Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość monasol
Mam hiperstymulacje...1litr wody w jamie brzusznej, stad te moje bole. Na szczescie jest to lekka postac, jajniki nie sa powiekszone i nie ma koniecznosci hospitalizacji, chyba ze bedzie sie pogarszac i obwod brzucha wzrastac. Mam nadzieje, ze z kropeczka wszystko dobrze, jutro sprawdzam bete i jej przyrost. Za tydzien jak dobrze pojdzie pojawi sie pecherzyk, a za dwa serduszko...staram sie byc dobrej mysli, jednak nie jest to latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie dodaje postow... Mam hiperstymulacje...1litr wody w jamie brzusznej, stad te moje bole. Na szczescie jest to lekka postac, jajniki nie sa powiekszone i nie ma koniecznosci hospitalizacji, chyba ze bedzie sie pogarszac i obwod brzucha wzrastac. Mam nadzieje, ze z kropeczka wszystko dobrze, jutro sprawdzam bete i jej przyrost. Za tydzien jak dobrze pojdzie pojawi sie pecherzyk, a za dwa serduszko...staram sie byc dobrej mysli, jednak nie jest to latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo co ja tu wyczytuje ! bravo Monasol! ! ale powiem Ci, że czułam ze Ci sie udało... :-) i gratulacje :-** Gość z de witaj i pozdrawiam Was całą wasza Rodzinke :-) Monasol czy mozesz napisac i wy dziewczyny ktorym sie udalo (mozliwe, że wcześniej o to pytałam) jakie tsh miałyscie, mnie podskoczyło z 1,6 na 2,0 właśnie odebrałam wynik, czyli zwiększyć dawkę eutyroxu będę musiała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z de i Monasol, co brałyście i ile od transferu a nawet przed nim , czy palicie papierosy, kawę pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZEŚĆ DZIEWCZYNY KURDE mONASOL UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM HURA! przede mna też test, łupie mnie czasem w krzyżu bóle takie @, ale moze troche inne , dwa dni jeszcze i robie test ! boję sie strasznie, Monasol jak przetrwałaś te dni.. ja sie stresuje czy sie udało czy sie nie udało stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(usica) hejka gratulacje Monasol, bardzo optymistyczna wiadomośc oby takich więcej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majeńka, ja brałam od dnia punkcji luteine dopochwowo, kwas foliowy od m-ca, moze połtorej, tran w kapsułkach, a tsh 1,82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i co do papierosków to podpalałam sobie od czasu do czasu teraz od przygotować do ivf nic stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągneło cie monasol do pachwiny tak>? nie wiem jak to określić, dziewczyny miałyscie tak? a czy piersi was bola jak do @ ? mnie pobolewaja zawsze jak do @ i mam lekko wieksze a teraz nie pobolewaja ale mam lekko większe stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Monasol bardzo sie ciesze, wiem co czujesz jakie to wspaniale uczucie, 1 podejscie, II kreseczki na teście..! upragnione II kreseczki...! Mnie też sie udało za 1 razem, gratuluje raz jeszcze i dziewczyny, przed którymi testowanie: Stokrotka- trzymam kciuki, i Kinia, ktora się stymuluje- trzymam kciuki i dziewczyny majeńka, madzia,onka- które będą podchodzic jeszcze raz---wytrwałości i powodzenia ! gość zaglądacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monasol czy twój mąż palił/ pali ? jakieś witaminki czy też nie ??? Gośc z de, do Ciebie tez zapytuje i do Onki , Kajli, Majeńki, napiszcie proszę bo musze sobie poukładac to i tamtooo, ehh ale mam stresa..;ppiszcieee stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miola a co u ciebie/ kiedy wybierasz sie do lekarza ginekologa, podziałałas z tą kasą chorych co i jak?? odezwij się Onka Onka Onka ....!!! hallooouu stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mąż palił , ja pare lat temu podpalałam, witaminki dla M multiwitamina, lub selen+cynk, i oboje witamine D lub tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie co bralyscie przed ivf i w trakcie wy i mężowie czy papierosy były w waszym zyciu i jakie tsh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Monasol bądź dobrej mysli, pochytaj to tsh (eutyroxem) i będzie dobrze :-) powodzenie u Ciebie powoduje ze mamy nadzieje i dobre mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monasol a napisz kochana ta wodę z brzucha ci sciagali?? Czy ona jakoś się wydzieli z organizmu. Musisz być dobrej myśli, najgorsze co może być to stresowanie, stres, nerwy. Życzę Ci spokojnych nudnych 9 miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nie pale męża tez oduczyłam kilka lat temu w witaminy to magnez tran kwas foliowy to przed ciążą w pierwszym trymestrze tylko kwas foliowy potem znów tran magnez witaminy dla ciężarnych a tsh podniosło mi się sporo ale euthyrox wyrównał i tak to całą ciąże wyniki wzorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. .. Długo się nie odzywałam bo wpadłam w wir pracy i zajęć domowych ale od czasu do czasu was czytałam :) Monasol fantastycznie ze się udało ...ściskam . Majenka tak sypialnia juz skończona a dzisiaj o 16 wizyta i zobaczymy co będzie dalej ...kiedy następne podejście . Stokrotka tak niestety z papierosami to u mnie duży problem bo ja pale a M nie . Po transferze przestałam od razu, ale niestety wydaje mi się, że to było troszkę za późno ....powinnam wcześniej bo stres związany z transferem i do tego doszedł jeszcze brak nikotyny ...nie było łatwo, a objawy u mnie no hmmm Nie ma się co tym sugerować bo naprawdę z doświadczenia tego z czytania różnych postów wiem, że każda ale to każda dziewczyna ma zupełnie inne objawy . Także nie ma ci za dużo czytać i się nakręcac tylko spokojnie , ja wiem ze to bardzooooo trudne, ale trzeba czekać do bety . Pozdrawiam Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah jeszcze do koleżanki z niemiec, tak najważniejsze jest na początku wybranie Krankenkasse, bo niektóre płacą tylko 50 % a niektóre więcej i następnie trzeba mieć skierowanie od swojego lekarza ginekologa do kliniki niepłodności no i dalej oni już kierują całą sprawe . Uwierz mi nie jest to aż tak skomplikowane jak się wydaje. Na pierwszą wizytę najlepiej mieć już cały komplet badań, które miałaś do tej pory wykonane i zobaczysz ci Ci dalej powiedzą . A z jakiego regionu niemiec jesteś ? Pozdrawiam Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na szczęście beta pięknie urosła do 349 :) Zobaczymy co lekarz powie na pozostałe wyniki, Mam wysokie D-dimery, progesteron i estradiol. W morfologii leukocyty i neutrofile ponad normę też. Wody z brzucha mi nie będą ściągać, narazie przynajmniej nie ma takiej potrzeby. Mam jeść duuużo jabłek i pić dużo wody :) Dziś już po tej kuracji wodno-jabłkowej jest lepiej, także jestem dobrej myśli! Stokrotka, ja miałam krótszy okres oczekiwań , bo już wiedziałam w 8 dpt ;) także było mi łatwiej, musisz się moja droga uzbroić w cierpliwość, trzymam mocno kciuki. Ciagnięcie takie do pachwiny miałam może ze dwa razy , ale krótkie, słyszałam że to dobry objaw :) Także mam nadzieję, że Ty też sobaczysz pozytywny wynik ! Co do palenia, to podpalałam, ale od dłuższego czasu już rzuciłam całkiem, mąż w ogóle nie pali. Nie pijemy często alkoholu, chyba że winko na zdrówko ;) Po punkcji już stosowałam duphaston 1x3, luteine pod język 2x3, crinone 1x1, estrofem 1x2. Cały czas od dawien dawna łykam tez pregne plus, magnez dodatkowo, no i euthyrox - do teraz dawkę 75, jednak TSH podniosło mi się z 1,5 do 3,2 przy ciąży i lekarz kazał mi zażywać 2 tabletki dziennie w dawce 100, strasznie dużo, ale ufam mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż łykał tylko przez miesiąc profetil, ale nie polepszyły się wyniki. Generalnie seminogram był ok, tylko żołnierzyki mało *****iwe i u nas doktor podejrzewał, że problem tkwi w tym, że ja mam bardzo grubą i twardą otoczkę komórki jajowej i plemniczki się nie przebijają przez nią, bo są leniwe. Diagnoza ta raczej się potwierdziła, ja się obawiałam, żeproblem może być z zagnieżdzaniem się zarodka, a okazuje się, że pewnie wcale nie dochodziło do zapłodnienia. Więc jedyną szansą dla nas pewnie było in vitro :) mamy jeszcze 4 eskimoski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miola82
Witajcie :) stokrotko 12.12 idziemy na rozmowe do kinderwunsch klinik zobaczymy co powiedza. Zrobilam termin u innej lekarki ginekologa (do polki moze ona mnie podniesie na duchu ) bo ja juz niemam sił glowa nie daje rady i to moze byc ten problem. Byl dlamnie ciężki rok i nareszcie się konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miola82
Monsol gratki :) trzymam kciuki Zazdroszczę Ci tych zbliżających się świąt ... Tak bardzo bym chciała być na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miola też miałam gorsze chwile, ale po jakimś czasie się podniosłam i stwierdziłam, że nie wolno mi się poddawać :) i moja cierpliwość popłaciła. Jestem pewna, że każda z Was się doczeka, grunt to trafić na odpowiedniego lekarza, który dobrze poprowadzi leczenie. miola życzę Ci dużo wytrwałości i żeby przyszły rok okazał się dla Ciebie szczęśliwym! głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak mona pisze najważniejsze żeby trafić w odpowiednie ręce ja 2 próby i nic przepisaliśmy się do innego lekarza i za pierwszym razem się udało jeszcze 6tyg i synek będzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Monasol jezeli masz hiperke to polecam Ci kupic bialko dla sportowcow i pic 2 razy dziennie. Mi to bardzo pomoglo. Rowniez mialam hiperke. To bialko kupowalam w Rossmanie. Dla mnie akurat podpasowal smak waniliowy. Mialam bardzo wydenty brzuch i niestety ten stan utrzymuje sie do 12tc. Ale juz na samym poczatku pare dni przed zrobieniem bety moja lekarka mi powiedziala ze hiperka czesto sie trafia przy udanym in vitro. I tak tez u mnie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzięki za radę ! fakt, lekarz mówił ze dieta ma być bogata w nabiał i białko. Ja mam okropnie duży brzuch, strasznie niekomfortowo się czuje i miałam nadzieję szczerze mówiąc, że przejdzie mi to w 7 tygodniu...ale jak trzeba będzie to się pomęczę dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka dziewczyny Onka fajnie ze sie odezwałaś... :-) dziewczyny piszcie jeszcze co z tymi papierosami, witaminami... dzieki za odpowiedzi dotychczasowe :-* kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej to ja, stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koleżanki :-) Onka, ty jutro masz wizyte na 16..ja też o 16 :-) zobaczymy co nam powie lekarz..co i jak- dalej.... :-) dzis tash odebralam jak wczesniej pisalam, i skoczylo mi do 2 hmm :-/ jak nie bralam eutyroxu i poczatkiem zrobilam tsh mialam 1,88 i lekarz powiedzial ze chce troche zbic do starania sie o dziecko,, teraz mam 2 ..ehh po eutyroxe wskoczylo na wyzej kurdeeee .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×