania usunięcia zygoty? A jak urodzi to dasz jej śpioszki po swojej wychuchanej córci a potem i tak podasz ja na policję jak jej dziecko zrobi krzywdę twojemu bo ma ładny telefon. Myślcie a emocje w kiesźen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:19 skoro takie rzeczy robią tysiące Polek to zaczynam być za całkowitym zakazem. To co powiedziała Przybysz to zaprzeczenie człowieczeństwa, zwierzę zachowuje się godniej xx Zwierzę? Tysiace Polek, ale tez miliony ludzi na cywilizowanym swiecie, a etycy lekarze, psycholodzy swiata nie protestuja, oddzielajac temat zarodka od czlowieka. Dlaczego akurat Polska ma miec monopol na moralnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie sobie tu tematy o kobietach ktore sa wykończone macierzyństwem , jak któraś nie chce tak żyć to powinna miec prawo do usunięcia czegoś co , jak nazwał ktoś wyżej, zostawił w niej facet. Co was to obchodzi , przecież nie pomożecie , już drzecie sie na te co dostają z podatków każdego 500 stow. Mam sąsiada ma trójkę , można zwariować tylko słysząc te wrzaski i ciagle napominania. Niby dzieci ich ale nerwy i hałas wszystkich dookoła, oni maja swoje 500 plus i inne dodatki a my terror mamuśki która nie ogarńia kompletnie nic. Jak staną sie nastolatkami to ta matka chyba z mostu sie rzuci . To jest prawdziwe życie a nie srutytuty jaki bobasek. Jak jakaś nie jest gotowa to nigdy nie bedzie stając sie matka na sile. Zarodek, zygota, nasiono to nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kraje, równie cywilizowane, nawet ze starszą cywilizacją gdzie aborcja jest zakazana. Z jakiegoś powodu Europa się sypie. I to jest jeden z tych powodów. Nazywanie rzeczy normalnych nienormalnymi i odwrotnie. Tu nie chodzi o moralność ale o podstawowe cechy człowieczeństwa. O ile jestem w stanie zrozumieć aborcję w wielu przypadkach to to co powiedziała Przybysz to dno dna. A tekst ze bo skrobance poczula ze odzyskala zycie. Kurwa. Ona je wlasnie komis zabrala i to z powodu "zlego czasu na przeprowadzke czy szukanie wiekszego mieszkania". Kobiety nie zasługują na miano człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00. Sa prostsze i 100 %sposoby na to żeby nie zajść w ciążę. Poza tym czy ktoś kto nie chce moec dzieci zasługuje na miano kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobiety potrafią byc solidarne? Kobiety tak ale nie półinteligentny i zmanipulowany twór - NIE. No to nie idź i nie popieraj , kiedyś zrozumiesz w czym wzięłaś udział swoją biernością . Życie bywa sprawiedliwe. Jak kobieta mowi nie to ma byc nie. W każdej dziedzinie życia. Nie wiesz co przydazy sie twojej córce a chcesz już dzisiaj decydować? Ciekawe co zrobisz jak spotka ja nieszczęście byc żona idioty ktory bedzie ja zapładniał kaźdego roku na wiosnę -:) brawo ty. Moze przy okazji od razu kazać kobietom nosić chusty i kazać służyć jako punkt rozrodczy dla przyszłej armi kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , ta co nie chce dziecka nie to, ze zasługuje na miano kobiety ale jest kobieta. Ty masz cos z odczłowieczenia a nie ta która wie ze dziecko to nie jej bajka. Tak trudno to pojąć!? Racjonalne myślenie nie boli , demagogia to styl gadania najsłabszych jak ci brakuje argumentów to moze pomysł czy na 13 m kwadrotych można wychować 5 dzieci, bo taka ostatniomtu na forum zgnojono na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię obchodzi to ze kobieta matka dwójki dzieci usunęła zygotę ? Miała prawo nie chcieć byc inkubatorem i służba na kolejne lata, ty chcesz decydować jak maja żyć inne kobiety? A kim ty jesteś ? Ile masz dzieci, ile jesteś gotowa wychować, ile jeszcze urodzić? Masz prace i mieszkanie, masz kasę? Masz swoje życie? ...odczep sie od cudzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istota kobiecości jest możliwość rodzenia dzieci. Jeśli tego nie chcesz a jesteś zdrowa, to nie jesteś kobieta. Poza tym nikt tu nikomu nie każe mieć gromadki dzieci na 13 metrach, ale jak już wpadlas to trudno. Najwyżej adopcja. Na świecie jest wiele problemów, czy uważacie ze zabijanie, rozstrzeliwanie lub masowe komory gazowe to najwlasciwszy sposób na rozwiązywanie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16 Równie dobrze możemy powiedzieć że co nas obchodzi ze ktoś kogoś zabił, okradł itp. Po co nam służba zdrowia czy karetki. Co nas obchodzi ze ktoś miał wypadek, albo ze zachorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz szpiegować męża,żonę,dzieci?? a może kochankę czy szefa?? żaden sms się nie ukryje!!! sprawdź super szpiega to jest rewelacyjne!!! zobacz tu http://o9d.pl/AjWQeKXz6pVJymT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego feministki nie idą walczyć o zaostrzenie kar dla gwałcicieli, o to, żeby nie dostawali śmiesznych wyroków w zawieszeniu? Najważniejsze to k***a móc usunąć zarodek, bo przecież on jest najgorszym złem, jakie może spotkać kobietę. Większość Polek nie popiera i nie chce aborcji dostępnej na życzenie. Pogódźcie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie sobie tu tematy o kobietach ktore sa wykończone macierzyństwem , jak któraś nie chce tak żyć to powinna miec prawo do usunięcia x jak nie chce tak zyć to powinna się zabezpieczać. Co ona jakaś ułomna jest, ze nie wie do czego służy antykoncepcja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie, może mi ktoś wytłumaczyć o co teraz chodzi tym rozwścieczonym feministkom? Nie będzie zaostrzenia ustawy aborcyjnej i bardzo dobrze, ale po co te marsze teraz? X O to chodzi, że PiS się wycofał z wprowadzenia projektu i prac nad nim, ale z wypowiedzi (już po odrzuceniu projektu) wynika, że temat nie został zakończony. Kaczyński pisze, że będzie dążył do tego, żeby dzieci były rodzone, chrzczone i chowane. Prezydent w wywiadzie mówi, że nie popiera aborcji na dzieciach z zespołem downa. W Sejmie leży projekt obywatelski zakazujący spirali i tabletki po (tak, tak, tak!!!). Tak więc chodzi o to, aby pokazać, że tematu również my, kobiety pilnujemy. Że nie pozwolimy, aby ciachaczem, kilkoma mniejszymi ustawami zostało coś zmienione. Zaś co do aborcji na życzenie: owszem w protestach biorą udział kobiety o różnych poglądach, część z nich jest za złagodzeniem ustawy. Nie wiem co Was tak dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Istota kobiecości jest możliwość rodzenia dzieci. X Ty tak na poważnie? Istotą kobiecości jest możliwość rodzenia dzieci? U la la... No cóż, mocno zacofane poglądy. Według Twojej definicji zostaliśmy stworzeni wyłącznie do bezmyślnego rozrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakos za komuny nie bylo nizu demograficznego i mimo dostepnej aborcji duzy przyrost naturalny. " Za komuny to wszyscy chodzili do kościoła i byli wychowani w totalnie innych czasach. Chyba o tym zapominasz, wiec nie ma co porównywać. Aborcja dostępna ? Dla kogo ? Może dla ludzi z dużych miast, którzy mieli wtyki i kase. Większość ludności była jednak ze wsi, tyle co telewizor biało czarny był i radio. Samochód Fiat 126p dla młodych rodzin z małymi dziećmi o ile był to już było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 Człowiek od początku ludzkości do dziś nie wie po co został stworzony. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A po co niby iść.To już gra polityczna KODu i bandy feministek.Przecież nikt nie odebrał kobietom praw do antykoncepcji. XXX Na razie nie odebrał. Wiesz, że grupa debili zebrała podpisy i złożyła projekt obywatelski zakazujący spirali i tabletki po? Projekt czeka na rozpatrzenie w Sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do przeciwniczek aborcji na życzenie, bo mimo, że sama takiej aborcji bym nie dokonała, to nie rozumiem tej wściekłości w stosunku do osób, które jej dokonały. Mianowicie drogie panie: cóż Was obchodzi, że ktoś aborcji dokonał? W czym Wam to przeszkadza? Czemu Was to boli? Przed 93 rokiem można się było skrobać, ze względu na ubóstwo i mnóstwo kobiet się skrobało. Czy tak samo wyzywałybyście od K*rew i s*k swoje ciotki i babcie, gdyby się okazało, że dokonały aborcji? Bo zapewne macie takie osoby wśród swoich znajomych i rodziny. Kolejna rzecz: kobiety i tak dokonują aborcji czy Wam się to podoba czy nie. Biorą tabletki, jeżdżą za granicę i robią to. Udawanie, że tematu nie ma tylko dlatego że legalnie tego zrobić nie wolno to hipokryzja. Aborcja była i będzie. I Wasze podejście, zakazy i światopogląd tego nie zmienią, po co więc czarować rzeczywistości i udawać, że jest super, skoro w rzeczywistości jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolaaa
Jeszcze by brakowało aby za legalną manifestację iść do więzienia...to już by była katastrofa po prostu i takie minimum wam wystarczy za demokrację? Ja też byłam na czarnym marszu i też podpisałam się przeciwko CETA. I jeżeli chodzi o protest kobiet tu chodzi w tym przede wszystkim o WOLNOŚĆ WYBORU, jaką powinnyśmy mieć, a której nie mamy. I jak chcecie doprowadzić do tego aby mieć równe płace itp. jeżeli pod wpływem propagandy telewizyjnej i facetów, którzy nas poniżają, sprowadzając nasze słowa do poziomu macic, wycofywujecie się tak łatwo. Nie wystarczają wam rzezie jakie mają miejsce obecnie na porodówkach? - to jest właśnie efekt waszego poddaństwa facetom i braku pewności siebie, na czym ci faceci właśnie bazują, jak np. ci poniżej: "I te durne myślą, że wulgarnymi hasłami zapewnią sobie jakąś wyimaginowaną wolność? " "jak możecie iść na marsz i się tak poniżać...? naprawdę nie macie żadnej godności...?" I ten nikt powołuje się na godność człowieka, a nie ma pojęcia co będzie z godnością kobiet zmuszanych do donoszenia i rodzenia kalekich płodów, gdzie opieka potem i tak spadnie na kobiety, bo ten system tak to zorganizował, bo oczywiście kobiety w naszym kraju wszystko zniosą i ci faceci nie chcą tych zmian, bo im pasuje to aby za kobiety decydowano i wy nie idąc na strajk im to ułatwiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie sobie tu tematy o kobietach ktore sa wykończone macierzyństwem , jak któraś nie chce tak żyć to powinna miec prawo do usunięcia czegoś co , jak nazwał ktoś wyżej, zostawił w niej facet. xxx Prawo to ona ma do tego, aby zapobiec zapłodnieniu, jeśli nie chce dzieci. Facet jej na siłę nie zostawił spermy w pochwie. A nawet jeśli taka idiotka żyje z facetem, który ją gwałci, to są formy antykoncepcji, które chronią kobietę na długi czas i facet nawet nie musi o nich wiedzieć, bo tabletki do codziennego łykania i gumki to na prawdę nie jest jeszcze wyczerpany temat antykoncepcji. Poza tym jeśli jest taka sprytna, że znajdzie lekarza, który za kasę nielegalnie usunie jej ciążę albo nawet wyjedzie zagranicę, aby tego dokonać, to tym bardziej mogłaby znaleźć lekarza, który równie nielegalnie podwiąże jej jajowody. Pisanie, że powinna mieć prawo usunąć dziecko, to co najmniej brak wyobraźni oraz wiedzy o dostępnych metodach antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie idę, choć ja w ogóle nie jestem za jakimikolwiek ograniczeniami. Uważam że zakazane smakuje lepiej i dla ,,lepszych ludzi", niesie za sobą możliwość nachapania się. Potem mamy nielegalny handel, mafie, korupcje itd. stopka: kiedy już wypijesz darmową kawę fejcebok.pl/rt_FOAvmeBEun odbierz darmowy internet http://fejcebok.pl/rt_nNeTLKlztY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarodek, zygota, nasiono to nie człowiek. x Zarodek czy zygota ma materiał genetyczny dokładnie taki, jak dorosły człowiek, więc czymże niby jest? Idąc takim tokiem "myślenia", to małe dziecko to w sumie też nie człowiek, bo jakieś takie proporcje ma zaburzone, nie mówi normalnie, nie potrafi robić nic jak dorosły, sra pod siebie i wiecznie drze buzię nie wiadomo o co. W sumie idąc dalej to niepełnosprawni i upośledzeni umysłowo to też nie są ludzie, bo przecież podobnie jak zarodek w macicy, nie poradzą sobie sami bez opieki. Może wróćmy do czasów, kiedy człowiekiem stawano się po pierwszym krzyku. Dzieci, które były niechciane, od razu po urodzeniu topiono w wiadrze, zanim zdążyły zapłakać. I tym sposobem nie było to uznawane za morderstwo. A nasiono to termin botaniczny, choć również związany z tematem rozmnażania płciowego. Może chodziło ci o nasienie mężczyzny czyli spermę a w niej plemniki? To tu masz jedynie rację, gameta przed zapłodnieniem to też jeszcze nie człowiek. Jednak w momencie zapłodnienia tworzy człowieka. W tym momencie w genomie powstającej nowej istoty żywej już jest zapisane jaki dorosły osobnik z niej wyrośnie. Pewne cechy są jeszcze zależne od czynników środowiskowych, ale podstawa wyglądu i psychiki jest już wdrukowana w komórki. Nie rozumiem więc jak można powiedzieć, że w 3. tygodniu ciąży nie ma człowieka a w 30. już jest. Jeśli nie jest to zapłodnienie, to gdzie przebiega konkretna granica, kiedy zaczyna się człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co przydazy sie twojej córce a chcesz już dzisiaj decydować? Ciekawe co zrobisz jak spotka ja nieszczęście byc żona idioty ktory bedzie ja zapładniał kaźdego roku na wiosnę - HAHAHA... Nie wiem, jak ty wychowasz swoje dzieci, ale ja swoją wychowam tak, aby szanowała sama siebie i wymagała szacunku od innych. Aby takiego idiotę pogoniła w podskokach. Moja córka nie będzie leżeć rozkraczona i czekać na zapłodnienie zaraz po porodzie, bo nauczę jej innych wartości. Poza tym moja córka będzie wiedziała, co to jest antykoncepcja i jak ja skutecznie stosować. Również mój zawód powoduje, że mogę jej przekazać rzetelną wiedzę na tematy medyczne i farmakologiczne. A jeśli mimo to zdarzy się jej wpadka, jeśli mimo to będzie żoną jakiegoś idioty, to pomogę jej w każdym aspekcie, również czasowym i finansowym, bo jest moją najbliższą rodziną a rodzina sobie pomaga. Nawet gdyby uznała, że nie chce dziecka, nie ma siły czy ochoty, mogę je wziąć i zostać jego opiekunem prawnym. Gdyby moja córka, mimo mojego całego trudu wychowania ją na porządnego człowieka i pomocy, jaką jej oferuję zupełnie bezinteresownie, podjęła jednak decyzję o aborcji, uznałabym to za największą porażkę mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do przeciwniczek aborcji na życzenie, bo mimo, że sama takiej aborcji bym nie dokonała, to nie rozumiem tej wściekłości w stosunku do osób, które jej dokonały. Mianowicie drogie panie: cóż Was obchodzi, że ktoś aborcji dokonał? W czym Wam to przeszkadza? Czemu Was to boli? xxx A ja mam pytanie do wszystkich przeciwniczek terroryzmu. Same nie musicie konstruować bomb, ale co Was obchodzi, że ktoś taką wysadzi na stacji metra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. I pytanie do przeciwniczek złodziejstwa. Same nie wyciągacie nikomu portfela z kieszeni, ale co Was obchodzi, że ktoś wyrwał torebkę z całą emeryturą staruszce? I pytanie do przeciwniczek morderstw. Nie musicie nikomu same robić krzywdy, ale co Was boli, że synowa wbił nóż w brzuch znienawidzonego teścia? I do przeciwniczek gwałtów. Zajmijcie się swoimi macicami. Co was interesuje gdzie kto wpycha swoje prącie? Same nie czyńcie zła, ale innym nie zabraniajcie, bo to zabieranie ludziom wolności wyboru, co chcą czynić. Najlepiej gdyby byłą legalizacja aborcji, morderstw, oszust, kradzieży, terroryzmu, łapówkarstwa itp. Przecież to wszystko na świecie od niepamiętnych czasów było, jest i będzie, więc po co udawać, że nie ma problemu i stosować zakazy. Pozwólmy na wszystko i w końcu świat będzie piękny a ludzie wolni i szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybysz nie mogła sobie podwiązać jajowodów bo w PL to nielegalne, ale jej partner, ba, mąż! Czyli facet z którym w domyśle chce spędzić resztę życia, mógł poddać się wazektomii. Dlaczego tego nie zrobił? Może jednak nie jest pewien czy nie chce mieć dzieci już nigdy, może nie z nią :> ale wsparcia przy aborcji udzielił, a jakże! Co za hipokryzja. Ona zresztą jeszcze młoda, ledwo 30 więc jeszcze kilka razy może wpaść... jak to jest, że jedna ma np. 2 zaplanowanych dzieci a inne wpadają. Ludzie zawsze szukają najbanalniejszych sposobów zamiast trochę pomyśleć i zapobiec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przybysz nie mogła sobie podwiązać jajowodów bo w PL to nielegalne, xx Aborcja też jest w Polsce nielegalna a jakoś udało jej się sprawę załatwić, więc nie rozumiem, czemu nie mogła się podwiązać, skoro wizja pieluch jest dla niej już przeszłością i jest pewna, że nie chce do tego wracać. Przecież nielegalność zabiegu to dla niej nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×