Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałam iść na dzisiejszy marsz ale teraz to już sama nie wiem, mam dylemat.

Polecane posty

Gość gość
Kolejna od świętych zarodków. Zarodek to człowiek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam drogie panie cos jako mlody 25 letni mezczyzna. Wg mnie aborcja w takim wygladzie o jaka walcza panie (wg mnie glownie feministki i grupy lewackie) to sposob rozwiazania problemu niechcianej ciazy w wyniku rozwiazlosci i niedojrzalosci bo dojrzaly czlowiek powinien ponosic konsekwencje swoich czynow. Takie nastawienie kobiet wywola u nas mezczyzn koniecznosc zgodnie z rownouprawnienien( o ktore walczyly kobiety)prawnej aborcji dla mezczyzn co moze skutkowac niedojrzaloscia i uciekaniem od ponoszenia konsekwencji decyzji o wspolzyciu u kobiet i u mezczyn co moze skutkowac w dalszym kroku obnizeniem wartosci rodziny i zwiazkow damsko meskich, ktore dzis juz stracily bo ludzie zyja bez slubu a polowa malzenstw sie rozpada bez walki. Jako wychowany w pelnej pelnej milosci rodzinie jestem w szoku z powodu tego co sie obecnie dzieje. Jak mlody Polak ma planowac zakladanie rodziny w kraju, w ktorym kobiety nie chca tego robic? Zaczynam obawiac sie, ze Polacy skoncza jak szwedzi, ktorzy sa juz tak nastawieni na lewactwo, ze az strach co wyprawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem za aborcją na zyczenie do 12 tyg., nie zrobiłoby to wiele złego, wręcz przeciwnie... do furii mnie doprowadzają katole, którzy sądzą, że moga narzucać innym jak zyc... nikt im usuwac nie każe! Ciekawe co powiedzieliby, jakby ateiści wyszli z inicjatywa np. usuwania przymusowo każdego chorego płodu- dlaczego w końcu nie? Duze oszczędności dla skarbu państwa, nie będą się rodzic kalekie dzieci i cierpieć bo rodzice byli nawiedzonymi durniami ( najczęściej tez nie mającymi pojęcia o tych chorobach)... a pieniądze można by przeznaczyć na walke z rakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie aborcja w takim wygladzie o jaka walcza panie (wg mnie glownie feministki i grupy lewackie) to sposob rozwiazania problemu niechcianej ciazy w wyniku rozwiazlosci i niedojrzalosci bo dojrzaly czlowiek powinien ponosic konsekwencje swoich czynow. x nie wiem skąd, ale zawsze jak pada określenie "lewackie" pisze jak jakiś młody szczyl z IQ żaby bagiennej i pojęciem o zyciu jakby nigdy z domu nei wychodził.. Najwięcej kobiet które decydują się na aborcje - to już matki dzieci, często dwójki i więcej. Zdziwiony? Żadna antykoncepcja nie jest 100%, większość osób nie chce usuwac ciąż- te młode kobiety często decydują się na slub, albo nawet samotne wychowywanie, jednak te starsze, majac już kilkoro dzieci, po np.; powrocie do pracy wiedza, ze nie dadzą już rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nikt tu nikomu nie każe mieć gromadki dzieci na 13 metrach, ale jak już wpadlas to trudno. Najwyżej adopcja x dlaczego trudno?? Jakby nie było medycyny, to co innego.. ja to widze tak: płód to jeszcze płód, i nawet nie wiadomo czy z niego powstałoby dziecko, bo może zawsze nastapic poronienie.. Jak kobieta nie usunie ciąży, to prawdopodobnie będzie z niej dziecko, czyli nie dopuszcza go do urodzenia się, to fakt.. Ale na tej zasadzie to może taka kobieta powinna nastawiac d**e żeby dac szanse każdej swojej komórce jajowej? Z niej przecież tez po współżyciu w płodny dzień byłoby dziecko ( raczej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znajdzie sobie tu tematy o kobietach ktore sa wykończone macierzyństwem , jak któraś nie chce tak żyć to powinna miec prawo do usunięcia czegoś co , jak nazwał ktoś wyżej, zostawił w niej facet. " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ludzie, czy wy macie rozum ? Czy wiatr hula miedzy uszami ? Nie chcesz byc matką, to zadbaj o to, zeby ten "facet" nic w tobie nie zostawil. Proste, jak budowa cepa. Nie jest to żadnym wyczynem sie zabezpieczyc w dzisiejszych czasach. A wy stawiacie aborcje na rowni z antykoncepcja. Naprawde to, ze nie masz od razu w macicy noworodka oznacza, to nowo powstale zycie, ktore sie rozwija kompletnie nic nie znaczy ? Masz prawo do swojej macicy, a zarodek ma prawo do tego zebys go bezmyslnie nie powolywala do zycia po to, zeby spuscic w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na tej zasadzie to może taka kobieta powinna nastawiac d**e żeby dac szanse każdej swojej komórce jajowej? Xxxxxxxx No litosci, komorka jajowa to nie jest to samo co zarodek. Jezeli dla was nie ma roznicy zapobieganie ciazy czy jej usuwanie, to ja nie mam pytań... i nie chrzancie ze nie ma 100 proc antykoncepcji, jak sie chce to sie zabezpieczy i tyle w temacie. Ale odpowiedzialność to domena dojrzalych i mądrych osob, a takich malo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to bydło. jesteś synem , wnukiem i prawnukiem takiego bydła, no chyba ze ojciec sam ciebie urodził, więc jesteś pomiotem bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. Najwięcej kobiet które decydują się na aborcje - to już matki dzieci, często dwójki i więcej. i do tego takie o poglądach prawicowych i chodzące do kościoła. Akurat są takie badania socjologiczne w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, jak budowa cepa. Nie jest to żadnym wyczynem sie zabezpieczyc w dzisiejszych czasach x niestety ale to jest wyczynem, tzn czasem... poczytaj sobie topiki z setkami wpisów o różnych tabletkach anty, co zawiodły. wystarczy, ze kobieta będzie chora.. zresztą nie o tym temat.. wiadomo, ze najlepiej się zabezpieczać jak najlepiej, ale musza być rozwiązanie co robic jak to zawiedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo do swojej macicy, a zarodek ma prawo do tego zebys go bezmyslnie nie powolywala do zycia po to, zeby spuscic w toalecie. x a wytłumacz, jaka to róznica w końcowym efekcie? Czy zarodek nie będzie powoływany do zycia, bo kobieta zdecyduje się na brak seksu, czy zostanie usunięty w aborcji np. farmakologicznej do 12 tyg? Bo ja mysle, ze dla tego zarodka wyjdzie na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kaczyński pisze, że będzie dążył do tego, żeby dzieci były rodzone, chrzczone i chowane" tak wyrwane z kontekstu ze az boli. Bedzie dazyl, rozwijajac opieke perinatalna, wspierajac hospicja perinatalne ktore w tej chwili nie sa finansowane z nfz, a wtedy byc moze wiecej kobiet zdecyduje sie urodzic. Co moze uwazasz, ze kobiety ktore chca urodzic śmiertelnie chore dziecko nie zasługują na profesjonalna opieke i pomoc ? Tak, sa matki , ktore kochaja bezwarunkowo. Najchętniej to byście zrobili nakaz usuwania chorych dzieci. Najważniejsze to skrobac skrobac skrobac, po co tam jakas opieka, psycholog, pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy baby to jesteście głupie aż dudni, oj nie pójdę na marsz bo chcą aborcji na zyczenie....och och zes..sie bida i piszczy. W obecnej sytuacji politycznej nawet jakby wszystkie baby wrzeszczały ,ze tego chcą to nikt nie zniesie całkowitego zakazu aborcji. I tu nawet nie ma co dyskutowac, kazdy taki projekt przepadnie po drodze. Ale projekty dotyczace zakazu aborcji takie jak ostatnio, albo przynajmniej dotyczące płodów chorych będa sie pojawiały. Ordo Iuris zapowiedziało,z ę znowu chce zgłosić ten swój i sie mobilizuje do walki, Pis ma swój gdzie sie zmusza do rodzenia chorych dzieci, są też takie gdzie nie ma karalności kobiet za aborcję, ale zakazuje się róznych form antykoncepcji itp, w pakiecie miał wejść całkowity zakaz in vitro. Tylko zeby to wiedzieć to trzeba sie czymś interesować tępoty. Nie pójdziesz na marsz bo sie obrazisz, ze ktoś sie chce skrobać z innego powodu, to dasz przyzwolenie na przepchnięcie czegoś co narusza obecny konsensus- chcecie tego durne p***y, chcecie zeby lekarz sie bał robić badania prenatalne, chcecie rodzić potworki, chcecie nie mieć wyboru w sytuacji dramatycznej, bo jedna piosenkarka usuneła z powodu który wam d...ściska? No to siedzcie p***y w domu i czekajcie co bedzie, żebyście tylko potem nie płakały. Poza tym ze statystyk wynika ze co 4 kobieta w Polsce miała skrobankę, to znaczy ze w waszym otoczeniu też takie sa , te kobiety mają facetów, przyjaciółki, rodziny, które o tym wiedzą, więc każdy z was zna kogoś dotkniętego tym problemem, to może nie ma co udawać ze to wszystko k...i ch....i mordercy, bo może sie okazać ze nie wiesz a masz taka w rodzinie. Przepier..olcie swoje prawo do wyboru bo sie obrazicie Baby to jednak kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy zarodek nie będzie powoływany do zycia, bo kobieta zdecyduje się na brak seksu, czy zostanie usunięty w aborcji np. farmakologicznej do 12 tyg? Bo ja mysle, ze dla tego zarodka wyjdzie na jedno." Alternatywa dla braku seksu jest antykoncepcja. Dla mnie to ogromna roznica, nie plodzic dzieci (niech ci bedzie zarodkow). Chyba lepiej, zeby tej ciazy nie bylo wcale niz usuwac badz co badz nowe zycie , ktore sie rozwija ? Nie wiem, traktujecie to jak pojscie do ubikacji i wypróżnienie sie. Dla mnie roznica pomiedzy antykoncepcja a aborcja jest zasadnicza. Dlatego nie plodze bezmyslnie dzieci, i nie uwazam tego za jakis wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo do swojej macicy, a zarodek ma prawo do tego zebys go bezmyslnie nie powolywala do zycia po to, zeby spuscic w toalecie. rozumiem, ze ty wolisz połykać, byle tylko facet nic nie zostawił w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ze statystyk wynika ze co 4 kobieta w Polsce miała skrobankę, to znaczy ze w waszym otoczeniu też takie sa , te kobiety mają facetów, przyjaciółki, rodziny, które o tym wiedzą, więc każdy z was zna kogoś dotkniętego tym xxxxxxxxx Ale jakos tego nie rozglaszaja i nieto uwazaja ze to powod do chwaly. Dla normalnej kobiety, decyzja o aborcji jest najtrudniejsza w zyciu.A wy sobie znalazlyscie idolke Przybysz ktora o aborcji mowi jak o pierdnieciu. Order jej dajcie, koniecznie z wizerunkiem wyzwolonej waginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie dazyl, rozwijajac opieke perinatalna, wspierajac hospicja perinatalne ktore w tej chwili nie sa finansowane z nfz, a wtedy byc moze wiecej kobiet zdecyduje sie urodzic. Co moze uwazasz, ze kobiety ktore chca urodzic śmiertelnie chore dziecko nie zasługują na profesjonalna opieke i pomoc ? tak k.... zobaczysz te hospicja jak se narysujesz. W normalnym kraju durnoto najpierw sie edukuje społeczeństwo, stwarza warunki do opieki nad chorymi, hospicja, zasiłki, itp itd a dopiero potem sie mędzi ze nieładnie jest abortowac. Niby dlaczego chore i kalekie sieroty w polsce adoptują tylko cudzoziemcy- bo mogą sobie pozwolić na zajmowanie takim dzieckiem, bo państwo im to ułatwi. W Szwajcarii aborcja jest dozwolona na zyczenie a aborcji jest bardzo mało...dlaczego, bo ludzi stac na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakos tego nie rozglaszaja i nieto uwazaja ze to powod do chwaly. Dla normalnej kobiety, decyzja o aborcji jest najtrudniejsza w zyciu.A wy sobie znalazlyscie idolke Przybysz ktora o aborcji mowi jak o pierdnieciu a ty mówisz publicznie o tym ze wkładasz termometr w c...., albo mąż nakłada gumki, a ginekolog to to, a facet razy sie spuścił zebyś zaszła? A co do Przybysz, to nigdy jej nie lubiłam, niekoniecznie uważąm jej wypowiedź za mądra, ale mogłabyś chociaż sie wysilić i przeczytać cąła, bo wyraźnie mówiła ze usuneła nie bo miała ciasno w domu, ale powiedziała też ze z róznych innych powodów nie mogła wtedy pozwolić sobie na dziecko, te powody też wyjaśniła. Mogę uważąć ze dla mnie to nie sa powody, ale nie będę robić w gacie jak ty z podniecenie, ze ojej jaki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo do swojej macicy, a zarodek ma prawo do tego zebys go bezmyslnie nie powolywala do zycia po to, zeby spuscic w toalecie. rozumiem, ze ty wolisz połykać, byle tylko facet nic nie zostawił w tobie x bezmyślnie?? Seks to cos bezmyślnego? Można i tak to widzieć... w sumie to w kraju, gdzie jest zakazana aborcja, to żadna kobieta nie powinna się decydować na seks.. nigdy nie ma pewnosci ze nie skończy się ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo do swojej macicy, a zarodek ma prawo do tego zebys go bezmyslnie nie powolywala do zycia po to, zeby spuscic w toalecie. rozumiem, ze ty wolisz połykać, byle tylko facet nic nie zostawił w tobie xxxxxxxxx Kobieto ja sie ZABEZPIECZAM a nie rzne jak zwierze nie baczac na konsekwencje. A w okresie kiedy bardzo ale to bardzo nie chcialam ciazy, stosowalismy dwie metody naraz. Bo wolalam byc odpowiedzialna i nie dopuscic do ciazy,i nikt mi nie powie ze mala skutecznosc.Takze zaden wyczyn, jesli sie chce. Poza tym wybralam sobie dobrego i madrego mezczyzne,a nie idiote ktory s*******i na wiesc o ciazy. Ale najlepiej miec wymowki na wszystko, wtedy nie trzeba uzywac rozumu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz sobie narysowalam, bo hospicja perinatalne sa i istnieja, i maja swoje pacjentki. I tak, mozesz mnie wyzywać od durnot jak ci lepiej, ale uwazam ze powinny byc wspierane, bo otaczaja kobiete i rodzine opieka. Ale ty umiesz drzec morde bo kaczynski, bo pis... a po 500 plus to pierwsza za/p/ier/dalasz znajac zycie i obiekcji nie masz. Pustostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wybralam sobie dobrego i madrego mezczyzne,a nie idiote ktory s*******i na wiesc o ciazy. Ale najlepiej miec wymowki na wszystko, wtedy nie trzeba uzywac rozumu. oczko.gif ja piertolę, naprawdę jesteś jakaś tępa czy co, no super gratulacje, ze aż tak dobrze ogarniasz swoje zycie, masz super faceta i zabezpieczasz się na 35 metod, ale róznie sie ludziom układa, czasem popełnia się błędy, czasem źle wybiera faceta, czasem życie się pier...li. Nie wszystko jest proste w stylu nie chcesz ciąży nigdy sie nie ru..aj, nie masz dobrego faceta to go natychmiast zmień, wybierz to, nie wybieraj tamtego, zajdz koniecznie w tym terminie a w tym nigdy nie Tak trudno to zrozumieć, ze życie nie zawsze sie układa jak tabelka w excelu? I nie zawsze z winy człowieka, czasem sie po prostu piertoli. I wcale to nie znaczy , ze to ludzie nieodpowiedzialni A ty z tych co tydzień wcześniej planują ze sie przewróca i na wszelki wypadek już sie kładą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty umiesz drzec morde bo kaczynski, bo pis... a po 500 plus to pierwsza za/p/ier/dalasz znajac zycie i obiekcji nie masz. Pustostan. nie , nie biorę 500 , nie mam dzieci i mieć nie będę- nie uprawiam seksu, więc i skrobać się nie będę musiała. Ale ty możesz cmoknąć prezesa w d...albo kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiet ktore sa za aborcja Czy tak samo bylybyscie za prawna aborcja dla mezczyzn? W ramach rownouprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.07 dopóki to kobieta może umrzeć z powodu ciąży lub porodu i głownie ona ponosi trud związany z opieką nad dzieckiem , anie tylko da wkład w postaci kiepskich alimentów (o ile w ogóle jakies zapłaci) to nie. Jak trafi sie mężczyzna, który będzie zagrozony śmiercią z powodu akcji porodowej to zmienię zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby facet mogł mieć dziecko i je donosić, to tak - uważam, ze powinien mieć możliwość decydowania o swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafi sie mężczyzna, który będzie zagrozony śmiercią z powodu akcji porodowej to zmienię zdanie zapomiałam jeszcze dodać, ze również wtedy, gdy jakiś mężczyzna będzie mógł umrzeć lub całkowicie stracić płodność w wyniku aborcji, bo to sa zagrożenia przy takich zabiegach, wystarczy małe zakazenie i bum...nie zyjesz synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niestety ale to jest wyczynem, tzn czasem... poczytaj sobie topiki z setkami wpisów o różnych tabletkach anty, co zawiodły. wystarczy, ze kobieta będzie chora.. zresztą nie o tym temat.. wiadomo, ze najlepiej się zabezpieczać jak najlepiej, ale musza być rozwiązanie co robic jak to zawiedzie.. xxx Tak, są sytuacje, gdy antykoncepcja hormonalna może mieć obniżoną skuteczność i nie zadziała. Jest jednak coś takiego jak ulotka dołączona do pudełka z tabletkami i tam są te sytuacje uwzględnione. Kobieta stosująca pigułki powinna zapoznać się z interakcjami leków które bierze. Jeśli natomiast nie wie, czy coś może zaszkodzić albo zapomniała przyjąć lek, to dodatkowo się zabezpiecza prezerwatywą albo odpuszcza sobie seks na kilka dni. No chyba aż tak cipka nie swędzi, że trzeba się grzmocić bez zastanowienia jak królik. Poza tym dla zapominalskich są metody, o których trzeba pamiętać raz na kilka miesięcy lub nawet lat. Wpadki mają miejsce przez błędy popełnione przez kobietę w stosowaniu antykoncepcji, często nieświadome, ale jednak zawinione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecnej sytuacji politycznej nawet jakby wszystkie baby wrzeszczały ,ze tego chcą to nikt nie zniesie całkowitego zakazu aborcji. xxxxxxxxxxx Jak można znieść coś, co wcale teraz nie obowiązuje? Nie ma całkowitego zakazu aborcji. Są konkretne sytuacje, gdy jest dozwolona. Jest, jak było. Projekt zaostrzenia ustawy został odrzucony. Nie siej zamętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×