Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gośćMarta
Stokrotka gratulacje! Super się czyta takie wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka no to gratulacje dobrze że grono się powiększa i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hiperki to ja właśnie dlatego musiałam czekać 1 cykl zanim transfer zrobili i brać jakieś strasznie drogie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka gratulacje!!!! Dzwonili i tak, z 17 komorek 6 zaplodnili, 4 się zaplodnily. 8 oocytow zamrozonych chyba całkiem nieźle, co myślicie. Jutro chyba transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kinia całkiem ładnie ! Oby wszystkie się rozwijały teraz, żeby później czekały na Ciebie eskimoski :) trzymam kciuki za Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny jestem tu nowa ale chciałam się przyłączyć, wczoraj miałam transfer 2 zarodków i już nie moge się doczekać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaLódz, powodzenia! Napewno sie udało!!! Gdzie robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia :) Miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć ! Teraz musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać i czekać :) Kiedy kazali zrobić Ci test? Ilu dniowych zarodków miałaś transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia!! Jak się czujesz? Już jesteś chyba po transferze ? Mów ile masz eskimosków, jak się czujesz itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja rozumiem, że jesteś w euforii i pewnie jeszcze nie dowierzasz :P Ale odezwałabyś się babo, jak się czujesz?? Mi od wczoraj doskwiera ból jajników, silne kłucie. Mam nadzieję, że wszystko w porządku i nie jest to jakieś zapalenie ! Jutro mam usg. W piątek moja beta wynosiła 1633, także przyrost ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczę się w Gravicie w Łodzi i miałam w piątek transfer 2 pięciodniowych zarodków. Czuję się dobrze tylko złapało mnie dziś zapalenie pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i we wtorek mam wizytę i krew ale nie wiem czy to już hcg się sprawdza czy coś innego. To nasze pierwsze podejście i mam nadzieje że ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia myślę , że wtorek to za wcześnie na betę, pewnie inne badania Ci będą robić :) mi transfer też wypadł na piątek i betę miałam zrobić w 9 dpt czyli w niedzielę, w sobotę wyszedł już sikaniec :) Trzymam kciuki aby ten pierwszy raz był ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi chyba ostatnio nie dodało :-/ Monasol transfer odroczylismy że względu na hiperke, nie chciałam ryzykować. W środę miałam punkcje a w piątek miał być transfer, pojechaliśmy ale jajniki powiększone w jednym z nich już woda więc podjęliśmy taka decyzję. Zarodki oglądaliśmy dr mówi że piękne, w piątek jeden był już podzielony na 8 :-) Wsztstkie 4 póki co na zimowisku nabieraja mocy. Teraz czekam na okres ma być za jakieś 2 tyg, i po okresie jeśli będzie owulacja działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia biedactwo Ciebie też to cholerstwo dopadło. Ja się męczę z tym już ponad tydzień i mam serdeczne dosyć. Tylko u mnie hiperkę napędziła ciąża. Póki co żadnych efektów diety i uzupełniania płynów nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z de Niestety nic nie dostalam Moze zle maila podalam Prawidlowy to zosia2574@wp.pl Wyslij prosze jeszcze raz Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia co u Was ? Zamilkłaś po porodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajla18
nie ma kobitka czasu zajmuje się maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Monasol jak.mi dr mówiła że rosnąca beta jeszcze hiperke nakręca to zwatpilam słysząc o skutkach. Jaki miałaś estradiol bo ja ponad 13000. Ogólnie to czuję się dobrze brzuch tylko troszkę większy i tak jakbym się grochu najadla, mam nadzieję że już nic gorzej nie będzie. Tobie życzę by szybko cie oduściło i żebyś mogła już cieszyć się ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z de
Zosia, wysłałam raz jeszcze ale wiad próbna:) te dwie wcześniejsze wlasnie dzisiaj usunęłam. Adres był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Estradiol masz bardzo wysoki Kochana wyslij meza w te pedy do apteki lib drogerii po elektrolity dla sportowcow i pij pij. I jedz duzo bialka najlepiej tez kupic bialko dla sportowcow. I oczywiscie 3 litry wody sziennie to minimum. Wtedy bedzie dobrze. Jestem z moja malutka w szpitalu bidulka ma 6 tygodni i katar i kaszel.. ale trailysmy tu bo przestraszylam sie dziwnie sie zachowywala przez jakies 2 minuty myslalam ze sie dusi i z jednej strony wokol oka i na skroni zrobila sie nagle b czerwona jakby krwia podeszlo... Obserwuja ja ale wyniki z krwi i dotlenienie i puls narazie dobrze.. tylko mniej mleczka pije i troszke slabsza jest i nie wiem czy ten slabszy apetyt i ze wiecej spi i troszke marudna to moze byc przez przeziebienie? Poza tym wszystko jest dobrze, nie wiadomo co to bylo .. moze jednorazowy epizod daj Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z de
Zosia, moze w SPAM moje ostatnie dwie wiad wyladowaly. Tyle sie napisałam.... i dzisiaj usunęłam je:(. Dobrej nocy. U mnie kolejna zarwana:) co dwie godziny karmie :) i do tego te.... kolki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna rzecz nas niepokoi a mianowicie ze w trakcie kapieli w wanience a wlasciwie jak juz zaczelismy Zosienke wyjmowac z tej wanienki to obie raczki az do lokci zrobily jej sie granatowe .. po kilku minutach przeszlo. Na pewno nie byla to roznica temperatury miedzy woda a pokojem bo pokoj nagrzalosmy grzejnikiem i bulo baaardzo cieplo. Jak sie urodzila to miala sine raczki ale to ponic duzo dzieci tak ma. Dziewczyny napisalam o tym bo jesli ktoras z was sluszala o czyms takim to bardzo prosze napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko ja nie słyszałam o czymś takim ale życzę wam tego czego potrzebujecie najbardziej czyli zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia mam nadzieję że niebawem wszystko minie i wrocicie do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka naprawde super :-) przypomnij ile masz lat, jaka metodą..? gratulacje i .. :-***** Kinia super ze tyle masz komoreczek, a i Ciebie hiperka dopadła..., napisz Kinia do ktorej doby zarodki trzymaja, w ktorej dobie Ci podadza, aaa i jaką metoda in vitro, czy z nacieciem, no ale cos czuje , ze i u Ciebie sie powiedzie.....hmm..hmmmm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gośćMarta cześc Zosia Witaj Kasia Łódź- fajnie, że do Nas zawitałaś, do in vitro to twoje 1wsze podejscie, napewno masz wiele niejasnośc, pytań...pytaj nas,a każda coś odpowie :-) od tego tu jesteśmy , dla siebie :-) Ja jestem po 1wszym razie , nieudanym niestety, ale myśle że wodnbiak jajowodu mi tu popsul... za 3 cykle podchodzę jeszcze raz, drugi...i jestem pełna nadzieji .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monasol, jak się masz, jak przebiegają dni, czytam, że jeszcze męczy Cię wstrętna hiperka i ponoc może męczyć jak koleżanke do 12 tygodnia...? uuu...oby u Ciebie było lżej, i obys zaczęła sie cieszyć juz na całego ciążą ! :-) Stokrotka a Ty, jak się czujesz, jak przyrost bety? Monasol - świetne przyrosty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja też Wam życzę dużo zdrówka i spokoju, miejmy nadzieję, ze to jednorazowy incydent, a dzidzi zdrowe :) Kinia ja właśnie trochę zapiep*****, bo laboratorium, w którym robiłam estradiol pokazało tylko, że ponad 3 tys. Lekarz był zły, że nie zrobiłam badań tu gdzie zawsze robię, bo niewiele mu ten wynik pokazał...Jednak zdecydował się transfer przeprowadzić :) Już tak blisko Twojej próby było, teraz musisz być cierpliwa i czekać do kolejnego cyklu, ale najważniejsze to pozbyć się hiperki. Jakie masz zalecenia od lekarza ? Bo ja mam tylko pić min 2 litry wody, jeść dużo jabłek 2-4 kg dziennie, dieta bogata w białko i nabiał. Narazie obeszło się bez szpitala, zobaczymy co dzisiaj mi powie na wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja jestem po transferze 2 zarodków, a własciwie w 13dpt, w 11dpt zrobiłam sikanca i nic, dzisiaj byłam betkę zrobic i zobaczę po 18 tej co i jak,strasznie się boję nic mi nie dolega a @ ni widu ni słychu, ach jak ciężko tak żyć w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×