Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gościnna1981

Żaluzje czy rolety?

Polecane posty

Gość gość
Można zdecydować na rolety dzień i noc. Roletex ma takie. To coś pomiędzy roletami i żaluzjami. Taki kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór różnego rodzaju rolet i żaluzji znajdziecie na tej stronie http://roletta.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety są ciekawsze i chyba bardziej skuteczne, tylko wybierzcie te kasetowe od dobrej firmy. My mamy rolety z Never http://www.never.net.pl/systemy-kasetowe-dla-rolet/ Wybraliśmy 100% zaciemnienia do sypialni i dzień-noc do salonu i te opcje są najlepsze, bardzo fajnie to działa w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wybrałam rolety. Zdecydowałam się dokładnie na rolety rzymskie, które znalazłam w ofercie firmy www.wakorolety.pl z Gdańska. Mają sporo ciekawych rolet i żaluzji w swojej ofercie, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamika4
To zależy co nam się bardziej podoba. Jedno i drugie jest praktyczne. U mnie lepiej się rolety sprawdziły. Kupowaliśmy je w Roletexie i są jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości rolety, porządnie wykonane dostaniecie w internetowym sklepie https://roletyleczycki.pl/rolety-materialowe-w-kasecie Mają tez dzień i noc oczywiście jak wolicie takie, moim zdaniem najlepsze są całe materiałowe w kasecie z prowadnicami przestrzennymi, ładniej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem raczej zwolenniczką rolet, ale generalnie i żaluzje i rolety ma Roletex. Na ich stronie znajdziecie więcej info. Mają ciekawe rozwiązania w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak bardzo słoneczne masz mieszkanie, ogólnie, jaki efekt chcesz osiągnąć. Ja do swojego mega słonecznego kupiłam rolety zaciemniające z fukncją odbijania promieni słonecznych. Bardzo polecam http://www.okienneozdoby.pl/ świetna jakość za rozsądną cenę. Myślę, że śmiało można i warto się nimi zainteresowac. Ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w www.roll-adam.com.pl dostałam rewelacyjne rolety zewnętrzne po bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam takie rolety, ochraniają okna zwłaszcza, jeśli się mieszka na parterze spisują się rewelacyjnie no i sa bardzo szczelne, nie przepuszczają światła jeśli się je całkowicie opuści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaT
W przypadku rolet bądź żaluzji zewnętrznych oraz ozdób okiennych od środka to mogę polecić Ci najpierw abyś zajrzał do oferty np. takiego miejsca jak Anex Okna (jeżeli mieszkasz w Warszawie bądź okolicy) mają świetną obsługę, która z chęcią pomoże Ci dobrać je do aranżacji domu i wnętrz, mają przystępne terminy realizacji i cenowo również jest naprawdę dobrze. Dzięki ich poradom zwróciłam uwagę również na funkcjonalność, która też jest także bardzo ważna. Myślę, że kontakt z takimi fachowcami i specjalistami wyjdzie Ci na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także lubię rolety. Są bardzo praktyczne i ładnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Swoje rolety zamawiałem ponad rok temu z www.dario-sklep.pl i do dnia dzisiejszego nie mam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno żaluzje jak i rolety mają swoje zalety. Osobiście wybrałam żaluzje ale każdemu podoba się co innego. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście to polecam wam zgłosić się do firmy www.wakorolety.pl Sprzedają świetne rolety i żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizelinkaa
Rolety materiałowe u mnie się sprawdzają. Nie potrzebujemy innych bo mamy na zewnątrz okien zamontowane markizy Fakro, one ładnie cieniują, zapobiegają nasłonecznianiu się pomieszczenia. Praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, jak na dom od rana świeci mocne słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolony z rolet i markiz kupionych w Masters w Kraku. Bardzo dobre doradztwo dopasowali mi zasłony idealnie pod wymiar. Zwłąszcza markiza super się w te słońce sprawdza ostatnio...można sobie zacienić balkon i tym samym do mieszkania tego słońca nie wpada praktycznie ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo duże okna i postanowiłam zamontować rolety zewnętrzne, bo moim zdaniem lepiej chronią przed przegrzewaniem się a przede wszystkim dobrze się sprawdzają wieczorem, gdy nie chcę, żeby ktoś zaglądał mi do domu. Poza tym dodatkowo chronią przed włamaniem a zimą przed przenikaniem chłodu. Wygląda to bardzo estetycznie, bo skrzynka jest schowana w murze, jak tu: http://www.mitbau.pl/CMS/rolety/nadstawne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam w www.decosquare.pl rolety zewnętrzne żeby mieć większą odcinkę od światła z rana, a w zimie trochę izolują ciepło. Duży komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanexx
Osobiście wybrałbym rolety. Żaluzje lubią się zacinać. A rolety są tańsze. przede wszystkim nie zbierają tak kurzu jak żaluzje. Ja mam rolety i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ofertę firmy na stronie www.roll-adam.com.pl. posiadają miedzy innymi kraty rolowane, bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz wiele więcej. Warto zerknąć na podana wyżej stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałem dość skomplikowane zapytanie dotyczące optymalizacji silników do rolet przez https://silnikdorolet.pl/. Odpisali mi i wiedziałem, że już tam kupię. Mam od nich dość dużo silników, zróżnicowane marki i przede wszystkim cicho chodzą. Roleta dobrze startuje, nie masz wrażenia takich wahań, jak w najtańszych silnikach występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna5264
Ja mam rolety wolnowiszące i jestem z nich bardzo zadowolona. Rolety bardziej do mnie przemawają ze względu na to, że lubię w nocy mieć całkiem zaciemnione pomieszczenie, a nie jestem pewna czy dzięki żaluzjom taki efekt da się uzyskać. Po za tym sam wygląd rolet bardziej mi się podoba. Zamawiałam rolety na www.karnix.pl i mogę śmiało polecić ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wybrać coś pomiędzy czyli rolety dzień i noc. Fajne propozycje, jeśli chodzi o ten model ma Roletex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angina90 2016.10.29 Teraz na rynku jest mnóstwo ciekawych, naprawdę designerskich wzorów rolet, można po prostu przebierać w dostępnych ofertach, jak w grzybach po deszczu. Zerknijcie sobie chociażby na propozycje marki Lotari - https://lotari.pl/ xxx Super! Nie zdawalam sobie sprawy, ze mozna i takie talety kupic. Wczesniej najbardziej podobaly mi sie srednio-szerokie zaluzje drewniane i takie wlasnie mam, ale masakra z nimi :/ Odkurzyc stosunkowo latwo, lecz nie wiadomo jak powstaja jakies plamy niczym po czyms tlustym albo po owadach, nie da sie tego doczyscic. Zdecydowanie wole wiec juz rolety i teraz to one dominuja w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS Doczytalam caly watek i wiecie co, zenada z tymi reklamami! Zwlaszcza z tymi po kilka od jednej firmy, pisanymi niby to przez zadowolonych klientow. Przeciez to sie latwo wyczuwa, ze sciema. Mnie osobiscie to zniecheca, lepiej zatrudnijcie jakiegos fachowca od reklamy, bo serio siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na żaluzje i jestem z nich zadowolony. Dokładnie to zakupiłem poziome żaluzje drewniane od firmy www.spin.szczecin.pl Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to powinniście zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallikosa

My mamy u siebie rolety i szczerze mówiąc to teraz nie wyobrażamy sobie bez nich funkcjonowania. Ktoś kto ma, doskonale wie o czym mówię. U nas są od firmy Drutex. Mamy od nich okna więc w naszym przypadku firma sprawdzona i warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×