Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Mama32
Dziś po czekaniu ponad 2h dostałam się do swojego ginekologa by wpisał w kartę że jest ciąża i sprawdził wyniki z krwi i co się okazało mam trochę podwyższony poziom cukru więc znów muszę zrobić i masę innych badań i 30grudnia będą zakładać mi kartę ciąży.Przed samymi świętami Idę zrobić wszystkie badania i będę miała z głowy. A co do plamien brązowych to nie które kobiety mają w dniu spodziewanej @ więc tak z 3 po najlepiej zrobić test bo może być tak że dopiero wtedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 32 to teraz mi zadałaś ćwieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Co tu tak cichutko dziewczyny? Ja mam od poniedziałku plamienia , moja @ rozkręca się i rozkręcić się nie może... Także sierpniową mamą nie będę, przynajmniej na 2017!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
GośćOla a zrobiłaś test z moczu lub bhcg bo czytałam że nie które dziewczyny tak miały i jednak były w ciąży nie chcę Cię nakręcać ale to dziwne jest bo tak to już dawno by Ci się @ rozkręcił lub idź do lekarza bo może jesteś w ciąży i musisz brać luteine lub duphaston (coś w tym stylu ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Mama 32 myślałam o tym, że tak to jeszcze nie miałam bo to już 6 dni śluzu zabarwionego na brązowo. Długo jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Robiłam test i jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Ola idź na bhcg wtedy już będziesz pewna w 100%czy to ciąża czy nie.A kiedy zrobiłaś test ze wyszła Ci jedna kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Ola znalazłam wpis dziewczyny która miała taką sytuację jak Ty: Powiem ci tak poczekaj do nastepnej miesiaczki u mnie bylo podobnie 19.05 miesiaczka normalnie potem powinnam dostac 17,06 okres i dostalam 14.06 ale brazowe plamienia trwaly okolo 6-7 dni i piersi mnie bolaly nie dobrze mi bylo i sikalam ciagle i nie moglam sie zalatwic i robilam 2 testy tydzien po tygodniu i nic az teraz mialam dostac miesiaczke 12 ,07 i nie przyszla i zrobilam test i pozytywny wyszedl tak ze lepiej jeszcze poczekac ,a plamienia to nie zawsze cos zlego ,ale najlepiej isc do lekarza wiem ze jest problem za granica bo sama jestem ale sklam ze cie bardzo boli brzuch od kilku dni i to pomoze napewno cie przyjmie ,ja tak zrobilam hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Test robiłam wczoraj, a wieczorem już porządne krwawienie się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Ola głowa do góry za raz nowy cykl więc wszystko przed Tobą :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Hej dziewczyny. Sluchajcie tez tak macie ze raz was piersi bola bardziej a raz prawie w ogóle? Martwię się czy wszystko ok jest nie mam mdłości ani wymiotów tylko częściej do kibelka i zmęczona jestem. Wszystko ok jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Amellla ja tez tak mam, ale mam tez mega mdlosci;) takze spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Czesc dziewczyny, moge dolaczyc? jestem mama 10 miesiecznej corci a w drodze, jak sie okazuje rodzenstwo :) W zasadzie ogormne zaskoczenie.. i przerazenie jak to bedzie, ale dam rade! Chcielismy miec dwojke wiec w zasadzie los przyspieszyl decyzje o drugim. nie bylam jeszcze u lekarza, wybieram sie w przyszlym tyg. Dolegliwosci? potworne wieczorne mdlosci :/ poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Witaj kora;) ja tez jeszcze nie bylam wizyta na 27go;) dziewczyny a jak u Was z apetytem;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór :) Dołączę do Was ostatnia @2.11 wizyta pierwsza była serduszka jeszcze nie było widać.Kolejna wizyta 9.1 Na początku myślę nie odzywam się bo to moja 4 ciąża i będzie trolowanie ale widzę ze nie jestem sama. 4 ciąża i zupełnie inna.Brzuch boli,mdłości,zmęczenie...... A do tego jeszcze się przeziębilam. Pozdrawiam serdecznie. Abi (jutro jak znajdę chwilkę założę stałego nicka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kora. Mój apetyt słabo. Mdli mnie na samą myśl o jedzeniu ale muszę coś zjeść bo na pusty żołądek jest jeszcze gorzej. W pierwszej ciąży też tak miałam ale było lepiej bo nie musiałam się nikim opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endorfina syn 16,syn 12 i córcia 3 w styczniu. Kolejny urok ciąży - bezsenne nocki :) Zawsze marzyłam o 3 dzieci ale Bozia zadecydowała inaczej i dała nam jeszcze jedno szczęście :) Abi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Strasznie Was podziwiam dziewczyny za sily przy tylu dzieciach:) mi sie wydaje, ze jak bedzie dwojka to dostane ostro popalic:) a co dopiero przy czworce:) ale za to sama mam trojke rodzenstwa i teraz to bardzo doceniam a jak bylam mlodsza to myslalam ze rodzice zrobili to zlosliwie haha;))));)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Witam nowe Mamusie :-) Dziewczyny co do dolegliwości to ta ciążę przechodzę naj gorzej z tych 3 w tamtych ciążach nawet nie odczulam że jestem w ciąży a teraz ciągle na żołądku nie dobrze i ssanie, ślinotok i ból głowy masakra jakaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Wirajcie dziewczyny. Narazie spokój z trollami. U mnie mdlosci,ból brzucha w nocy.mam smaka na pomarańcze i to uwielbiam.Weekend szalony,ostatnie zakupy,kino.Polecam Mamo Księżniczek i wszystkim mamom VAIANE SKARB OCEANU....Całusy dla wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak smak na pomarańcze to będzie syn. Mi się wcześniej sprawdziło :-) i teraz tak jak Ty mam smaka na pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że trolami nazywa się każda jedna osobę która ma inne zdanie niż Wy. Widzę ze w sierpniowkach zebrały się same inkubatory. Bo matka można nazwać Was wtedy gdy oprócz splodzenia urodzenia zapewnicie dziecku byt finansowy, czyli nie tylko żeby było co do gara włożyć ale np opłacić studia całej czwórce wyprawic wesele dac kasę na start zanim znajdzie pracę i się usamodzielni. 500 plus nie wydola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Gość sorry ale inkubatorem to nie jestem i nie życzę Tu sobie takich tekstów a po 2 kto ma jakie finanse i warunki to jest sprawa indywidualna i nikogo nie powinno to obchodzić a moim zdaniem jeśli kogoś na dziecko nie było by stać to by się nie decydował.A jeszcze jedno na tym forum są kobiety które mają już sytuację życiową ułożoną ale to też w sumie nie powinno nikogo obchodzić.Wiec bardzo proszę bez głupich komentarzy bo to tylko świadczy o tych osobach co tak głupio piszą choć nie mam pojęcia jaki interes takie osoby mają ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie sie dziewczyny, ja bym nawet nie komentowala.. Szkoda Waszych nerwow. Ja spodziewam sie drugiego i zamykam firme bo ledwo daje rade z jednym wiec nie wiem, jak Wy to ogarniacie, szacun ;) mnie dzis glowa strasznie boli :/ dobrze, ze corcia grzeczna, to jakos przezyje. W temacie pomaranczy- ja w poprzedniej ciazy jadlam i pilam soki na potege i mam corcie :) teraz tez mam na nie ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak zabobon z pomaranczmi jak i wiele innych objawów które niby mają świadczyć o płci dziecka. Mój poszedł do przedszkola i mam teraz trochę wolnego. Z rana ogarniam swoją pracę i potem mogę odpocząć. I myślę co by tu na obiad bo nic mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Nie M najwyraźniej reguły na płeć.ja obstawiam za zdrowym kochanym Fryderykiem,ale tak naprawdę nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. A propos komentarzy dotyczącymi czy 500+wystarczy to mnie to bawi. Dzieci urodziłam zanim program wszedł w życie.zawsze pracowaliśmy pracowaliśmy mezem ciężko i wychowywalismy dzieci i nigdy im niczego nie brakowalo,ani czasu z nami ,ani pieniazkow.Jest mnostwo rodzin,ktory ten program niezwykle pomógł.Mogą zapewnić dzieciom jeszcze więcej niż zakładali.Poza tym teraz jest jutro może Ci nie być. Każdy zdroworozsadkowy zdaje sobie z tego sprawę planując rodzinę. A konkluzja mej myśli jest taka,ze to dzieci nas inkubatorów zarobia N emerytury trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puki inkubatory z tego forum będą nazywać ludzi z normalnymi poglądami trolami to one będą inkubatorami a swoją drogą to dzieci z takich wielodzietnych rodzin to są nieroby jak i ich matki które tylko dzieci robią więc na pewno nie pracują na nasze emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×