Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smiesza mnie bezbiusciaste dziewczyny :D

Polecane posty

Gość gość
No ja widzę wielką zazdrosc od strony desek, patrzą mi częściej na piersi niż nie jeden mężczyzna :D są tak jędrne że aż uważają je za sztuczne a tym czasem mam duży jedrny, sterczacy, naturalny biust ;) 75e? Mam od niej większe, jak zakładam kiedyś 75 to miałam 75G :D ale za luźno mialam pod biustem dlatego nosze 70H/ I ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Grunt, że jest szczęśliwa. Szkoda, że "musi" przy tym ośmieszać innych. Trochę mi się to kłóci z wysokim stopniem samozadowolenia, bo takie zachowania są charakterystyczne dla ludzi zakompleksionych. Ktoś pewny swojej wartości nie ma raczej powodu by nabijać się z innych, a raczej koncentruje się na czerpaniu pełnymi garściami z tego co dało i może dać życie. No cóż, słoma z bucików piersiastej pani doktor wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalaki
Lepiej być piękna do 40 niż być decha cale życie a i te krosty obwisna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patrze na te z wielkim cycem najwyżej z politowaniem, bo to przeważnie grube, wielkie baby...nie dziękuję, wolę swoją drobna sylwetkę i proporcjonalny do niej średniej wielkosci biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalaki
Kompleksy tu nie maja nic do rzeczy bo np bogaty wyśmiewa biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Jak dla mnie możesz nosić autorko i stanik 75ZZ, a co się masz ograniczać. Jedno jest pewne - wielkie cycki nie sprawiają, że przybywa empatii i kultury osobistej, rozumu również nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wole takie bez biustu ale za to z rozùmem kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następną co nie umie czytać :D 56kg waze mam szczupła talie, średni tyłek, szczupłe nogi i duży biust nie jestem gruba, a i mam ładny delikatny zarys mięśni na brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
No dobrze ale co nas to obchodzi, że jesteś taka super hiper extra du/per? Lepszy pożytek zrobisz z tych walorów eksponując je głównym zainteresowaniem - najlepiej na potańcówie w remizie, bo tamtejsi delikwenci skłonni są by najbardziej ekhm ekspresyjnie i dobitnie je docenić. Po co masz się marnować na kafe, szkoda tak pięknego ciała. To forum przegrywów. No i właśnie dlatego tu przybyłaś. Powyżywać się, popastwić. Jasna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p************** !!! A ta znowu swoje! Skończ się przechwalać zarozumiała, tępa dziewucho. Daj tą p****************.ą. fotę to cię ocenię. Antonio Banderas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chciałam o tym napisać a jakby was to nie obchodziło to byscie olali ten temat a tym czasem zazdrość was zjada dlatego tutaj piszecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 12:39 -the winner :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest zalozony po raz enty przez mezczyzne w celu prowokacji. Zadna, nawet najprymitywniejsza kobieta tak nie pisze i nie nazywa swojego biustu cyckami. Chamski facet, ktory patrzy tylko na kobiecy biust. Doktorat !? Hi, hi, hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyscie nie zazdroscili nie wchodzilibyscie na ten temat a tym czasem probujecie się podbudować na wszystkie sposoby :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Fajnie, że tak Cię to rajcuje, gdybyś nie napisała o doktoracie, to miałabym wrażenie że temat wypluła z siebie Karyna-lambadziara, gwiazda szemranego osiedla z wykształceniem gimnazjalnym. W tym momencie czarny PR robisz doktorantkom i piersiastym kobietom przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że to prowo więc spadam stąd, nara cycata ślicznotko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sami siebie pograzacie :D jak macie to gdzieś to nie powinniscie tutaj pisać a tym czasem leci juz 4 strona. Ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko twoje zdanie, są faceci którzy lubią małe biusty. Najlepszy jest ten średni który jest jędrny a nie wielkie zderzaki które wiszą do pępa na starość fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie smiesza takie bezrozumne osoby, zakladaja glupie tematy bo to ich jedyna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Kobieto, ty się sama pogrążyłaś już wpisem tytułowym, co niektórzy starają się wyperswadować. Jeszcze raz tłumaczę - człowiek na poziomie nie wyśmiewa cech wyglądu na które się nie ma wpływu. Może z ludzi na wózkach się też pośmiejesz? W końcu nie chodzą, nie mają atutu jakim jest sprawność, możliwość poruszania się na dwóch nogach, śmieszne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście faceci lubią patrzeć na płaskie klaty ale to pewnie ci którzy jeszcze nie wiedzą że są gejami :D A kobieta powinna mieć co najmniej średni biust czyli 60J, 65H,70F,75/80/85/...D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie tylko zawistne dechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to ty pokazujesz że jesteś zawistna, wielki cycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na wasze komentarze jak bardzo się oburzacie tym co piszę uważam inaczej :D nie potraficie się przyznać że swoimi komentarzami probujecie się podbudować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Och, noszę stanik 70d - jednak jest za ciasny i powinnam przerzucić się na 70e, przytyję jeszcze z 10 kg i może dobiję do niezbędnego minimum , hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjna i nie rozumiem o co Ci chodzi. Skąd w Tobie tyle pogardy? Miałyśmy sporo szczęścia i tyle. Człowiek to coś więcej niż opakowanie. Twoje zachowanie odrzuca. Sprawiasz wrażenie prostaczki, która tylko gada, ale nie potrafi słuchać. Nie wierzę, że masz doktorat. Zachowujesz się jak ktoś kto ledwo ukończył gimnazjum. Może dostałaś się na jakieś słabe studia, ale inteligencją nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycaste w wiekszosci nie dosc, ze sa nieproporcjonalne to maja plaskie d**y i kwadratowe, waskie meskie biodra, widac ze autorka ma wielkie kompleksy i usilnie probuje na forum podbudowac swoje zwisle do pepka ego, pewnie garba tez juz ma. Latem pot scieka jej po brzuchu. Gdyby faktycznie byla taka szczescliwa i zadowolona ze swojego wygladu to nie musiala by podudowywac swojej samooceny tutaj, bo faceci by to robili, takze zaprzecza sama sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z niewielkim cycem
Ta moja kumpela z pracy z wielkim biustem, to właśnie nie ma praktycznie talii, ma duży brzuch, szczuplutkie nóżki, pupę dość szeroką ale płaską i w sumie to nie wiem czy większość facetów faktycznie wolałaby taką figurę od szczupłej z mniejszymi piersiami, talią, płaskim brzuchem... Fakt, że ta koleżanka oprócz wyzłośliwiania się na mnie dość często wspomina że ma kompleks na punkcie wagi a piersi najchętniej by zmniejszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm nie ma to jak pot spod cyca, odparzenia i smrod gnijacego, zakisnietego mięcha. Cyc wiekszy od lba, a ta sie jeszcze chwali, ze przy rozmowie faceci gapia sie na jej doje a nie w ryj, nie ma sie z czego cieszyc, zasmuce cie ale musisz miec paskudna gebe osadzona w malym lebku ciut wyzej od cycow na pepku i garbem wystajacym zza niego, dlatego wszyscy zwracaja sie do twoich dojarek no bo do czego mieliby mowic?? To co tam wyzej i w zaniku ich nie interesuje i nie jest warte najwyrazniej uwagi, wiec znamy juz powod twoich kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to wlasnie taka figura, kasztan na dwoch zapalkach, caly tluszcz osadzony w tym wlasnie kasztanie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×