Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znajoma kreuje na facebook wizję idealnego macierzyństwa, to żałosne!

Polecane posty

Gość gość
Nie warto tu siedzieć, założę się że ty która tak wymyślnie mnie tutaj mieszasz z błotkiem i majaczysz coś o bólu d..py do pięt mi nie dorastasz. Pewnie edukację skończyłaś na szkole średniej lub zawodowej, zgadłam? Ewentualnie słabe studia na prywatnej gamoniówie w Padłach Dolnych. Zgadłam, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz iloraz inteligencji buta i w dodatku lewego :D masz bol d**y i każdy ci to pisze. To nie jest obrażanie. Czy obrazilabym kogoś pisząc ze jesteś zazdrosny/a ? nie Uspokoj się bo zaraz zaczniesz toczyć pianę z pyska :D Idiotka to jesteś ty w dodatku z bólem d**y :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 kończę dyskusję z nieukiem i dnem społecznym. Jeśli dla ciebie nie ma różnicy w wydźwięku słów "jesteś zazdrosna" a "masz ból d..py" to jednak masz inteligencję pędraka albo owsika...tylko zeżreć i wydalić, no i ewentualnie kafeteria by pojechać po innych, bo masz tak kijowe życie że musisz się w ten sposób dowartościowywać. Wiedziałam, że edukację zakończyłaś maks. na liceum - to widać :) Dno, niedouk i prymityw. I nie, nie każdy mi tu napisał że mam "ból d..py" - to są twoje słowa i potem tylko to powtarzałaś udając, że to pisze ktoś inny :D ale jesteś taką idiotką że nawet nie umiałaś tego zrobić właściwie i to widać jak na widelcu. A zarzucasz mi że to ja sobie wpisy dubluję, bo mierzysz swoją miarą, niedouczona prosta babo ze wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 twój poziom woła o pomstę do nieba, ty nawt pisać porpawnie nie potrafisz, tępa dzido...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:43 to ja juz napisalam ze do piet mi nie dorastasz. Weź napisz cos od siebie a nie kopiujesz mnie :o Wszechwiedząca która wie ze koleżanką sobie nie radzi,jakiś tam maz ma w dvpie zone. Tak tak ty wiesz tyle ile zjesz :D Wiesz co ci powiem? Niezależnie jakiej szkoły byś nie skończyła jestes pusta jak bęben. Masz swoje życie nudne i przesiadujesz na fejsie z tych nudów. Wspolczuje ci takiego szpiegowania kogoś by byle mieć jakieś zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 a mów se dalej. ty se mów a ja zdrów - jest takie powiedzenie. Dziękuję dobranoc. Haha bo jak ktoś wejdzie na fejsa sprawdzić czy ktoś nie pisał i na głównej mu się wyświetla zakłamanie i udawanie to od razu znaczy że szpieguje. Idź się leczyc na nogi, bo na głowę za późno. Współczuję, do widzenia "pani". Pusta to jesteś ty, nie mam w zwyczaju rozmawiać z plebsem bez szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nic nie piszesz o mężu tej koleżanki. Jest samotną matką? Może kompensuje sobie brak normalnej rodziny tymi lukrowanymi zdjęciami? Poprawia sobie samoocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja muszę się dowartosciowywac? haha dobre sobie :p Juz c***isalam ze przez twoje beznadziejne życie szpiegujesz jakąś dziewczynę i nie możesz znieść myśli ze jest ona lepsza od ciebie. A ty pewnie niespełniona mamuska która nie może zajść w ciążę? zgadlam? wiem ze zgadlam :) juz ktoś c***isał tu wczesniej.Ale nie boj żaby! może kiedyś zaskoczysz...chociaz ...watpie :p widać ze jesteś wybrakowanym marginesem społecznym :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka rade, jak cos mnie na fb wkurza, to jest taka opcja 'unfollow' (nie wiem jak to u nas, przestan obserwowac?) i voila, juz ci sie nie pokazuje. Potem zostaje tylko oduczyc sie wciagania w pyskowki z goscmi na forum, i masz szanse na szczesliwa egzystencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 zegnasz się 2 razy kretynko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokuj i nie oglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:57 dokłądnie, nie warto się w pyskówki z szczekaczkami z forum wdawać, bo one to robią celowo :/ a autorka i inne się łapią na to...szkoda waszego czasu. te osoby robią to dla sportu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59 wóda ci chyba móżg wyżarła, bo o 14:42 nikt nie pisał. Delirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 - miało być. Fiksum dyrdum albo delirka - innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejs jest dla przyglupow hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×