Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Mama32
Endorfina moja najstarsza jest z listopada, średnia z lipca a najmłodsza z czerwca ;-) co do ciuszkow to ja znów zaczynam od początku bo po oddawalam potrzebującym mamą,nie kupować za dużo tych małych bo dziecko szybko rośnie.Na pewno body na krótki rękaw by nie dopuszczać by dziecko miało potówki,pieluszki flanelowe by przykryć w gorące dni, powiem tak jak mieszka się w domu to czasami noce nie są takie ciepłe więc body na długi rękaw i spodenki ze stopami lub pajace cieńsze.Trzeba pamiętać by nie przegrzewac dziecko ale też z głową ;-) Bardzo przyda się moskitiera do wózka bo te medy lubią latać i dokuczać.Ja kupuje łóżeczko turystyczne bo jednak jest najlepsze a materac też można włożyć jak do normalnego łóżeczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Teraz w Pepco było dużo fajnych małych rzeczy w przecenie też mnie aż sciskalo by kupić coś ale nie puki nie będę wiedziała co będzie i nie będzie 4 miesiąca ;-) za wózkiem też będę patrzyła wcześniej choć jak patrzyłam na Allegro to nic zbytnio mi się nie podobało więc lipa będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
Rzeczywiście sierpień to może być różny. Juz jesiennie albo upały. Ja rodziłam w marcu. Było typowo zimowo. Wiec tez pojęcia nie mam. Wózek jest ale łóżeczka brak ;) no i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią ze będzie dziewczynka :P i taka mam nadzieje. Wiec garderoba do wymiany. A ubranek mam bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie czy można w ciąży iść na kreatynowe prostowanie włosów? Któraś z was prostoeala tak? I czy można robić hybryde na paznokcie? Co myślicie na te tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
No ja mam 3 dziewczyny więc w końcu by się przydał ten fiutek mały ;-) nawet nasz Labrador to sunia czarna tylko mój to rodzynek ha ha ha Córki też chcą brata ;-) Co do paznokci to można robić a co do włosów to żeby nie przesadzać z amoniakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mam nadzieję, że mogę dołączyć do wątku... Jestem mamą 2 bliźniaczek 7 letnich i teraz spodziewam się dzieciaczka, termin mam na 11 sierpnia (akurat to będzie 11 rocznica naszego ślubu:-)). Jestem już po usg, widziałam serduszko. Od wtorku jestem na zwolnieniu, mam za sobą 2 ciąże poronione, więc dmucham na zimno. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
Keratynowe prostowanie myślę że można robić aczkolwiek przy niektórych firmach jest strasznie dużo oparów i chyba osobiście wolałabym tego nie wdychac. co do hybryd tez pewnie nie ma jakiś przeciwskazan. Ja zdjęłam akurat przed tym jak zaciazylam i mimo że robię sama w domu to na razie nie mam ani chęci ani siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Fajnie ze jest temat wyprawki. Mój synek też z listopada I wszystko zimowe wtedy braliśmy. Synek skończył 2'lata więc łóżeczko mamy bo śpi w nim jeszcze I inne rzeczy. Ciuszki odkładam od niedawna ale te malutkie wszystkie od urodzenia do roku oddałam też. Ja przeczucia co do płci nie mam ale chcialabym corcie do parki, ale co będzie to będzie aby zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Mama32 endorfina106 dziękuję za pomoc. Umówiłam się do lekarza rodzinnego bo i tak muszę skontrolować ciśnienie więc przy okazji poproszę o zlecenie tych badań z krwi i moczu, mam nadzieję, że mi wpisze skierowanie. endorfina106 co do keratynowego prostowania to niby jest bezpieczne, bo preparat nie nakłada się na skórę głowy, tylko na włosy z zachowaniem przynajmniej 1cm odrostu od skóry, ale mimo to wstrzymałabym się z tym do II trymestru, podczas suszenia i prostowania na tym preparacie wytwarza się charakterystyczny nieprzyjemny zapach któremu towarzyszy taki jakby dym, więc jeśli męczą mdłości i wymioty to nie polecam tego robić - jestem fryzjerką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Mama32 Te łóżeczka turystyczne na prawdę sa takie stabilne nawet jak dziecko ponad roczne gania po nim I skacze. Synek spał latem nad morzem w turystycznym I w sumie było fajne. Nie wkladal nóg w szczebelki I smoczek mu w nocy nie wypadal. Myślę czy by tego drewnianego wiosna nie sprzedać, synkowi kupić tapczanik I uczyć już tam spać a na początku sierpnia kupić maleństwu turystyczne. Aaa I czy te turystyczne maja poziomy. Też na początku jak dziecko malutkie to śpi tak wysoko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Endorfina Hybrydy można Ja robię też sama w domu sobie tylko I co 2-3 tygodnie wiec ok. W sierpniu już przestanę w razie jakby szybciej urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Tak mają dla małych dzieci taki poziom http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6117246004 To jest przykład my mieliśmy podobny przy średniej i też wolę turystyczne niż te drewniane bo ta najmłodsza wiecznie nogi wsadzala w szczebelki i bałam się by nic sobie nie zrobiła a tak się kręciła że nie raz i głowa przysunela sobie.Mozna kupić łóżeczko z barierkami po boku i regulacja długości lub kupić tak 140cm dł. I na długo starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia0888
Cześć dziewczyny dziś odebrałam wynik beta i jest taki 37332 mIU/ml co to oznacza? Kompletnie nie wiem jak to odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manka 32 i aneczkaaa 6 dzięki za odpowiedź. Poczekam w takim razie do lutego i może się zdecyduje. A i tak odrost muszę zrobić, miałam w grudniu przed świętami ale wolę poczekać. Hybryde też może zrobię, nigdy nie miałam ani tipsów tylko swoje naturalne ale malować nie ma kiedy. Ja przy pierwszym dziecku uparlam się na drewniane łóżeczko ale jak młody zaczął się wiercic to zamienilam na turystyczne i żałuję, że wydalam kasę na drewniane. Ma regulację - są dwa poziomy, dla noworodka i dla starszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Gosia0888: Znalazłam interpretacje bhcg Beta hCG - normy w ciąży (w zależności od wieku ciążowego liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki) 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml 6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml 7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml 13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml 17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml 25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml Może Ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia0888
Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Nie ma za co :-) Ale tu cisza dziewczyny ;-) U Was też tak zimno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ! Dołączam do Was. Termin mam na 29.08 ale chyba będę mieć cesarkę więc trochę wcześniej pewnie....Jestem w 7 Tyg. Póki co czuje się dobrze.Bola mnie piersi i szybko się mecze i mam zadyszke:-) Fajnie,że jest takie forum.Zawsze można się babsko wspierać :-)Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
brvaga Witamy Cię Serdecznie :-) Czym więcej nas tym milej i weselej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas strasznie zimno, -14 stopni, córki wyszły na dwór pobawić się trochę na śniegu i szybko wróciły zmarźnięte. Czy któraś z Was bierze luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było minus 7 i śnieg ❄ chłopaki byli na sankach i wrócili z mokrymi nogami :-/ Ja brałam luteine w pierwszej ciąży a teraz nie przepisala mi lekarka. Witam nową mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie mamusie, dołączam do was jestem w 7 tyg , termin mam na 29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Hej U nas tez zimno. Chociaż dziś już mniej. Z samego rana byłam już u endokrynologa I dał dwa razy większa dawkę bo niestety tarczyca rośnie. W środę pierwsza wizyta u ginekologa:-) :-) Ja właśnie oglądałam te łóżeczka z tym wyższym poziomem I to jest jakoś zawieszane tylko i to mnie nie przekonuje a bardzo mi się te łóżeczka podobają. Chyba zostawię jednak drewniane póki dzidzia taka malutka A gdzieś po 7-8 miesiącach wymienię na turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Czesc dziewczyny, nie odzywalam sie bo taki kolowrotek mialam, ze glowa mala. Poza tym mialam problemynz internetem, potem nie moglam sie zalogowac na kafe... ale dzis sie udalo :) po pierwsze, spoznione ale mega szczera najlepsze zyczenia noworocZne, oby ten rok byl dla kazdej z nas cudowny! :) ja ide. wtym tyg do lekarza, wiec podgladne dzidzie :) u mnie 10 tydz :) generalnie powiem Wam, ze poza tym, ze jestem slabsza, mam mdlosci woeczorne to czuje sie rewelacyjnie. Normalnie w zyciu bym nie powiedziala, ze jestem w ciazy.. ale to mnie cieszy, bo moja 11 miesieczna corcia mnie cwiczy porzadnie. chce ja odstawiac od cyca i mam mega problem, uzalezniona jest, noce najgorsze, z 5-6 razy ciumka.. mm ja uczula, testowalam 5 roznych, poza tym pluje nim.. butli w ogole nie akceptuje. Dramat, chyba poczekam do roku i zaczne dawac zwykle mleko tylko bede rozrzadzac.. Powiem Wam,ze nie myslalam ze odstawienie od piersi bedzie takie trudne.. No to sie pozalilam. W temacie lozeczek, mamy drewniane i chce kupic turytyczne teraz, Zuzie przerzuce do turystycznego a dzidzie poki mala bedzie w drewnianym. co do luteiny, przez 10 dni na poczatku ciazy bralam duphaston bo mialam lekkie plamienie. odstawilam i jest ok. a co do mrozow u mnie przez ostatnie dwa dni bylo po -26 stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie źle samopoczucie i mdłości ustaly wczoraj popołudniu jak ręką odjal. W sumie cieszę się bo po miesiącu fatalnego stanu w końcu jest ok ale też trochę się martwię, że tak nagle. Kora dzięki za życzenia i Tobie również wszystkiego dobrego. Nie zazdroszczę Ci pogoni za córką - chodzi już? Ja mam 4 latka i powiem, że cieszę się że chodzi do przedszkola :-P Ja też miałam na początku drewniane chociaż mój syn od zawsze spi że mna i rzadko spał w łóżeczku ale teraz nowa dzidzia chyba będzie musiała spać w łóżeczku chociaż nie wiem jak to rozwiąże, starszy będzie chyba spał z tatą a ja z małym bo bylo to b wygodne. Nie wiem jak to wygląda w turystycznym bo syn przeszedł do niego na ten najniższy poziom, mam zamiar je latem wyprać na tarasie i dopiero wtedy zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Dziękuję za życzenia :-) U mnie jutro 11tc i za tydzień na usg :-) My mieliśmy łóżeczko turystyczne z tym wkładem wiszącym i było wszystko ok moje koleżanki też używały z tym wkładem i były zadowolone więc może przejdzcie się gdzieś do sklepu i zobaczcie sobie jak wygląda w realu.Moze za te dwa lub trzy tygodnie będziemy wiedzieli co będzie córki czekają na brata może spełni się ich marzenie ;-) bo ile można mieć sam babiniec w domu a tylko jeden chłop ha ha ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
Hej dziewczyny. Nie wiem co robic:( od 2 tyg co jakiś czas plamie. Ide do lekarza i niby wszystko ok. Ciąża się rozwija prawidłowo książkowo,serduszko słyszałam a wczoraj to już zaczęłam porządnie plamic, prawie że krwawic. Prawie od eazu po wizycie. No martwię się jak cholera. juz mam dość łączenia po lekarzach, czuje się jak idiotka zbywana ze wszystko jest ok. Tylko skąd te krwawienie? Niby z szyjki. Nie da się czegoś z tym zrobić? Mam spokojnie patrzeć na to?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Hej dziewczyny nadrobilam zaleglosci i postanowilam odpisac na wszystko w jednej odp bo juz nie pamietam kto co pytal:) dzisiaj bylam w lab zaplacilam 153 zl za wszystko bez gr krwi. Ja pazurki robie i robilam rowniez w 1 ej ciazy:) ja mam cala wyprawke dla dziewczynki razem z lozeczkiem turystycznym i wozkiem, a corcie starsza mam z wrzrsnia takze bardzo bym chciala dziewczynke zeby to wszystko wykorzystac:)) mega zle sie czuje, do tego corcia daje mi czadu a na polu -14:( czekam z niecierpliwoscia na wiosne:) na kiedy liczycie na poznanie plci naszych malenstw?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×