Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 letni syn kupił sobie deskorolkę za tysiąc złotych i ...

Polecane posty

Gość gość

Mam dwójkę dzieci. 10 letniego synka i roczna córeczkę. Nasze dzieci maja taka duża skarbonkę- wspólna. Są tam pieniążki z urodzin,komunii,chrzcin itd. Uważamy,ze to sa wyłącznie pieniądze dzieci. Ostatnio syn za te pieniądze kupił sobie deskorolkę za prawie tysiąc zlotych i wszyscy nas skrytykowali,ze mogliśmy my samochód za 10 tys kupić :O. Czy to takie dziwne,ze pieniądze które dostają dxieci sa tylko dla nich i maja prawo kupić sobie co chcą? Z tych pieniążków bierzemy tylko na wakacje- tzn na typowo atrakcje dla dzieci,resztę maja od nas. Serio to aż takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie. Wszystko co dostają moje dzieci jest ich. Odkładam na lokaty. 500+tez dzielę na 2 i odkładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialam ze sa a ztak drogie deski. :) Jak sam uzbieral i było to jego marzenie to ok. Rozdzielilabym tylko skarbonki zeby dla córki moznabyło odkładac osobnio, bo tu troche wyglada jakby syn podebrał jej kase. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wiedziałam,dopóki syn nam nie pokazał. A co do skarbonki to jest wspólna jako jedna duuuuuza świnka,jednak jest to z dwoma "dziurkami" i świnka jest dwuczęściowa. Wiec osobno jest synka i córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarnaim tej idei zabieraniadzieciakom kasy np z komunii i kupowaniem za nią czegoś do domu. kasa kuzynki poszła cześciowo na auto, ja za swoją kupiłam amige 500 i mały tv (stare czasy^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×