Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim zachowaniu

Polecane posty

Gość gość

Na punkcie mojej bliskiej koleżanki zwariował pewien facet. Jest starszy od niej o 15 lat. Początkowo ona go zbywała jednak ostatnio zauważyłam, że perfidnie go wykorzystuje. Kupuje drogie prezenty. Nigdy nie chodziła tak ładnie ubrana jak teraz. Co chwilę ma coś nowego. Załatwił jej jakąś dodatkową pracę, oczywiście dobrze płatną. Nie powiem, ale jej zazdroszczę. Facet zapatrzony w nią jak w bóstwo. Też bym tak chciała :( serio. Czuję się taka niedowartościowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co ci chodzi???? jestes zazdrosna, na to nic nie mozna poradzic. idz do lasu, bukowina jest pieknie czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Facetowi nie przeszkadza i ją rozpieszcza Tobie nic do tego. Nie bądź zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam nie badz zazdrosna kolezanka. ciesz sie razem z nia. a pozniej kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła sponsora i korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywa czasem ze facet sie zakocha i wciska drogie prezenty.ja mialam taka sytuacje, chcialam tylko sie z nim przyjaznic i ze nic nie chce, a on mi stale cos kupowal, wszyscy sie smiali ze go wykorzystuje a to nie byla prawda, bo odmawialam i prosilam zeby mi zadnych prezentow poza swietami czy urodzinami nie robil i cos skromnego taniego tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
17:53 i 22:00 jak papuga będziesz to po mnie powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- zajmij się swoim życiem! Jesteś zwykłą zazdrośnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zauroczył się młodszą kobietą. Schemat bardzo znany i częsty. Jak oceniać to zachowanie? A co tu oceniać? Jeśli ani on, ani ona nikogo nie ranią, to nic nikomu do tego, jak funkcjonują sobie w duecie. Autorko posta, to Ty raczej masz problem. Masz niską samoocenę, dlatego porównujesz się do koleżanki i jej zazdrościsz. Proponuję popracować nad poczuciem własnej wartości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×