Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak1991

Potrzebuje pomocy...

Polecane posty

Gość goścu
Ewentualnie odmawiać różaniec też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpadaj w panikę , przestań jeść kiełbasę i inne wyroby z wieprzowiny a wszystko ci przejdzie . Kiedyś przed wojną podawano w takich przypadkach sole bromu z apteki . Ale w jakich dawkach to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak1991
A jak to się ma do mojego tematu? Że niby kiełbasa ma coś wspólnego z masturbacją? o_0 Zresztą jest jeden problem, ja praktycznie nie jadam kiełbasy. Mięso owszem ale kiełbasy nie jadłem już od lat. Nie ogarniam tej odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja nie zastąpi seksu. To tak jakbyś chciał najeść się pestkami. Ręka nie zastąpi wilgotnej cipki. Myślę, że tydzień intensysnego seksu z dziewczyną rozwiązałby Twój problem. Lepiej, żeby to nie była 1 lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor właśnie wali konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś dziwny... Masz 25 lat i wolisz walić konia niż uprawiać seks z dziewczyną? Masz potrzeby i to jest normalne. Przez tydzień nie powinniście wychodzić z łóżka. Tylko nie szukaj cnotki bo seks pod kołderką nie spełni Twoich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej postrzegasz seks. Czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak1991
gość dziś : Pewnie jestem dziwny, ale nie zamierzam uprawiać seksu z pierwszą lepszą dziewczyną, np. dopiero co poznaną na imprezie. A dziewczyny nie mam i nie zamierzam mieć bo ja do związku się nie nadaję, więc tak wolę się masturbować niż uprawiać seks z byle kim. xxx gość dziś : A no tak, że u mnie jest to już raczej nałogiem, no może nie seks jest nałogiem bo go nie uprawiam, ale ogólnie... nie wiem jak to nazwać... ten cały pociąg seksualny stał się nałogiem. W sumie masturbacja to też forma seksu, więc można powiedzieć, że seks stał się nałogiem. xxx gośćmasturbacjistop dziś : Nie bardzo czaję jak jakiś poradnik dla kobiet mam mnie zniechęcić do tego co robię? Ty jesteś tym facetem od kiełbasy? :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPerky
no debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bardzo lubię się masturbować i nie widzę w tym nic złego. Czasami mam przerwę kilka dni a czasem potrafię to robić cały dzień po kilkanaście razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×