Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Zawsze..., nie dam rady Piotrze ze względu na brak czasu ale od czasu do czasu... czemu nie. Chętnie, z przyjemnością:) I oczywiście już zapisuje w kajecie - udać się do psychoterapeuty. Juz zapisane :classic_cool: Trzeba czy nie trzeba - dobre rady zawsze w cenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Zawsze..., nie dam rady" x Ja też nie zawsze mam tu dyżury, ale jak już mam, to takie jadowite osoby są zneutralizowane do poziomu popiskującej pomarańczy. 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr nasz powazna osoba sie stal mysli teraz o literaturze i sztuce zwlaszcza o tej co pomimo nawolywan i krzykow perswazji i zachecania (pij mleko bedziesz wielki) wielka byc juz nie chce a mowila mamusia nie pij piotrusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2016.11.16 "Wg mnie są dwa rodzaje kłamców jeśli chodzi o facetów..." x Świetna teoria. :) Co razi w twoim poście, nie powiem ciekawym, ale.. kogoś, lub czegoś. :O Nawet w odmianie rzeczowników jest, "kogo, czego". "Czegoś" postawiłeś nieświadomie jako priorytet przedmiotowość. To nie najlepiej o tobie świadczy. Sprzedaż przyjaciela, bo lodówka jest w promocji. :O I to tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIOTREK TO PEDOFIL. GWAUCI DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jakoś namówić Rolling Stone, by wrócił i przepychał tematy. :O , bo tu nie da się pisać o awanturach nie wspominając, bo te zawsze są na żywo i relacjonuje jakaś modełłe z Darkiem Szpakowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock ? :O To Ciebie jeszcze nie rozdeptali. Tylko nie opowiadaj że jesteś z kamienia, bo zaczną Tobą rzucać. :P Ładnie Cię ta Niestała rozkochała w sobie. Natrętem już byłeś dawno, ale teraz powinno się do Ciebie zwracać, " Panie Rezydencie" W końcu, dbasz, przegrywasz regularnie na Karuzeli. Wiesz może ile w sobie dzisiaj ma ciepła "Królowa Śniegu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Mógłbyś chociaż przy piątku nie gadać tych swoich głupot? Za bardzo jestem zmęczony pracą i tymi setkami kilometrów w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już coś srają. :O Nie zrobią by normalnie się pisało, tylko kombinują. :O :O :O :O I co namierzyliście mnie? :O :O :O x To tekst z retransmisji Płock do Ciebie: Oj tam jedna skucha. Nie dramatyzuj Płock. Ale jak Cię zapytam, jakie masz plany na dzisiejsze zbiegowisko na Karuzeli, tylko zgaduję że nabierzesz wody w usta, chyba że masz w planach robienie językiem :P Chociaż wątpię byś "muszelki" to zbierał, chociażby na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Odkąd 02 wzięło się za nowości, nic tu nie działa prawidłowo. :O Kto jest zadowolony z pracy portalu 02 ręka do góry. x Kto chce wyzywać mnie od pedofila? Będzie zero do jednego. ;) Gardzą nami jak mogą :O Dają słaby produkt, który wiecznie musimy reperować, bo... nie potrafimy skoczyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i później rodzą się jakieś niedopisania. Walę drugi tekst. Sto razy bym wpisywał hasło a i tak będę "gościem" Żenada !!!! Oddał bym mocz na te wasze konsolety modełłe z własnego nicku, ale zrobi to "gość" w moim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No wiem, że ta hala to nie Zamek, ale co zrobić. :) Free ? Co oni z tymi k****ami ? Na zdjęciach nie widać żebyś dysponowała. Ślepam ? ;) :D Organek dzisiaj na pierwszym miejscu :) https://youtu.be/weibxsk9Oec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free :) Pamiętam tę stopkę Janusze :) I też mam nadzieję, że pomimo wszystko :) da sie tu napisać jeszcze trochę dobrych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ty używasz translatora by do mnie napisać? Rozumiem że chcesz zabłysnąć, ale zacznij może od przepierki Przyjacielowi skarpetek. Na oko widać że mecie się ku sobie. On cię już nauczy jak nie pluć pod wiatr. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"są baby grube, wielkanocne, wredne i porządne" In ? Jest jeszcze Królowa Śniegu :P Głupia ta wyliczanka wiesz ? Dlaczego ? Dlatego, że każda kobieta ma wiele twarzy i tak na prawdę to od Was zależy, czy będzie syreną, czy aniołem;) :P Poza tym jest jeszcze czas jajeczkowania, czas przed okresem, po okresie i czas kiedy hormony śpią. ;) I poważnie mówiąc. Nikt mnie nigdy nie nazwał "wredną" może dlatego, że nie oceniam ludzi i pozwalam im być sobą, co nie znaczy, że muszę podzielać ich spojrzenie, czy styl życia. Po prostu nie oceniam, tak jak sama nie chciałbym być oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"wiadomo że kobieta najedzona chętniej obciąga i wypina tyłek niż głodna" Święte słowa In hah :D Poproszę krewetki na maśle z czosnkiem i białym winem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piękny, młody, buntowniczy"?:) pierwsze dwa jakoś słabo mnie kręcą :) wolałabym zobaczyć Cię znoranego życiem ;) A ja czasem oceniam, Niestala :) bo nie należy się wypas dla kogoś, kto szklanki wody spragnionemu za życia dać nie umiał:-O Kurcze przepraszam Was, to z górki jakieś wyjątkowo trudne jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Janusze bym się nie martwił z brudnymi buciorami tu nie wejdzie, Niestała. To intrygant, pali woda, ale nie jest złym człowiekiem. To warszawskie blade chuj̣ki mocno z demonizowały, zupełnie niegroźną postać. Blade tępe chụjki, które sławę zyskały kopiąc leżących. :O No może Żmij jest trochę inny, bo jak trzeba to poda rękę wrogowi, ale zawsze są jakiś wyjątki. Ogólnie sami z siebie nie przedstawili nic wartościowego. Hejt, gowno i poniżanie ludzi, to ich cel, dlatego tak ich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic straconego Pani Słowianko. Jeśli to jakoś Cię pocieszy, to o ile nie miałem zmarnowanego dzieciństwa, mimo problemów i ogromnemu poświęceniu mojej mamy, było wspaniałe. :) Nie jestem jeszcze wrakiem człowieka, ale wszystko co dobre poszło jak krew w piach. :( Przgrałem życie :( Także spokojnie możesz na mnie pluć. Korona Ci z głowy nie spadnie a zyskasz sojuszników. Warto zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak inni, ale ja już nie kupuję Anity.:O Jak zwykle jakieś smutki, że została kopnięta w dụpę. Czasy jak ktoś stoi po drugiej stronie i patrzy jak ona spokojnie stoi z nim już minęły. :O Naiwna próba rozliczenia się z przeszłością. Nosowskiej czy Chylińskiej , im po prostu odwala. :D Co ja piszę, to nawet nie da się porównać... ♫♪https://www.youtube.com/watch?v=4ytuYQCzloc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No właśnie co ty piszesz. Idź spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie każdego człowieka wypisane jest na twarzy, Panie Nowy:) myślę, że potrafię to odczytać:) dlaczego miałabym na Ciebie pluć?:-O tylko dlatego, że nie osiagnales czegoś, co miałeś raczej w planach?:-O nie wszyscy muszą mieć dziewczyny czy rodziny:-O dlaczego uznaje się, że ten, który nie ma dzieci to przegrany? :-O wg mnie przegrany to ten, który widzi cały świat w kolezance- szklance, który broni dostępu do siebie, do którego nie dociera, że ktoś akceptuje go takim, jaki jest:( każda chwila życia jest dobra na zmiany, jeśli dusimy się w obecnych realiach:-O w tym wieku tylko kobieta może przyznać, że coś ja już raczej ominęła, mężczyźni mogą dłużej na tej planecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że masz na myśli Ją, bo żadną inną już nie :-O wtedy faktycznie się zatrzymałes, bo szkoda życia tylko na to, żeby komuś coś na siłę pokazać :( nie pomyslales, że Ty ciągle cierpisz a ona może świetnie się bawi, nie myśli o Tobie, przeżywa orgazmy zupełnie nie pamiętając już tych z Tobą:-O myślisz, że nie wiem, że ciężko jest zapomnieć? :-O to wszystko sprawia, że widzę w Tobie wrażliwego człowieka, który celowo zakupił sobie chu.ujowy płaszcz, który ja przecież też kiedyś kupiłam i jeszcze zdarza mi się go założyć, szczególnie jak tutaj wpadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noszę korony:-O rzadko kiedy ktoś traktuje mnie jakoś super wyjątkowo, wszystkich przyzwyczailam, że potrafię prawie wszystko i chyba niestety do tego przywykli :-O mam nadzieję, że kiedyś docenią, że mieli ze mną jak w bajce i nie potraktują jak ojca Goriot :( proszę też moją ślinę zostawić w spokoju chociaż... w innych okolicznościach dałabym Ci spróbować :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×