Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janina Przyłęska

za mało z mężem zarabiamy abyśmy mogli sobie pozwolić na urodzenie upośledzonego

Polecane posty

Gość Janina Przyłęska

dziecka jak tego chce rząd i Kościół. Po prostu nas nie stać. Aborcja to jedyna szansa na normalne życie i dzieci, które się nami zaopiekują na starość gdy emerytury będą groszowe. Można tak jak prolajfowcy chodzić z głowami w chmurach ale na ziemi życie jest cięzkie i trzeba dobrze wszystko zgrać aby nie stało się ono piekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz po urodzeniu oddac nikt nie kaze wychowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychologicznie łatwiej i mniej ryzykownie jest dokonać aborcji na wczesnym etapie ciąży. W przyrodzie nie ma oddawania własnego potomstwa innym, za to jest abortowanie, a nawet zabijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej z dzieci robić parówki jak swego czasu aborygeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisuary chcą królestwa bożego na ziemi w czym przypominają bolszewików i faszystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto za mało zarabia by móc utrzymać rodzinę powinien być sterylizowany aby rodziny nie zakładał bo bez kasy to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zakładasz, że urodzisz dziecko uposledzone? Skrobalas się z 10 razy? Masz defekt genetyczny, sama jesteś uposledzona fizycznie i intelektualnie? Oczywiście, temat założony odgórnie i tendencyjnie. A o antykoncepcji to słyszałaś? Bo znają ją nawet na zapadłej wiosce. Oboje zarabiacie, a do tego kasa od państwa z tytułu wychowywania dziecka uposledzonego. No, oczywiście, lepiej podskoczyć na ten "wstrętny" PiS. A ja pamiętam rodziców z dziećmi uposledzonymi w Sejmie, i jak ich arogancki Tusk potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto za mało zarabia by móc utrzymać rodzinę powinien być sterylizowany aby rodziny nie zakładał bo bez kasy to patologia x no i to jest właśnie faszyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faszyzm to wtedy gdy się każe kobietom urodzić szczątki ludzkie a gdy te szczątki się każe rodzić by je ochrzcić to faszyzm katolicki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety rodzące upośledzone dziecko są porzucane przez partnerów nie mogą pracować bo upośledzone dziecko wymaga opieki całą dobę państwo daje im na przeżycie 1300 zł czyli jak kobieta urodzi upośledzone dziecko to w większości przypadków oznacza dożywotnią katorgę a przecież badania prenatalne pozwoliły by na wczesną aborcję kiedy płód nie ma jeszcze rozwiniętej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy biskupi to jacyś psychopaci i fundamentaliści w jednym jak można dla zwykłej ideologicznej zachcianki kazać kobietom niszczyć ich własne życie ? to nieludzkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla, bla, bla. ..przecież takie tematy lewactwo zakłada w niedzielę:) Halo, dziś sobota:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół w lewicowcach i liberałach widzi wcielenie Szatana i dlatego popiera PiS i nacjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to za trudne tematy,ogólnie nie lubie nic zabijać ,nie chciałabym mieć sytuacji takiej do analizy,to ja na wszelki wypadek calkiem zrezygnuje z dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według biskupów katolik który nie ma dzieci to pederasta albo innkszy perwert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to prostacy i prymitywy i dlatego kler może się szarogęsić w państwie i szantażować polityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie nie obchodzi władza nade mną ,nie musze mieć dzieci bo ja wiem lepiej co dla mnie dobre a nie jakiś facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma prawo do przemocy wobec kobiety - tak uważa kler i dlatego blokował podpisanie konwencji antyprzemocowej przez polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler żąda od kobiet heroizmu a od facetów nie to nie jest sprawiedliwe i obnaża hipokryzję kapłanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msalice17
Narzekaliśmy na PO bo było na co, ale tak naprawdę PiS podzielił mocno naród. Czyli zrobili to, co chcieli od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pit to p****aki romantyczno-mesjanistyczne i do lamusa z nimi i z tym podupczonym polskim katolicyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor powiedział: ''- Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem - mówił z kolei prezes PiS. '' x Ktoś się odniesie do powyższej odpowiedzi i wytłumaczy jaki jest sens rodzenia dziecka, które i tak ma umrzeć i/lub zdeformowane w czasie swojego bardzo krótkiego życia będzie bardzo cierpiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaczor p******i kobiety dla niego liczy się tylko ideologia i władza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dziecka jak tego chce rząd i Kościół. Po prostu nas nie stać. Aborcja to jedyna szansa na normalne życie i dzieci, które się nami zaopiekują na starość gdy emerytury będą groszowe. Można tak jak prolajfowcy chodzić z głowami w chmurach ale na ziemi życie jest cięzkie i trzeba dobrze wszystko zgrać aby nie stało się ono piekłem.

tylko dlaczego chcesz sponsorować żydom badania nad komórkami macierzystymi ? Głównie z płodów po aborcjii pobiera się komórki macierzyste do badań...  i to żydzi powinni ci sponsorować nawet tą aborcję, a ty dajesz im duopy za darmo. I dziecko i komórki macierzyste... pomijając katolicką wiarę oddajesz im przysługę na której oni zawsze się wybijali, na kłamstwie i grabieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dziecka jak tego chce rząd i Kościół. Po prostu nas nie stać. Aborcja to jedyna szansa na normalne życie i dzieci, które się nami zaopiekują na starość gdy emerytury będą groszowe. Można tak jak prolajfowcy chodzić z głowami w chmurach ale na ziemi życie jest cięzkie i trzeba dobrze wszystko zgrać aby nie stało się ono piekłem.

afryka mentalna, nie znają antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

lewica ma fetysz aborcyjny, po co im miłość.

Paradoksalnie znów popełniamy te same grzechy. Kiedyś odkrycia geograficzne i zazamordowanierabianie na mordowaniu rdzennych Amerykanów a dziś aborcja czyli zarabianie na pozbawianiu życia i godności ludzkiej drugiego człowieka pod płaszczykiem praw człowieka i globalnej "miłości". Ludzie nigdy się nie nauczą. Nawet na swoich błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa
 

dziecka jak tego chce rząd i Kościół. Po prostu nas nie stać. Aborcja to jedyna szansa na normalne życie i dzieci, które się nami zaopiekują na starość gdy emerytury będą groszowe. Można tak jak prolajfowcy chodzić z głowami w chmurach ale na ziemi życie jest cięzkie i trzeba dobrze wszystko zgrać aby nie stało się ono piekłem.

temat stary ale może inna para się zmaga z taka sytuacja, więc spróbuje odpisać. Przede wszystkim nigdy nie ma się 100% pewności czy dziecko urodzi się zdrowe, czy chore. poczytajcie sobie przypadki kobiet, których ciąże były idealne, a w czasie porodu doszło do komplikacji. Są też świadectwa kobiet, którym lekarze doradzali aborcje, a dzieci urodziły się zdrowe. Poza tym kwestie finansowe, czytałam o parze, która miała chore dziecko i wyemigrowali do Niemiec, gdzie jak wiadomo jest o wiele lepsza służba zdrowia, opieka nad chorymi, zasiłki na takie dzieci. to oczywiście przykład ale jak ktoś zawierzy Bogu to odnajdzie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×