Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

impregnator na buty dziecka

Polecane posty

Gość gość

hejka. mój mąż chce kupić jakiś środek do impregnacji butów naszego synka. ale trochę się boję... czy coś takiego nie będzie szkodliwe dla naszego maluszka? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja używam i jestem bardzo zadowolona. Wiem że moja córcia ma sucho w butkach. Nigdy nie zauważyłam żeby pojawiały jej się od tego jakieś podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impregnat,a nie impregnator. W jaki sposób miałby zaszkodzić? Przecież tego się używa na zewnętrzną stronę butów. No chyba że mały jest na etapie butków tylko dla lansu i je próbuje zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja kupiłem mojemu synkowi środek hydrofobowy i jestem zachwycony Nie tylko buty nie przemokna mu ale i się nie brudza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma półtorej roczku ale jest wyjątkowo żywym dzieckiem To ten środek który używam: https://youtu.be/hyeQUBRMbm4 X Tylko ja kupiłem to w Anglii, nie wiem czy można go dostać w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w czym jest ryzyko? Będziesz używać tego impregnatu do wnętrza buta czy dziecko będzie lizało cholewkę? Jeśli nic z tych rzeczy, to jak może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Impregnacja odzieży/obuwia polega na wytworzeniu silikonowej powłoki która nie przepuszcza wody, jednak w ten sposob powstaj***ariera dla powietrza. Produkty hydrofobowe z kolei tworzą warstwę odpychajaca cząsteczki wody i nie pozwalająca jej przeniknąć przez materiał. Pamiętaj wiec jeśli chcesz zaimpregnowac buty lub odzież swojego szkraba aby użyć produktu dzięki któremu materiał wciąż będzie "oddychać". @18:11 Fajny ten produkt, musze go poszukać gdzieś na rynku. Zapraszam na mojego bloga --> http://doktortata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję kochane ze mnie uspokoiłyscie. Bałam się ze to jakaś szkodliwa chemia. X gość dziś X Aż z ciekawości sprawdziłam. Obie formy są poprawne. Wiec zanim zaczniesz krytykować panie mądraliński zajrzyj do słownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszel

Ja polecam środki do impregnacji butów marki Silver, dostępne są też pasty odświeżające kolor albo spey do usuwania zapachów. Nie powinny w zaden sposób zaszkodzić maluszkowi 🙂 
Sprowadzone z zagranicy w dobrych cenach, do kupienia tutaj: euroshop24h.pl/pl/c/Do-Butow/98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×