Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość Ula bebe
Dziewczyny z osmiu zaplodnilo sie 6 zobaczymy co bedzie dalej. Iza, szybkiej podrozy do dundee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki..:-) Dziś jest mój 3 dpt..I moje wyniki Progesteron 109,30 ng/ml TSH 4,0577 uIU/ml Prolaktyna 13,15 ng/ml Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenka A ty znowu na wagarach ..;-) Jak się czujesz jak maleństwa..:-):-):-) Ją jutro rano wracam do swojego domku...:-) Koniec leniuchowania..2 tyg.wystarczy..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy robiłyscie badanie progesteronu w 3dpt...? Jeśli tak to jakie wyniki miałyście??? Doktor napisał mi że bardzo dobry wynik i muszę zrobić 6dpt tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Dziewczyny czy mialyscie taki obolaly napuchniety brzuch po biopsji? Ja tak mam i troche sie martwie. Gonia jutro dadza mi znac czy transfer bedzie 3 czy 5 dniowego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula babe ja taki mialami tak mi zostalo hahaha, ale spokojnie to normalne pewnie bierzesz tez progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula bebe Wszystkie tak mamy więc nie martw się bo nie masz czym..;-) Daj znać o transferze i trzymam kciuki.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam Was! Długo się nie odzywałam Ale cały czas czytam forum. Maleńka bardzo Ci gratuluję :-) Moja dzidzia w sobotę kończy już 3 miesiące i ogólnie wszystko jest ok. Teraz przy dziecku to dopiero czas leci. Ja mam jeszcze zamrożone zarodki tak więc napewno wrócę po braciszka dla córci. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za starajace się o mały cud który przynosi wielkie szczęście: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Tak biore progesteron. Czekam dzisiaj na telefon z kliniki zeby zobaczyc jak embriony daja rade. Moze bede miala dzisiaj transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeńka wspaniała wiadomość ! Bliźniaki, też zawsze o nich marzyłam. Ja miałam podaną jedną blastkę :) U mnie z objawów to tylko na początku miałam problemy jelitowo-żołądkowe, później się wyciszyło i oprócz krwawień i plamień nic mi nie dolegało :) Ja niestety wylądowałam w szpitalu, skurcze mi się utrzymywały. I takk leżę sobie z podniesioną miednicą i nogami do góry. Wstaje siku i na prysznic. Faszerują mnie magnezem. Dziś już 24+4 więc nawet czas jakoś leci i daję radę. W przyszłym tyg podadzą mi sterydy na rozwój płuc u małej. Jeśli się uspokoi, to będę mogła leżeć w domu, a gdyby coś się działo to w trybie pilnym przewiozą mnie do krk, żeby malutka miała od razu specjalistyczną opiekę. Na razie modlę się, żeby dotrwać do 31 tyg, później już będę spokojna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widzę, że w moim przypadku samo powodzenie przy transferze to był tylko przystanek w dalszej walce...Nie spodziewałam się, że będzie mi tak ciężko donosić ciążę. Ale jestem dobrej myśli, już tyle przeszłyśmy, malutka jest silna, dobrze się rozwija, tydzień temu ważyła 630 gram . Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsol Jakie my kobiety musimy góry pokonać to tylko my wiemy.;-) Ale raz, radę wierzę w ciebie i tr,ymam za was mocno kciuki.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój 5 dpt... Czuję się ok czuję się jak bym miała dostac@... Wróciłam do pracy trochę się oszczędzam ale i nie myślę o tym wszystkim bo nie chce przejść tego tak jak za pierwszym razem czyli koszmarnie czekając. Co ma być to będzie nie czuję nic i nie zauważam więc i myślę że tym razem się też nie udało..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia ja mialam transfer dzisiaj, maz nie mogl ze mna byc wiec zaraz po poszlam do pubu. Wypilam dwa soki pomaranczowe :) Posiedzialam przy barze i bylo mi naprawde dobrze i tak spokojnie. Z jakims kolesiem pogadalam o pogodzie, z barmanem o trunkach. Co ma byc to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia i nie martw sie ze nie masz objawow. To jest tak normalne jak to ze sie ma objawy wiec po co sie martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula bebe Fajnie cieszę się i trzymam kciuki za was aby się udało..:-) Ile zarodków masz? Czy resztę będziecie trzymać na później? Odpoczywaj choć te pierwsze 2-3 dni no i dziś to jest przymus..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clexene 40 ja akurat biorę a to jest lek przeciwzakrzepowe!!!! Przyjmujesz te leki? Nie jedz ananasa! Badania naukowe dowiodły, że bromelaina wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, zwłaszcza z antybiotykami (szczególnie tetracykliną oraz amoksycyliną), a także lekami przeciwzakrzepowymi i uspokajającymi. Świeży ananas spożyty jednocześnie z tymi lekami może zwiększyć wchłanianie przez organizm substancji czynnych w nich zawartych, a co za tym idzie - spotęgować ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia mam 6 zarodkow. Najlepszy przetransferowany reszta czeka do soboty na mrozenie. Embriolog mowila ze dwa z nich rokuje w miare dobrze a reszta jest slaba. Czuje niesamowita ulge ze jest juz po. Ciezko mi odpoczywac bo mam male dziecko i nie mam tu zadnego wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula bebe O to super.:-):-):-) Aby się utrzymały będę trzymać kciuki. To jest twoje drugie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula bebe Widzisz kochana tak sie martwiłas a tu już po wszystkim teraz tylko odliczaj dni i testuj..:-) Ją jutro jadę do lekarza abym mogła się umówić na pobranie krwi na sobotę tutaj u mnie to z tymi lekarzami jest masakra wolę w pl no ale niestety na samo pobranie krwi nie będę specjalnie jechać do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Dziewczyny to sie nie moze udac. O ile wczoraj sie zrelaksowalam zaraz po transferze to dzisiaj poszlam z coreczka do parku, kolo od wozka mi odpadlo i nioslam ja i ten wozek. Przyszlam do domu niezywa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Gonia i jak się czujesz i kiedy masz zrobić betę? U mnie nic nowego praca i dziecko :-) ale postęp jest idę 3maja do kliniki w sprawie transferu. Zobaczymy co czas przyniesie. Całusy dlacwszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie odzywałam się bo u nas przestój czekamy. Ale mam pytanie, mój mąż zaczął brać profertil na poprawę nasienia czy macie jakieś doświadczenia z tym lekiem ? Pozdrawiam mocno (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita8118 Dopiero odczytalam...weekend mialam pracowity..;) Bete robie hm...chyba we wtorek..;) W sumie prawde mowiac nie spieszy mi sie juz..;) Ale napewno napisze jaki wyszedl wynik..narazie stoi pod znakiem...? Super i trzymam kciuki za was jesli jest tylko.mozliwosc to podejdzcie..:)) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×