Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość
In - ja już za stara jestem :-D O! Pł wstał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat stanął :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nie stanął tylko się zatrzymał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już coś chciałam, ale w porę dałam sobie po łapach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego możesz sobie pozwalaćDemonkamożesz swobodnie zgubić codziennie inny bucikzostawać Kopciuszkiemi balować ile tylko chcesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wolę ślad zostawić :-D szkoda bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież za każdym razem bucik się znajdujew łóżkuz facetem ;)i ślady popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oby nie z innym kopciuszkiem :-D Ale nie musi to być łóżko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście :)stół, fotel, wannado wanny w bucikach nie polecampiwnicaschody ruchome. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Piwnicę wykreślam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Gdzie jest jest Frida ja się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d/u/p/i/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka suflera
Cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Seksić się na schodach ruchomych to byłoby coś ;) Serio jest 600 gatunków?:-O moje w połowie listopada lubią być już nagie ;) też to lubię :classic_cool: swoją drogą pozdrawiam panów z kaliskiej zieleni:) dzięki Wam mam mniej pracy w tym roku za to liście są jak giganty :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, czy jestem szybka? :-O ogólnie tak ale za szybkimi numerkami nie przepadam:-O do tego seks inaczej smakuje, gdy się ma dzieci:-O gdy człowiek zamiast działać z rozbiegu ;) sprawdza czy śpią, potem naslu.uchu.uje czy nie wołają, nie mówiąc o wlazeniu do sypialni z tekstem "oddaj mi mamę, jest moja":-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna SSłowianko jesteś. Forum wykrzywiło ci psychikę . Jesteś bez pisania tu jak narkoman na głodzie. Trudno cię zrozumieć. Urywasz zdania, sensu w tym co piszesz nie ma. Żal mi cię bo przecież jesteś w ciąży a musisz za parę groszy produkować kisiel dla gawiedzi na kilku projektach. Musisz? Czy to warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jako ofiara pedofila nie rozumiesz ze pisanie w tym rynsztoku o swoich dzieciach, i dziecku nienarodzonym jest po prostu niesmaczne? podalas tez tyle danych ze w mig mozna cie znalezc pod kaliszem. Opamietaj sie kobieto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko? Zwróć uwagę na emotki, których używasz. Większość z nich to :( Nawet kiedy piszesz o synach, o tym jak są zazdrośni o mamę, kończysz wypowiedzi Większość kobiet skwitowałoby takie zdarzenie serią uśmiechniętych emotek. O starszych było to samo Niezwyczajnie nadużywasz tych emot. Co gorsze , czasem piszesz o zdawałoby się bardziej radosnych sprawach a co zastanawiające stawiasz znów Mąż powinien zainterweniowac i zakazać c***isania w tym grajdole hejterów i przebierańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka słowianka dziś Hmm, czy jestem szybka?:(ogólnie tak ale za szybkimi numerkami nie przepadam:( do tego seks inaczej smakuje, gdy się ma dzieci:(gdy człowiek zamiast działać z rozbiegu ")if sprawdza czy śpią, potem naslu.uchu.uje czy nie wołają, nie mówiąc o wlazeniu do sypialni z tekstem "oddaj mi mamę, jest moja":( X osoba o zdrowych emocjach napisałaby raczej tak X słodka słowianka dziś Hmm, czy jestem szybka? :D ogólnie tak ale za szybkimi numerkami nie przepadam:)do tego seks inaczej smakuje, gdy się ma dzieci:D gdy człowiek zamiast działać z rozbiegu:)sprawdza czy śpią, potem naslu.uchu.uje czy nie wołają, nie mówiąc o wlazeniu do sypialni z tekstem "oddaj mi mamę, jest moja":D X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież można być wesołym a grać smutną osobę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,to nie to. To objawy anhedonii, jej początki. WidzĘteż sporo znaków świadczących o ambiwalencji. Ad rem "gry", forum to nie scena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiańska ma skrzywiona psyche, partner jej mamy ja molestował :o pewnie stad zamiłowanie do ciągłego szukania boltza i pisania z podtekstem np o kislu albo kakałku:o Dla mnie jest obleśna i wydaje mi sie Że śmierdzi od niej strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A wiesz ile nas ratlerku obchodzi twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Właśnie fajny występ przeżyłam. Charytatywny dla chłopaka, mężczyzny właściwie, świetnego sportowca,który w pełni sił uległ wypadkowi. Ma przerwany rdzeń kręgowy i może właściwie nic. Najgorsze jak twierdzi jest to, że nie może przytulić wlasnej córki. Kto wystaąpił ? Był niezły misz masz bo i kapela bluesowa tworzona przez lokalnych lekarzy, trzy dobre kabarety i dla mnie hit, bo uwielbiam dźwięk zachodnioafrykańskich bębnów, orkiestra bębniarska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spieszmy się żyć, bo i tak jest już zdecydowanie za późno. Slodka zadzwoń do mnie w ludzkiej porze, bo pewnie już śpisz. Mam nowe granie na czekanie. Zdradziłam Dawida z Laurą. Sorki ale muszę to zagrać po raz dwudziesty :) https://youtu.be/B10Xe5Gm5cY Płock bawisz się z Azorem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czyżby zawodnik Polonii? My dzisiaj zagraliśmy meeega mecz i w końcu wygraliśmy po 11 latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają do siebie telefony, majle a narażają podobno "przyjaciólkę" na to chooyostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam słowianki, ale to co robią te dwie, toksyczne harpie, ten cały obrzydliwy, systematyczny hejt pod jej adresem, jest podły. Nie macie swojego życia? Co wam daje to ciągłe wyśmiewanie i uderzanie po najczulszych miejscach? Nie macie choć odrobiny empatii? Nie nudzi się wam to? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×