Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałam iść na dzisiejszy marsz ale teraz to już sama nie wiem, mam dylemat.

Polecane posty

Gość gość
Nie siej zamętu. a ty nie udawaj o co mi chodziło, co z tego ze masz 3 przypadki, jak taki chazan nie powie rodzicom ze płod uszkodzony, albo zwleka z wydaniem zgody aż termin przeleci. Przy gwałcie tez jes tyle procedur upokarzajacych ze lepiej bez tego iść się wyskrobac za swoja kasę. Jedynie przy zagrożeniu zycia matki nie było u nas dramatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadki mają miejsce przez błędy popełnione przez kobietę w stosowaniu antykoncepcji, często nieświadome, ale jednak zawinione. no tak, bo wszystkie kobiety uprawiajace seks to k..., poza toba , no i może twoją matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby facet mogł mieć dziecko i je donosić, to tak - uważam, ze powinien mieć możliwość decydowania o swoim ciele A ja uważam, że powinien mieć możliwość decydowania o własnym portfelu. To on przez długie lata musi płacić alimenty. Dlaczego facet ma być obciążony tym, że kobieta nie umiała się zabezpieczyć? To co, facet ma w ogóle nie uprawiać seksu, bo nigdy nie wie, czy kobieta się odpowiednio zabezpieczyła przed ciążą? Powinna być możliwość prawnego nakazu kobiecie wykonania aborcji, jeśli facet nie chce wychowywać lub utrzymywać dziecka. Równouprawnienie musi iść w obie strony!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta stosująca pigułki powinna zapoznać się z interakcjami leków które bierze. jasne k....ludzie sie panadolem potrafią zabic, ba był przypadek dziewczyny której zlazła skóra po zarzyciu małej ilośc***aracetamolu, nawet lekarze i farmaceuci potrafią się pomylić przy lekach , albo nie wiedza o reakcjach krzyżowych......ale pańcia twierdzi, ze każdy ma robić kurs farmacji. Tak ok ludzie powinni czytać, ale nie czytają tego, nie czytaja instrukcji obsługi maszyn i urywa im rece, maja własne pomysły na różne rzeczy i giną. Wierzysz w bardzo naiwną i wyidealizowaną wizję świata , której nigdy nie będzie i nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że powinien mieć możliwość decydowania o własnym portfelu. To on przez długie lata musi płacić alimenty. Dlaczego facet ma być obciążony tym, że kobieta nie umiała się zabezpieczyć? To co, facet ma w ogóle nie uprawiać seksu, bo nigdy nie wie, czy kobieta się odpowiednio zabezpieczyła przed ciążą? przecież w polsce większość nie płaci to z czym masz problem, a po drugie jak sie boisz ze baba oszuka to bierz antykoncepcję dla facetów, albo chociaż gume załóż na fiuta. Wstrzemięźliwość też nie jest złą, mało tu krzyczy ze jak nie chcesz dzieci to sie nie ru..aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równouprawnienie musi iść w obie strony!!!!!!! ok, ale jak żona nie bedzie chciała już mężowi dawac, to prawnie sie go wykastruje, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10spadaj niedorobiony trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wpadki mają miejsce przez błędy popełnione przez kobietę w stosowaniu antykoncepcji, często nieświadome, ale jednak zawinione. no tak, bo wszystkie kobiety uprawiajace seks to k..., poza toba , no i może twoją matka A gdzie ja w ten sposób napisałam? Gdzie tak nazwałam kobiety uprawiające seks? Masz coś ogólnie z głową nie teges czy tylko rozumienie czytanego tekstu u Ciebie szwankuje? Piszę o błędach popełnianych podczas stosowania antykoncepcji, o tym, że kobiety czasem nie są świadome, że coś może osłabić jej skuteczność i o tym, że powinny się bardziej interesować, co stosują i jak o działa (a jak nie działa) a Ty sobie nie wiadomo co dodajesz. Idź się leczyć albo może wróć do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ok ludzie powinni czytać, ale nie czytają tego, nie czytaja instrukcji obsługi maszyn i urywa im rece, maja własne pomysły na różne rzeczy i giną. xxxxxxxxxxx Właśnie, jak nie czytają instrukcji obsługi i im łapy pourywa, to ponoszą konsekwencje swojej głupoty. A jak nie czytają ulotek i zachodzą w ciążę z głupoty, to też powinni ponieść konsekwencje. Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem. Każdy ma oczy i ma szansę na zapoznanie się ze stosowaniem. Jeśli tego nie robi, niech się liczy z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie czytają ulotek i zachodzą w ciążę z głupoty, to też powinni ponieść konsekwencje. Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem. x ale bredzisz... i tak przeczytanie ulotki niekoniecznie da zamierzony efekt, człowiek może nie wiedzieć przecież ze ma infekcję, może być lekka, a infekcja już wystarczy żeby cos nei zadziałało.. do tego ktoś tu pisał, ze w jakims krótkim okresie stosowal po kilka metod , a co jakby musial tak robic całe zycie? Do tego przy tabletkach i spirali zawsze trzeba zrobić przerwę na kilka miesięcy, i wiele osób wtedy wpada... sa kobiety co zyja a facetami co gumy nie załozą, a jakby kazda miała mieć idealnego, to by chyba tylko 20 % kobiet miało facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcący zawsze sobie znajdzie wymówkę, żeby usprawiedliwić usunięcie zlepka komórek, który jest DZIECKIEM powołanym przez NIEGO do życia. Do takiego zakutego łba żadne słowa nie dotrą. Dla kogoś bez moralności zabicie dziecka to jak puszczenie bąka. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego zakutego łba żadne słowa nie dotrą. Dla kogoś bez moralności zabicie dziecka to jak puszczenie bąka x no i widzisz, trafiliśmy do sedna: chore katolskie myslenie, i brak argumentów. jak jesteś chorym katolem, to postępuj w zgodzie ze swoja wiara, ale dlaczego mieszasz do niej innych? wyobraz sobie, ze nie każdy wierzy z dziadka z brodą, i że zycie ludzkie jest cudem większym od zycia zwierząt. niektórzy uwazaja, ze zycie nie jest jakims darem, tylko często przypadkiem, i człowiek może czasem decydować, a nie Bóg , którego nigdy nikt nie widział... Ja stawiam zycie zwierząt i ludzi na równi. nie jestem za bezmyślnym zabijaniem płodów, bo tu tez dokonujesz złośliwych przeinaczeń... zabijanie zwierzątka co czuje jest dla mnie gorsze, niż jakiegoś kilkutyg. płodu, zwłaszcza jak rodzice nie sa w stanie się nim zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za szczęście, że ja mieszkam w NORMALNYM kraju, gdzie aborcja nie jest tabu i nie trzeba płacić, desperacko szukać, panikować, gdy się dziecka nie chce... Tego i wam życzę, i jeśli u mnie zorganizują kolejne wiece poparcia to jak najbardziej na nie pójdę. Razem z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powtórzę, poproście swoich partnerów aby poddali się wazektomii, wtedy będziecie wolne, szczesliwe i będziecie mogły uprawiać seks bez martwienia się o ciąże. Albo jeźdzcie zagranicę i się podwiążcie, skoro aborcję możecie zrobic zagranicą. Dlaczego tego nike zrobicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za szczęście, że ja mieszkam w NORMALNYM kraju, gdzie aborcja nie jest tabu i nie trzeba płacić, desperacko szukać, panikować, gdy się dziecka nie chce... Tego i wam życzę, i jeśli u mnie zorganizują kolejne wiece poparcia to jak najbardziej na nie pójdę. Razem z córką. A gdzie mieszkasz? W Sparcie? Niechciane dzieci, bezużytecznych starców i kaleki hop z urwiska i po kłopocie. To jest marzenie o normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie w Sparcie. W Holandii. Zapraszam, bardzo przyjazne ludziom miejsce do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie w Sparcie. W Holandii. Zapraszam, bardzo przyjazne ludziom miejsce do życia No właśnie napisałaś jakie przyjazne do ŻYCIA, hahaha. Pod warunkiem, że Cię życia nieprzyjaźnie nie pozbawią, kiedy jeszcze nie możesz się bronić. Dzięki za taki "normalny" kraj. Nie skorzystam z zaproszenia, chyba że wypoczynkowo na urlop w ramach zwiedzania zakątków Europy bez integracji z takimi "normalnymi" ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że przyjazne dla ŻYCIA, bo mogę o swoim życiu i ciele swobodnie decydować. Także gdybym była terminalnie chora, mogłabym poprosić o eutanazję. Na to w "cudownej" Polsce też człowiek szans nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś z ciekawości weszłam na strone tej org. która pomaga kobietom z całego swiata wysyłając tabletki - womenonweb., i tam jest lista krajów którym pomagają, z zakazem aborcji, jakbyście to przeczytały... w Europie Polska i IRlandia tylko zostały, a potem tylko Trzeci SWiat: kraje arabskie, czarna Afryka ... jesteśmy w scisłej elicie... Chyba Kongo tez było, ta swiatowa stolica gwałtów na kobietach :( chyba ta strona się już u nas nawet nie wyswietla, pisza w jakims artykule, ze przestali nam wysyłać, bo służby celne przechwytywały większość przesyłek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale działa WHW (womenhelp.org) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ta strona się już u nas nawet nie wyswietla, pisza w jakims artykule, ze przestali nam wysyłać, bo służby celne przechwytywały większość przesyłek.. xxxxxxx I bardzo dobrze. W Polsce obrót lekami na receptę jest legalny tylko w aptekach, które mają na to odpowiednie zezwolenie. Tabletki to nie tik taki. Brawo dla służb celnych za skuteczność. Powinniśmy się cieszyć, że przechwytują nielegalne przesyłki, bo to znaczy, że chronią nas nie tylko przed zalewem tabletkami aborcyjnymi ale i narkotykami, bronią, kością słoniową, uranem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także gdybym była terminalnie chora, mogłabym poprosić o eutanazję. x Po co czekać? Skorzystaj od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś idi0tą czy naprawdę nie wiesz, czym jest eutanazja i kiedy się ją wykonuje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:59 a co ty się wtrącasz do czyjejś antykoncepcji? Pierwsza sprawa: Wazektomia w Pl działa na granicy prawa, podwiązanie jajowodów jest nielegalne. A dzięki komu? Dzięki kato oszołomom, według których takie zabiegi są nieetyczne. Druga sprawa: Taki zabieg można wykonać jak już się ma zaplanowaną ilość dzieci i nie chce kolejnych. A co z rzeszą ludzi, którzy jeszcze rodzin nie założyli? Trzecia sprawa: Akurat ja z mężem rozważamy te opcje. Czwarta sprawa: Mimo wysokiej skuteczności w.w metod i tak jest ryzyko. Minimalne ale jest. Tyle że co ma wspólnego kwestia antykoncepcji z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do kobiet ktore sa za aborcja Czy tak samo bylybyscie za prawna aborcja dla mezczyzn? W ramach rownouprawnienia. X Kochana, gdyby mężczyźni zachodzili w ciąże to aborcja byłaby sakramentem. Gdyby mężczyźni zachodzili w ciążę to od poczęcia wymagaliby 24 godzinnej opieki, porody już od lat byłyby ze znieczuleniem, po porodzie leżeli by 3 miesiące, żeby do siebie dojść, a w tym czasie dzieckiem zajmowałby się sztab specjalistów. Nie mówiąc o tym, że gdyby to mężczyźni rodzili dzieci to dawno byśmy jako ludzkość wyginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mam pytanie do przeciwniczek aborcji na życzenie, bo mimo, że sama takiej aborcji bym nie dokonała, to nie rozumiem tej wściekłości w stosunku do osób, które jej dokonały. Mianowicie drogie panie: cóż Was obchodzi, że ktoś aborcji dokonał? W czym Wam to przeszkadza? Czemu Was to boli? xxx A ja mam pytanie do wszystkich przeciwniczek terroryzmu. Same nie musicie konstruować bomb, ale co Was obchodzi, że ktoś taką wysadzi na stacji metra? X No ja nie mam pytań... :/ Wariatka od uświęcania zarodków. Zrozum w końcu, że zarodek to jeszcze długo, długo nie człowiek. Twoja wiara rozmija się z medycyną. A jeśli dla Ciebie usunięcie zarodka (który i tak w 30-50% się nie zagnieżdża + jeśli się zagnieździ to jest spora szansa na poronienie przed 12 tc) to jest to samo co terroryzm, to ty po prostu na głowę upadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co za szczęście, że ja mieszkam w NORMALNYM kraju, gdzie aborcja nie jest tabu i nie trzeba płacić, desperacko szukać, panikować, gdy się dziecka nie chce... Tego i wam życzę, i jeśli u mnie zorganizują kolejne wiece poparcia to jak najbardziej na nie pójdę. Razem z córką. x mieszkasz w Holandii i powiedz z czego tu się cieszyć...? Dla Holendra Polak jest nikim! jest postrzegany jako intruz, tak jak u nas Ukrain. Do tego maja cie za jelenia, bo robisz za stawkę za którą Holender by nie kiwnął nawet tym najmniejszym palcem. Nie wiem z czego się czeszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojdziecie na marsz i będziecie krzyczeć "moje macica, moja sprawa"? Weźcie i nie ośmieszajcie się, miejcie trochę godności! i nie przynoście wstydu normalnym kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:28 no tak, bo macica "normalnej" kobiety należy przecież do Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz lewusy. a czemu macie pretensje do kaczora ze nie da skrobanek na zyczenie skoro za gajowego czy kwacha jakos siedzialyscie cicho z zamknietymi mordami? czemu komusze pomioty pokroju wczesniej wspomnianych nie walczyly o zalegalizowanie aborcji w 100%? teraz sie obudzili? to zwykla zagrywka polityczna, wystarczy nawet spojrzec co za hieny biora w niej udzial - obrzydliwe trolle pokroju krzywonos a taki troll to raczej moze pomazyc ze kto kolwiek go zaplodni. i zeby nie bylo- jestem za legalizacja aborcji bo to decyzja konkretnej kobiety a nie ksiedza proboszcza czy moherowej dziczy ale nie za pseudo walke o "wolnosc" kobiet z rak nowotworow politycznych pokroju alimenciarza dla ktorych jest to pretekstem do wywolania burzy i podzielenia polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×