Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość Gonia2381
Majenka No to teraz sie rozkrecilas z rozpisywaniem..,;) Ale to dobrze bo sa tematy o ktorych mozemy nie wiedziec jak np...ja o TSH wysokim a problem mam niedoczynnosc i leki biore! Fajnie poczytac co piszecie..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Czy tez miałas zrosty po operacjach? Przy punkcji mialas pobrane z obu jajników? Tak jak wiesz podobne przypadki ale nie takie same..;) Ok zmykam Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po transferku czulam sie troche jak na okres pobolewalo podbrzusze a po kilku dniach doszla duza wrazliwosc piersi a tak to innych objawuw nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Głowa do góry...to dopiero mija pierwszy tydzień u ciebie a zwykle zagniezdza sie zarodek po 6 dniu...więc cierpliwosci kochana..:) Wierze ze wam sie uda i ty musisz miec wiecej wiary w sobie bo to tez duzo daje..:) Ja wogóle nie czuam zadnych zawirowan w moim organizmie...troche piersi wieksze i lekko tkliwe i ze dwa razy jakies lekkie ukłucie no ale jak same wiecie stymulacje tez robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia 5- dniowy zarodek dużo wcześniej się zadomawia, ok 3-4 dzień, przynajmniej tak mi się obilo o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniuś Ja tez miałam 5-dniowe zarodki i doktor mówił o przełomie pierwszego na drugi tydzień. Nie wiem od czego to zależy i co ma wpływ na to...!.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem dziewczyny jak wy...ale ja to jestem chora i muszę wiecznie coś robić przed wyjazdem ...jeszcze czyli dziś choc dzis niedziela + 24 C... posiałam wszystkie warzywa czyli ogródek zaliczony...pogoda piękna to szkoda dnia na siedzenie porobiłam sobie pożadki jak to zawsze sie robiło przed świetami w PL..takie super dokładne..hehe bo już sie zamartwiam że jak wróce po wakacjach z bubolkami to nici z pracy i przemeczania się..;)))) Także jutro wcześnie do pracy i wcześnie wracam do domku i torby walizki zamieszanie na całego..jak zwykle kłótnia o bagaże a po co a na co itd..:))) i frrrrrruuuuu nocna jazda i jesteśmy we wtorek rano na USG...;)))) Trzymajcie kciuki napewno mi sie przydadzą..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to zalezy jak rozwinieta jest blastocysta, w poczatkowym stadium, czy nie, czytalam tak mniej wiecej : 2 dnia blastocysta wychodzi z otoczki 3 dnia zaczyna buszowac po macicy 4 wgłębia sie w endometrium 5 dnia wchodzi głębiej i zalezy od stadium blastocysty, to moze opoznic sie o 1 dzien, czyli 6 dnia 48 h pozniej, zaczyna sie wytwarzac hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKinia takze nie przesadzaj, troche za wczesniena takie odczucia...ze nic z tego ! :-) wiesz, ze ja tez czulam sie okresowo, 10 dnia wrecz juz jakby miala o czym pisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia:) zyje, zyje i podgladam Was tutaj, podczytuje:) u mnie wszystko ok:) Synus rosnie i za rowne dwa dni bedzie miec juz 5 miesiecy:) Superowy jest:) Zaczelismy z malym zajecia na basenie:) Corcia zdrowo sie chowa, panna sie z niej robi nooo i czasami pokazuje swoje pazurki:)nooo a Zajac Wielkanocny patrzy:) musze ja do pionu ustawiac hi,hi... Pogoda cudna u nas:) odpukac oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Majenka!!!! Gratulacje!!! az mi sie lezka w oku zakrecila jak cie czytalam!!!! ile my Dziewczyny musimy przejsc... ten kto tego wszystkiego nie doswiadczyl nie wie o czym my mowimy,piszemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Kajla pieknyyyy ten SZKRAB co masz na zdjeciu :) obok Twojego niku:):) moj synus jest tylko 3 miesiace starszy od twojego:) z tego co pisalas twoj ma chyba 2 miesiace a moj lada dzien juz bedzie 5 miesiecznym bobasem:) Chlopaki tez sa fajni :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość co czasami zaglada Hej..kochana a ja już myślałam że uciekłaś nam..:))) no tak dzieci rosną czas ucieka nie miłosiernie wiem wiem ale ciesze sie że układa wam sie i jesteście szczęśliwi i to jest najważniejsze...;)))) czesto przypomina mi sie moment kiedy dołączyłam do forum i TY właśnie ty kochana ratowałaś mnie słowami..:))))) Teraz zaczynamy kolejny drugi etap...właśnie jestem w trakcie stymulacji...i we wtorek wizyta..:))) i czekamy na Zajączka..hehe Zycze i wam super zajączka pozdrawiam i uściskaj mocno maleństwa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nasza Majenka rozkręciła sie na maxa...i opisuje ci krok po kroku wiec.. Moja Droga.....nie martw sie i nie zadręczaj ...:))) Dobrej nocy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Czesc dziewczyny zaczynam dzisiaj stymulacje. Jestem przerazona mimo ze mam juz udane in vitro za soba. Mam 39 lat i postanowilam postarac sie o rodzenstwo dla mojej coreczki. Teraz podchodze do tego zupelnie zestresowana i jest mi duzo ciezej. Prosze Was trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc co czasem zaglada tak moj synud jutro zacznie 10 tydzien i rosnie niesamowiciea jeszcze niedawno buszowal w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki :-D sliczna pogoda za oknem, oddałam krew na hcg, tsh, progesteron- wyniki dopiero po 18, 18-30 :-/ że też tyle każa czekać... dam Wam znać co i jak kochane...nie mosze pisać że troszke sie denerwuję... Gość co czasami zagląda miło, miło że sie odezwałas, pozdrowienia dla Rodzinki :-) wesoło u Was suuuupeeer :-) predzej czy później każda z nas tego zazna, nieprzespane noce i w ogóle... hihihih ale fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ty w drodze do Pl.... :-)_ jutro usg fanie, jakos to szybko idzie mam takie wrażenie... kto wie, ale to juz może w maju okaże sie że bedziesz mama :-D ciekawe co tam i Kkini..może sie odezwie, Kinia Ty na święta dobra wiadomosć przyniesiesz :-) Dziewczyny kupcie witamine B komplex to pomaga w tworzeniu sie pecherzyków nie wiem czy pisałam wczesniej,jesli tak to soooryy za powtórkę... :-) ja teraz jeszcze biorę, niezmiennie od wrzesnia, z miesieczna przerwą listopadowa jak nie wyszło I ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula Bebe, witamy w naszych kręgach, razem będzie raźniej :-) czym sie stymulujkesz i w jakich dawkach? ciekawe ile dni to u Ciebie będzie trwało i ile pecherzyków wychodujesz, nie wiem czy słyszałaś, witamina D żeby brać 2000-4000 jednostek ;-) TSH bardzo ważne, pisałyśmy, czy miałaś badane? dla starających się pilnować blizej 1 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Koleżanki ktore sa po udanym in Vitro, ile miałyscie beta HCG (i w którym dniu po transferze) ....? ja napisze wieczorem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Gonia teraz przeczyttałam, tak miałam zrosty po kilkulatach mi sie zrobiły po 1wszej laparo choc sono HSG wykazało w ub.roku w czerwcu że jest drożny ten jeden...więc ni ewiem, a pobierane miałam z obu jajników, tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Trzymam kciuki za pozytywne wyniki..:)) Wyjezdzam dopiero wieczorem wiec rano bede w pl...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Dziewczyny...czy czułyscie cos przy stymulacji..jakies bolesci,ukłucia..cokolwiek..? Moze zmiana nastroju...?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Opowiadaj jak tam u ciebie..:)) Jak ci minął weekend...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Hej Majenka Dzieki za powitanie mnie w gronie. Stymuluje sie FSH 300. Mieszkam w Szkocji i tutaj to inaczej wyglada. Jakies badania mi robili ale nie wiem jakie bo tylko jak cos zle wyjdzie to dzwonia wiec pewnie wszystko dobrze. Tutaj nawet nie widzi sie lekarza wszytsko robia pielegniarki. Lekarz gdzies tam w tle mowi im co robic. Bety tez sie nie robi juz po transferze tylko sikanca po dwoch tygodniach. Jak sikaniec wyjdzie to nastepne Usg mialam w 12 tygodbiu ciazy. Tak to mniej wiecej wyglada. Dzieki za rady co so witaminy D. Ja biore caly rok bo tu swiatla malo mamy ale po Twojej sugestii zwieksze dawke. Dzisiaj zaczynam pierwszy zastrzyk, kolejne usg za tydzien. Musze jakos przetrwac ten miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka620
Witam Jestem tu nowa zagladam bo troche mnie stresuje to czekanie :) Jestem 5 dzien po transferze (2 embrionow) i biore crinone zel, to moje drugie podejscie do in vitro (za pierwszym zarodki nie dotrwaly nawet do transferu ). Mam pytanko czy wy tez mialyscie moze taki obolaly i wydety brzuch , znajomi sie smieja ze to chyba troche za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×