Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkam w Anglii i czekam

Jak znalezc przyszlego meza w Anglii?

Polecane posty

Gość mieszkam w Anglii i czekam

Nie jest latwo znalezc porzadnego, poukladanego faceta w tej Anglii :( Mam 29 lat, bardzo chcialabym miec rodzinke, 2-3 dzieci. Nie chce miec dzieci z byle kim. Obecnie mam partnera. Wszystko byloby cacy, gdyby nie fakt, ze jest hazardzista. Siedzi na meczach non stop, zapomina o bozym swiecie. A ja tak nie chce zyc :( Ehh.. jak juz pisalam wczesniej - latwo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znalezc przyszlego meza w Anglii? x Zanim zaczniesz szukać nowego faceta rozstań się z obecnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii i czekam
Latwo powiedziec.. czasem ciezko jest taki krok wykonac. Zwlaszcza, ze to jedyny facet, ktorego znam, ktory chce miec rodzine. Gdyby nie ten hazard, to byloby ok. Tak sobie pisze, naszlo mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi mezczyzni sa tylko w PL. Umieja taniec i rozaniec, to jest klasa! polczyny w uk nam zazdroszcza takich mezczyzn. W uk mozesz co najwyzej poszukac turasa któremu bedziesz obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest latwo znalezc porzadnego, poukladanego faceta w tej Anglii x Dziunio, w twoim wielu tacy juz dawno zajeci🖐️ W tym wieku trzeba brac co jest albo samemu wsadzac sobie wibrator do konca zycia:D ciekawe gdzie bylas jak mialas 20lat pewnie wsbzdet konczylas haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko się zdarza żeby Polak był dobrym partnerem na męża mieszkając na emigracji. Biorąc Polaka bierzesz sobie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze na kafe jeden synek, który jest samotny w Anglii. Ma 22 lata. Napisz do niego, może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonsens, w kazdy wieku mozna znalezc faceta w Anglii. To nie Polska, gdzie po pierwsze jest ped na sluby i rozmnazanie sie przed 30tka, a po drugie dyskryminacja osob wolnych, rozwiedzionych, straszych i w ogole prawie kazdego kto nie pasuje do waskiego kanonu. W normalnym kraju ludzie normalnie akceptuja fakt, ze w kazdym wieku mozemy zarowno zostac sami jak i poznac partnera. Ale twoim problemem tak naprawde nie jest mozliwosc poznania kogos, tylko strach przed rozstaniem z obecnym facetem. A jus tego nikt za ciebie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupku, po 30 rosnie ryzyko powikłan genetycznych przy rodzeniu dziecka. Kolezanka tak urodziłą i ma dziecko z zespołęm Downa. Moze masz ochote takie wychowywac? Od Polski sie odwal smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniec i różaniec ahhahahaha bingol jesteś mistrzem xxx mistrzem gejuchow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokladnie ta wypowiedzia pokazujesz SWOJA glupote, ignorancje i plytkosc. Zanalizujmy: 1. Głupku, po 30 rosnie ryzyko powikłan genetycznych przy rodzeniu dziecka. tak, po 30 to ryzyko wynosi 0.001, po 35 roku zycia 0.003, czyli i tak znacznie mniej niz 1%. 2.Kolezanka tak urodziłą i ma dziecko z zespołęm Downa. Po pierwsze: najpierw opanuj ortografie jezyka kraju, ktorego tak zaciekle bronisz w dalszejj czesci swojej wypowiedzi, gdyz jej nieznajomosc podwaza twoja wiarygodnosc. Po drugie: Uwazasz ze JEDEN przypadek daje ci wystarczajace przeslanki do uogolniania? 3. Moze masz ochote takie wychowywac? Dziecko sie kocha takim jakie jest. Poza tym osoby z zespolem Downa maja mnostwo roznych pozytywnych cech i tak samo maja wklad w spoleczenstwo, ale ty jak widac wolisz isc na latwizne, nawet jesli pociagnie ta za soba okrucienstwo. Jestes najwyrazniej jednostka prymitywna, niezdolna do uczuc wyzszych i skupiona wylacznie na sobie. Do tego pelna zlosci i ukrytej frustracji. Zycie ci nie wyszlo? Czy tez Polska, ktorej tak zaciekle bronisz, nie jest dla Ciebie rajem? 4. Od Polski sie odwal smieciu. Prawda zabolala? Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze, polscy mezczyzni w PL to najwieksze ciacha Europy. Hooy w doope turasom i innym brudasom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii i czekam
Marze skrycie o tym aby zerżnoł mnie jakis cudzoziemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mezczyzni w wiekszosci sa tragiczni. I jak widac z wypowiedzi powyzej zadufani w sobie i rasistowscy. Nie, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii i czekam
22-latek to chyba jednak zbyt mlody dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W anglii nie szuka sie meza tylko roochacza cizio:D słyszalem ze ciapaci sa bogato obdarzeni przez nature, idz do jakiegos pabu i od razu sie znajdzie :D jestes próżna i leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w PL to najwieksze ciacha? :D bingolku, to ze sobie przytakujesz i jesteś gejem to każdy wie, ale żeby pisać takie bzdury to chyba musiałeś nieźle się schlać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: nie słuchaj opinii sfrustrowanego cepa (tak, to jeden facet pisze te żałosne komentarze). Szczerze to patrząc na pary znajomych to żadna nie jest szczęśliwa. Są razem bo tak wygodniej (dziec*****es, pożyczka, taniej itp). Jedna kolezanka (40 lat) właśnie rzuciła męża hazardzistę i teraz złapała młodziutkiego Portugalczyka który jest personalnym trenerem i wygląda jak młody bóg (nie mój typ, ale dosłownie model). UK to nie PL gdzie 25latka to stara panna. Jeśli nie jesteś szczęśliwa ze swoim obecnym to rzucaj i szukaj kogoś innego. Tez rzucilam swojego bo mimo to że chciał mieć rodzinę to nie mógłby jej zapewnić dobrej przyszłości (miał mnóstwo uzależnień). Jest pełno super facetów w każdym wieku którzy rodzinę chcą założyć. :) jesteś jeszcze bardzo młoda, wiec nie wlaczaj typowego polskiego myślenia proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:58 Nikt ci nie każe od razu brać z nim slub. Zawsze można pogadac i razem gdzieś wyjść. A z czasem zobaczycie co i jak. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii i czekam
Ze stwierdzeniem, ze bardzo mloda jestem, jednak bym uwazala. Owszem, wygladam na jakies 22-23lata, ciagle sie mnie o dowod pytaja, w pracy tez sie zdziwili, ze juz przed 30-stka jestem. Nazwijmy mnie, ze tak to ujme, wystarczajaco mloda :P No podobno caly swiat jest pelny mnostwa fajnych facetow. Moze i tak, z tym ze jakos jeszcze nie trafilam na takiego w pelni fajnego mezczyzne. Zawsze jest jakies ALE. Nie to, ze wybrzydzam.. po prostu chce miec normalny dom, rodzine. Czasem mam wrazenie, ze szukajac normalnego zycia, juz na wstepie przekreslam sobie przyszlosc. Bo o normalnosc widze, ze ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze my Polacy w PL jestesmy przystojniejsi niz reszta europy. O ciapatych nie wspominajac. Te swinie nawet przewrotu w przod nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość goni tych którzy przed nią uciekają. paradoksalnie trudniej jest ją znaleźć gdy szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: JESTES mloda! To tylko w Polsce jest takie myslenie ze mlodosc konczy sie okolo 30tki. Idac tym tokiem to jestes mloda kilka lat, a przez nastepne 5 dekad stara. Przeciez to idiotyzm. W normalnym kraju osoba w oklicach 30tki to siksa (w pozytywnym sensie), po prostu mloda osoba, ktora dopiero zaczyna zycie. Nie badz ofiara polskiej zasciankowej mentalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasciankowa mentalnosc to zwiazki, "milosc" i bachorki. Kto normalny robi tak sobie na zlosc. Przeciez od zawsze wiadomo ze to same problemy i zero przyjemnosci i ile to kosztuje. Toz to masturbacja jest przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wpisem powyżej. Związki i małżeństwo to był dobry biznes kiedyś. Potem zachodnia kultura przyczepila do tego miłość. Dawniej małżeństwo to była zwykla transakcja (i nadal jest w niektórych krajach). Teraz to związki a zwłaszcza małżeństwa nie maja najmniejszego sensu. A dzieci? Kto ma mózg nie powoła na ten świat niewinnego dzieciaka. Wystarczy spojrzeć co się dzieje. Okrucieństwo, zbrodnie, ciągłe wojny. Co jak co ale nie chce spędzić reszty życia martwiac sie o dzieci i co z nimi będzie jak mnie zabraknie. Poza tym : przeludnienie to też nie jest mila sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytole to wieksze patole niz Polacy. W Polsce jest sporo porzadnych mezczyzn jednak ciezko takich poznac a w brytanii to juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.03 To moze zmien otoczenie. W ciagu 10 lat poznalam mnostwo porzadnych ludzi, wliczajac w to mojego partnera. Wszystko zalezy od tego z kim przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ci się tylko wydaje ze sa porzadni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×