Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Dziś Wy się otwierajcie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D In zapomniałam portfela do sklepu, kupić majeranku, powiedzieć synowi "powodzenia na zawodach":-O, zapłacić za wycieczkę do fabryki bombek :-P ale lubię się czasem zapomnieć ;) A teraz możesz ocenić stan mego otwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało zabrzmiec dwuznacznie ;) powitać tej nocy niestety mnie nie zaleje :-P a zasypie :-O kocham te dęby i nienawidzę równocześnie :-O I pisz szeptem, bo dzieci jeszcze śpią;) Płock szczególnie słodko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okmamy dziś Dzień Gry WstępnejTy SiSi trochę za szybo zabłyszczałaś, może szybka jesteś ;)albo ten siusiak w Tobie tak działado gry wstępnej dobra jest muzykagdy muzyka już w duszy graoczy wówczas wyznają, usta milczą pocałunkiembywa że łzy płyną, ale schną szybko uśmiechemzszywają się usta w jeden supełi można już posłuchać chlupaniaprzekręcić gałki brodawek w prawotrójka? ;)o co chodzi z tymi drzewami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja pierdzielę, ja się nie otwieram tutaj ;) Słodka mogę odpowiedzieć za Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Otóż Słodka ma piękny dom i piękny teren wokół, a na tym terenie rosną sobie dęby kilkusetletnie pewnie, patrząc na ich wilekość. I jesienią skubańce zrzucają liście w ilościach niepoliczalnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieracza potrzebujesz NC?dreszcze mnie przeszły od tych dębówja mam tylko sto ton klonowych liści, qu/r/wa wszędzie są 😭i dziki też mam, SiSi też musi je mieć, to pewneNC, a gdzie stoi ten dom z tymi dębami? prawdę mi mów dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przywitam się :-) Macie coś rozgrzewającego ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
Dźbry 😴 Pani Czytaczko, o ile wiem, dęby mają to do siebie, że liście na nich więdną i usychają, ale niekoniecznie odpadają. Najczęściej takie rudobrązowe i uschnięte pozostają na gałęziach przez całą zimę i odpadają dopiero na przełomie kwietnia/maja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka zna sie tylko na skrobaniu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Chyba raczej kluczyka. Niestety żaden nie pasuje jak dotąd :P Słodka jest kaliszanką prawie. Pisała o tym nie raz, nie dwa. Cześć Demonka :) Mam robotę, która burzy krew, więc raczej stosuję napoje chłodzące reaktory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ;)mnie kiedyś w powietrze wysadziła pewna ciąża, gorąco mi długo byłoale okazało się że, taki grzech jest bardzo słodki :D🖐️ aha, a ma koty SiSi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dottore :) Masz rację ale tylko w przypadku niektórych gatunków dębu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze możliwe, że w Jarocinie, nie raz się zdobyliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
A to sorry, faktycznie, u mnie są praktycznie tylko okazy Quercus robur. A w okolicach Jarocina byłem raz w życiu i akurat drzewom nie poświęciłem zbyt wiele uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
O poparzeni. Świetny koncert dali w tym roku. :( Ja chcę na Woodstock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DocPro - i o to chodziło :-) Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spoko. Dębów jest tylko 600 gatunków, zawsze można coś przeoczyć. ;) Demonka to ja dołożę trochę ruchu ;) Nic tak nie rozgrzewa jak taniec. https://youtu.be/hfJBjFDsAGk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestała - dziękuję :-) od razu ciepłej się zrobiło ;-) Też byłam na ich koncercie, ale w innym miejscu. Ehhh, co to był za koncert :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja też się bawiłam rewelacyjnie w tym roku i fajną ekipę ze Śląska poznałam. Chłopaki jak malowane ;) Ech :( Idę poszukać weny do roboty. :O Dobrego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woodstok w tym roku, to było cudo NCmiłośnie niebezpiecznewieczorami unplugged po kątachale jednak pod napięciem ;)dziewczyny z Częstochowy, nie wiem czy to już Śląsk. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłego, Niestała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Piotrek wynajdywał cuda w 3i znalazł moich sąsiadów, Kombajn do zbierania Kur po wioskach pamiętam zayebystą Lewą stronę literki Mwtedy też stała się tamta ciąża ;)cześć NC 🖐️Demoka też chcesz za pół roku na Woodstok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ja już dawno na nogach Słodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×