Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obrzezany penis w publicznej łaźni, czy na saunie

Polecane posty

Gość gość

Czy spotkacie się z czymś takim, czy wzbudza on zdziwienie? Ludzie przyglądają się, czy traktują normalnie? Proszę o wypowiadanie się tylko dziewczyn, ew. facetów, którzy mają jakieś doświadczenie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zalozyles taki temat. Byles oburzony, ze kobieta sie patrzyla. Masz skleroze????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cos ci sie pomerdało ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj, zeby sie tobie nic nie pomerdalo. :-P JUZ jest taki watek. Trzy tematy wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widzę, jest temat o saunie, ale nie koniecznie mój i nie koniecznie taki sam. Proszę, przeczytaj jeden i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie bardzo dziwny przypadek Nikt ci w te bajki nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie temat wyzej o saunie TO BEDZIESZ WIEDZIAL CO MYSLA! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem wątek o którym wspominasz. Bardzo proszę o wypowiadanie się w tym wątku ściśle na temat, bo dotychczasowe wypowiedzi nijak się mają do zadanego pytania. Owszem, na forum istnieje podobny wątek, jednak tam nie toczy się dyskusja na ten dokładnie temat. Pytanie jest zupełnie inaczej sformułowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha... i ja w przeciwieństwie do autora tamtego tematu, nie jestem ogolony na dole, więc pod tym względem nie będę przyciągał wzroku. Interesuje mnie jedynie kwestia obrzezania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sam widzisz, ze ludzie nie sa zainteresowani tematem. idz, sam sie przekonaj, porozmawiaj i nam pozniej napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tutaj, jeśli nie ma w temacie słowa roochanie seks, to temat nie wzbudza zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co konkretnie rozumiesz jako publiczna łaźnia? Jeśli chodzi o saunę, to wypada się okryć ręcznikiem przy wchodzeniu i wychodzeniu. Usiąść tak żeby nie eksponować przyrodzenia. Wymaga tego zwykła kultutra osobista. Faceci z wywalonymi penisami w takim miejscu budzą we mnie niesmak, i nie ma znaczenia czy obrzezany czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi, czy jestes obzezany czy nie? bedziesz choooya wystawial aby pokazac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfff wiecie daczego zydzi byli obrzezani? bo ciezko o wode bylo wtedy :classic_cool: i w sumie nie bylo czasu sie myc jezeli mieszkali przy rzece.. wiec kazdy obrzezany to budas skoro nie chcial myc k****a uciac skore by mu sie ser nie zbieral bo jego babie nie smakowal :classic_cool: i ie chciala brac do dzioba:D:D:classic_cool: nie trzeba byc obrzezanym by nie miec sera wystarczy sie myc a teraz taki obrzezany doopy pewnie nie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz różnicy, jak Ci wchodzi obrzezany, a nieobrzezany? Bo ja widzę i to ogromną - tyle, że jestem kobietą i przyjmuję go w inną dziurkę... Nie, obrzezani mi się bardzo podobają, więc w oczach kobiety możesz wypaść tylko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to tylko choooy sie liczy????? nie ma wiekszych wartosci ? tylko czy obrzezany czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek dotyczy penisa, nie charakteru, czy innych wartości, więc rozmawiamy o penisie :) Tego podstawy kultury wymagają, aby w konkretnym wątku rozprawiać o konkretnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes glupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz do kobiety, więc wyrażaj się, bo ja Ciebie nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdzam fakt. z plcia to nie ma nic wspolnego. sugerujesz, ze wszystkie kobiety sa madre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortodoksyjni Zydzi i Arabowie NIE chodza do lazni ani saun, gdzie moga spotkac kobiety, wiec ogladanie obrzezanych w Europie sie nie zdarza. W ogole na zlym forum CIĄGLE zaczynasz watki o obrzezaniu. Tu siedza sami nieobrzezani i baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jest mój pierwszy wątek na tym forum, więc nie rozumiem, kiedy piszesz "ciągle"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się chcesz w tej saunie pokazywać, czy saunowac? Bo jeśli to pierwsze to nie chodź do sauny, tylko do parku w długim płaszczu :P A jeśli drugie, to zakrywaj ręcznikiem i siedź nie rozkraczony, to nikt nawet nie zwróci uwagi jakiego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co oszukiwać - podczas saunowania, czy kąpieli zawsze są momenty, kiedy nie jesteś faktycznie okryty - kiedy rozwijasz się z ręcznika, żeby usiąść na nim w saunie (wtedy obydwie ręce zajęte, a ptaszek dynda sobie, wystawiony na ciekawskie tudzież pożądliwe spojrzenia pań, albo kiedy się odwracasz po ręcznik, kiedy jesteś pod otwartym prysznicem). Próbuję się postawić na miejscu autora i potwierdzam, chyba faktycznie miałbym z tym problem. To trochę tak, jakbym chodził cały czas z żołędzią na wierzchu - najwrażliwsza seksualnie część swojego ciała i wzrok obcej kobiety, nic między nimi - trochę taka sytuacja może być krępująca. Ale dlatego ja mam skórkę, w której główka się chowa i nie mam tego problemu :) Współczuję autorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musi ściągać tego recznika żeby na nim usiąść, a jeśli nawet to można to zrobić tak sprawnie i szybko że mało widać. W ogóle w saunie jest zwykle dość ciemno. Co do prysznicow, to jeszcze nie spotkałam nigdzie koedukacyjnych, są damskie i męskie. A tak na marginesie, to te prysznice otwarte to jest głupota, powinny być kabiny a nie takie dziadostwo. Za przeproszeniem myć d**e na oczach innych ludzi, nieważne jakiej płci, to tak jakby srac przy otwartych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie otwarte prysznice są na większości dużych kompleksów saunowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie patrzy na przyrodzenie w saunie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tego nie zauwazy czy jest obrzezany czy nie. Chyba ze bedziesz stal i wypinal sie zeby kazdy musial koniecznie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zgodza sie byc bita i ponizana za obrzezanego penisa dlatego tak wiele kobiet nie narzeka na muzulmanow nawet jak je gwalca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×