Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy facet do zwiazku, to facet niesmialy z niska samoocena.

Polecane posty

Gość gość
Taki który mówi, że chce związku i rodziny, a w głębi serca chce tylko z*****ać i myśli, że wyrwie porządną laskę "na rodzinę" bo coś tam słyszał że laski to lubią - nie jest szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanówcie się tez, czy osoba z niską samooceną będzie dobrym ojcem, dobrze wprowadzi synów do samodzielnego życia? Będzie dobrym, szanowanym pracownikiem? Oczywiście, że nie, ale tu kolejny punkt charakterystyczny: facet z niską samooceną nie pracuje nad tym, nie szuka pomocy - tylko szuka wymówki, żeby broń boże nie podejmować wysiłku - w tym przypadku wmawia nam, że niska samoocena to zaleta. Oczywiście, jak ty będziesz miała wady to nie omieszka ci ich wytknąć - taki tip na poprawę nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:07 kobiety rozwiazle, ktore maja niska samoocene i mysla, ze facetom zalezy tylko na seksie, mysla dokladnie tak jak ty. 11:17 a *****cz bedzie dobrym mezem i ojcem? O ile w ogole BEDZIE fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja miałam brzydkiego faceta (a ja jestem uznawana za ładną dziewczynę) i zaczął mnie upokarzać po 2 miesiącach bycia w związku, opowiadał o innych kobietach etc. Teraz lata za mną inny nieładny, lubię go, ale jestem już zrażona, choć on akurat słowem nie piśnie o innych kobietach, ale on ma chyba wyższą samoocenę niż tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchacz z wysoka samoocena sobie p****** i pojdzue do innej. Znam takich, po rozwodzie z dzieckiem, jakies tam alimenty placa, albo i nie, ale ****aja co chwile inne i nie maja problemow z podrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:37 raczej ma nizsza. Bo faceci z niska samoocena, maja o wiele mniej kobiet, niz ci *****cze z wysoka samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet niesmialy i z niska samoocena to nie facet, tylko chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 No, ale nie wiadomo, czy byłby wierny. Mógłby kiedyś chcieć spróbować, jak to jest z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
David Buss psychologia ewolucyjna, strona 340, konflikt na tle seksualnym. Mezczyzni oceniajacy swoja wysoka wartosc seksualna i twierdzacy, ze maja duze powodzenie sa bardziej sklonni do zdrad i g***tow, niz mezczyzni z niska samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 to sobie bierz fifa rafa kozaka z wysoka samoocena i niech cie zdradza i g****** jak to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 moze chciec, moze nie. Natomiast *****cz z wysoka samoocena na 100% cie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie bierzcie *****cy z wysoka samoocena, to w koncu wy bedziecie sfrustrowanymi samotnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 jakby chciał walić po rogach to mógłby to robić, on chodzi co weekend do klubu, nie wiem co tam robi, zawsze mnie chce zabrać, ale ja nie lubię imprez, a jakby chciał zapladniac wszystko to tez by miał wiele okazji, a jakoś jest 32 letnim, bezdzietnym kawalerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego tematu naiwnie sądzi, że skłoni jakąś kafeteriankę do zaakceptowania jego nudnej, biernej, marudzącej osoby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:48 moze sam nie wie, ze ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49 no to mowie: bierz smialego pewnego siebie z wysoka samoocena *****cza, i toleruj jego zdrady, albo badz samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes pedalem wiec sie obracasz w kregach gdzie kazdy kazdego zdradza, wiec sie nie wypowiada. Psycholodzy, ktorzy robili badania na ten temat wiedza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kozaki nie jarają w ogóle, ja lubię spokojnych facetów. Ale ma mieć wysoką samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 raczej by wiedział, jest bogaty , więc już by się któraś zgłosiła po alimenty :D a co do facetów z niską samooceną - oni faktycznie bywają chamscy, wredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 taa wiedzialy by, po jednorazowym nr jak byly pijane... oklamuj sie dalej. Kiedys przypomnisz sobie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:13 uwielbiam to kafeteryjne czarnowidztwo :D zawsze " zdradzi cie, zostawi, na pewno splodzil już 20 dzieci tylko o tym nie wie" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 to sie przekonamy, ale jak lubisz byc zdradzana i porzucana w ciazy, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 wy tez uprawiacie czarnowidztwo: "niesmialy z niska samoocena bedzue zdradzal, zeby podniesc samoocene"... sorry tak robia tylko kobiety z niska samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 co ty gadasz za glupoty czlowieku. Zdradzaja i gwalca tylko ci co maja wysoka samoocena i uwazaja, ze maja powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 no tak zapomnialem, ze ty jestes homosiem i masz mentalnosc kobiety... no kobieta z wysoka samoocena nie zdradza, z niska zdradza. U facetow jest na odwrot. Czy ci sie to qrwa podoba czy nie, ale psycholodzy sa dla mnie wiekszym autorytetem niz jakis pedzio, ktory twierdzi, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×