Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zaryzykowalybyscie ciąże po 30stce??lekarz uznal to za niebezpieczne..

Polecane posty

Gość gość
Ja mam teraz 36 lat i nie wyobrazam sobie miec pierwszego dziecka dopiero w tym wieku....syn ma 12 lat, corka 7 i mam teraz swiety spokoj, bo dzieci sa samodzielne, nie wymagaja opieki 24h/na dobe itd. Jakbym teraz miala sie bawic w pieluchy, zlobki i inne atrakcje to bym sie chyba powiesila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam wyjścia, zaryzykowałam i na szczęście dziecko jest zdrowe. Ciężko jest znaleźć faceta, który się z tobą ożeni, bez wcześniejszego seksu, dlatego udało mi się wyjść za mąż dosyć późno. W wieku 32 lat urodziłam pierwsze dziecko i nie był to jakiś ewenement na porodówce. Teraz to sie bardzo często zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym sie chyba powiesila jakbym byla w ciazy w wieku 23 lat.Mialam super dluga mlodosc do 38 lat,wtedy zdecydowalismy sie na dzieci i dla nas tak jest super.Na szczescie nie ma nakzu ani zakazu rodzenia dzieci w tym samym wieku,dlatego niech kazdy z nas podejmuje takie decyzje samodzielnie w zgodzue ze soba,z partnerem,bo nokomu obcemu ni do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 lat temu 25 letnie niezamezne panny były już starymi pannami. A tak na poważnie to uważam, że późne macierzynstwo jest teraz bardzo popilsrne. Sama urodziłam dzieci w wieku 36 i38 lat jak wiele moich koleżanek. Dodam, że dzieci mamy zdrowe. Cieszcie się sobą i życiem, a nie poglądami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w wieku 25 lat i dziecko jest niepełnosprawne.Moja przyjaciółka gdy miała 32 lata - okaz zdrowia. Ja rozumiem - gdyby autorka była po 40... wtedy faktycznie jest większe zagrożenie.Ale po 30? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×