Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę....archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
Ogladaliście dzisiaj wywiad Rymanowskiego z PAD w TVN24 PAD doktor prawa, ale o prawie nie ma pojecia, kręci, mataczy, opowiada bzdety, po prostu był żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duduś znowu sie skompromitował :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katastrofa smoleńska była przykładem próby osiągnięcia politycznego celu bez względu na okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak o tym wychodzeniu na ulice ,miałam 18 lat jak był stan wojenny ze szkoły do domu musiałam przejechać całą Warszawe przez centrum pamiętam ciągle stojące tramwaje i autobusy milicje próby przedarcia sie różnymi ulicami zeby ominąć protesty i milicje i dotrzeć do domu pamiętam gazowanie i pałowanie młodego chłopaka który biegł obok mnie i sie przewrócił starszych ludzi kobiete w ciąży którzy uciekali i strach bo w którą ulice sie nie wbiegło to stali gotowi z bronią i pałami , zagazowany człowiek nic nie widzi dusi sie jest bezbronny i wiele razy jak dotarłam do domu wszyscy płakali tak śmierdzałam gazem .Dzis nie mam okreslenia dla tych którzy stają w jednym szeregu z tymi co pałowali i gazowali przez mamone amnezji dostali ? nie angazowałam sie nigdy w polityke byłam mimo woli uczestnikiem tego co wtedy sie działo ,czuje pogarde i wstręt dla tych którzy chcą te czasy wybielać zastanawiam sie do czego są jeszcze zdolni zeby znów zasiąść na stołkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srtutututu bleblebleble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kupić podgardle dziecięce? czyli śliniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;45 i przez taką postawe Polacy zweryfikują liczbę bohaterów stanu wojennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten topici to majlepsiejszy kabareton:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak powiada klasyk: życie przerasta kabaret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma pochodzenie Morozowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i poprosze nie odsyłać mnie do "innych" ty to Shatyn wkleiles.w jakim celu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie a wiecieto ze ktos z********a za 1000 z groszami jest KURWA WYNIKIEM WYSOKICH PODATKOW ! Dam wam przyklad zebyscie moze zrozumieli, jesli ja zarabiam na umowe o prace 4000zl brutto to do ręki mam 2850zl czyli juz panstwo mi zabiera 30% !! ale to malo bo jeszcze te k***y zabieraja na cos takiego jak fundusz świadczen socjalnych ktory wynosi ok 820 zl wiec ja kosztuje pracodawce 4820zl z czego dostaje 2850zl co powoduje ze to sk****ale lewackie panstwo z********a mi co miesiac 40% mojej pracy !! wiec skonczcie k***a p******ic o np Korwinie bo on to tlumaczy takim tlumokom jak wy cale zycie, ale wy i tak zakute łby bedziecie na niego pluli ze bierze pensje, to ten lewacki rzad jest winny temu ze z**********z za g****o nie pieniadze a nie Korwin, poza tym jak by do tego doliczyc vat, podatek dochodowy i akcyzy oraz to ze takie koszty ponosza wszyscy to sie okaze ze panstwo ci zabiera ok. 80% wynagrodzenia, przemyslcie to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn wczoraj gość dziś a co ma pochodzenie Morozowskiego? gość dziś i poprosze nie odsyłać mnie do "innych" ty to Shatyn wkleiles.w jakim celu??? x x x Poniżej, już wczoraj to wyjaśniłem. Nie doszło? No to trudno... x otulona_snem dziś ale ja wiem ze ma takie pochodzenie? co to ma do rzeczy Shatyn,ja mam pochodzenie Niemieckie? i co z tego? x x Mnie akurat nic do tego ale zdecydowana większość osób tutaj popierających ciebie, czy twoje poglądy uważa, że to bardzo wazne i co najwazniejsze bardzo złe... No chyba, że nie czytasz orange różnej maści i autoramentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wkleiles ta informacje,w jakim celu ??? po co??? co to mial byc za argument???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś watpie,zeby Tobie odp,palnal bzdure i rakiem sie z tego wycofal,odsylajac do enigmatycznych orange x x Jak widzisz odpowiedziałem, bzdury nie palnąłem... Bo ja zawwsze wiem co i dlaczego pisze w przeciwieństwie do ciebie otulona i całego stada różnych orange oraz iftra czy myrevina... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jakie to osoby??? x x Już napisałem ale dla ciebie powtórzę: x "Mnie akurat nic do tego ale zdecydowana większość osób tutaj popierających ciebie, czy twoje poglądy uważa, że to bardzo wazne i co najwazniejsze bardzo złe... No chyba, że nie czytasz orange różnej maści i autoramentu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac nie wiesz.bo wklejasz bzdurny argument dotyczacy zydowskiego pochodzenia.nie majacy nic wspolnego z jakimkolwiek argumentem w tamtej dyskusji.zalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ty wkleiles ta informacje,w jakim celu ??? po co??? co to mial byc za argument??? x x To żaden argument a przypomnienie, że dla wielu orange popierających otuloną jest to wazne. Znowu nie doszło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wiekszosc to wymien conajmniej trzy osoby.czekam co ta za wiekszosc.skoro wiekszosc to nie powinienes miec problemu z wymienieniem tych osob.a jak masz to milcz.bo sie osmieszasz coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak widac nie wiesz.bo wklejasz bzdurny argument dotyczacy zydowskiego pochodzenia.nie majacy nic wspolnego z jakimkolwiek argumentem w tamtej dyskusji.zalosny jestes. x x Jak widać wiem bo o tym powyżej napisałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak wiekszosc to wymien conajmniej trzy osoby.czekam co ta za wiekszosc.skoro wiekszosc to nie powinienes miec problemu z wymienieniem tych osob.a jak masz to milcz.bo sie osmieszasz coraz bardziej. x x A prosze bardzo. Te trzy osoby to : orange orange orange. Dlaczego orange? Bo są na tyle tchórzliwi, że nie posługują się stałymi nickami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na wymienenie tej wiekszosci slucham.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny jestes.zreszta to w twoim stylu.pomowic.obrazic.nie jestes zadnym partnerem do zadnej rozmowy.nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś czekam na wymienenie tej wiekszosci slucham. x x A bardzo prosze. Powtórze dla ciebie specjalnie: orange orange i orange. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś zalosny jestes.zreszta to w twoim stylu.pomowic.obrazic.nie jestes zadnym partnerem do zadnej rozmowy.nie pozdrawiam x x Rozumiem bido intelektualna... Jestem żałosny bo w przeciwieństwie do większości potrafię odpowiedziec na pytania dotyczące tego co napisałem.... I oczywiście dla ciebie partnerem nie jestem bo ty pewnie tego nie potrafisz. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn. na orange to myrek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shmatyn,omamista ogarnięty omamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a nie mowilam,ze ta "wiekszosc" to on ma w swojej sfiksowanej glowie? x x Nie mówiłaś... Ale zawsze możesz zacytowac taką swoją wypowiedź. I jak widzisz potrafiłem ich wymienić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×