Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

kafeterianie wiecie ze nadajecie sie jedynie do utylizacji i komory gazowej?

Polecane posty

Gość gość
sam się zagazuj własnymi pierdami, boś darmozjad i tylko na to cię stać ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autor jesteś chorym umysłowo śmieciem hitler by ciebie w pierwszej kolejności (przed Żydami) wrzucił do komory gazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz bol dvpy ze tobie na jedzenie daje szef za to ze 8 godzin dziennie jestes jego niewolnikiem za 10zl na godzine, a ja nie? Nie moj problem ;), moje zycie jest bezcenne a nie tak jak twoje, zlotowki na godzine buahah. Dodam ze jedzenia to ty bys nigdy se sam nie zrobil bo wszystko robia za ciebie tepy cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale jestem nazista a hitl3r to ja, ja samobojstwa bym nie popelnil robaku ktorego trzeba wyplenic heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba psychiczna na ktorą chorujesz śmieciu właśnie objawia się tym że plecie się bzdury zażyj smieciu leki bo zaczniej z nożem biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba psychiczna na ktora choruje to taka ze dzisiaj se jezdzilem na rowerze 3 godziny po warwick robiac cos dla siebie i swego zdrowia gdy ty zuzywales sie w robocie zeby zjesc se zupe na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja choroba jest nieuleczalna a z wiekiem pogarsza się stan zdrowia chorego to że jeżdzisz na rowerze nie sprawi że wyzdrowiałeś i na 90% na starość wylądujesz w zamknietym szpitalu psychiatrycznym bo nikt nie będzie ryzykował i mieszkał z wariatem ty nawet nie zdajesz sobie sprawę na jaką okropną chorobę jesteś chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za choroba? Moja choroba to taka ze z toba zrobilbym to samo co hitler, ja jestem w anglii smieciu tutaj nie polska ze chleb sie je, jak opowiadam kumplom anglikom co polacy wypisuja na forach ze pracujecie by miec na chleba i do chleba to mowia ze jestescie zalosni was nawet nie stac na nic innego niz chleb i do chleba buahahah XD. A ja se kosztuje anglii chidzac codziennie jadac w miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam że jesteś poważnie chory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze lepiej byc hory niz pracowac tak ak miliardy akterii buahah XD. Bekaa, pracujecie po nic, pieniadze nie istnieja w prawdziwym swiecie, daliscie sie tylko zmanipulowac no ale to nie moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×