Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę....archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
_iftar_ dziś Nie masz nic ciekawego do roboty ze siedzisz i głupoty wymyślasz??? Napisala kobieta siedzaca caly dzien na kafeterii i piszaca o "polskich helikopterach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn twoja odp do mnie.to na zasadzie podaj fakty. fakty fakty fakty liczylem na wieksza inwencje i merytorycznosc. x x x To nieprawda. Pytałes kto to odpowiedziełem podając nicki używane przez te osoby. A że były tak samo brzmiące to już nie moja wina. Pretensje do tych którzy ich używali a nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam... Ale rozumiem twoja frustrację. Pewnie całą noc obmyślałaś jak by tu wpuścić mnie w kanał i wyszło jak zwykle. Sama w owym kanale sie znalazłaś...:D Po prostu "mierz siły na zamiary..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Często za granicą słyszę, że zazdroszczą nam takiego prezydenta, takiego rządu" - mówi o. Rydzyk. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rozmowie z braćmi Karnowskimi o. Tadeusz Rydzyk wspomina spotkanie z kard. Józefem Glempem na kilka miesięcy przed jego śmiercią. Były prymas Polski miał wówczas powiedzieć o. Rydzykowi, że "nie ma mediów, które mówią prawdę o Polsce. Jest tylko Radio Maryja i Telewizja Trwam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To, co robią, to coś najniższego. To ciągłe napuszczanie Polaków na siebie. To samo robili przy tragedii smoleńskiej (...). To niepolskie, nie z naszej cywilizacji. To jest... bolszewickie takie" - komentuje o. Rydzyk. x x Jeśli rydzyk myślał o pisie to tu sie z nim zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna sie zgadzac w 30%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś Proszono mnie żebym się zalogował ( mój drogi idioto - te posty in orange o które mnie posadzasz nie są moje, moje są inne.. niektóre o ifciach i otulonach ale nie wszystkie , a w najbliższym czasie nie będzie żadnych moich postów - no może kilka,ale jak chcecie mnie widzieć cały kolejny rok to i tak będziecie widzieli. albo shatyna alebo mnie, bo już tak macie , że albo ja alebo on bo inni tu wg was pisać nie mogą jezyk.gif ) >> " gość 2016.12.02 Napisze to najprosciej jak potrafie: Odurzona kiedys uratowala dziecko z pozaru i stala sie kims w rodzaju bohaterki w opinii spoleczenstwa. 20 lat pozniej wychodza przekrety, sa zarzuty. Ja mowie- jak sa dowody niech odpowiada, ale wtedy zachowala sie jak wielki czlowiek. Ja kiedys uratowalem dziecko z pozaru, stalem sie kims w dodzaji bohatera w opinii spolecznej. 20 lat pozniej wychodza jakies przekrety, sa zarzuty. Odurzona mowi- to jakis kretacz, cwaniak, koczkodan, wtedy to pewnie nie on ratowal tylko wszyscy gapie na rondzie, a tak w ogole to frajer ze beknie za tak male pieniadze. " >> cool.gif 10/10 >> duda mi się podobał wczoraj, twardo i konkretnie, po męsku : To nie ja łamię konstytucję ! Brawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Prezydent nie powinien pojawiac sie u Rydzyka,nie powinien swoja osoba wspierac tego Radia,nie mam nic do tego,ze takie Radio funkcjonuje,ale Panstwo powinno sie trzymac od takich i innych prywatnych inicjatyw z daleka >>> Racja!!! Wreszcie coś mądrego. Ale końcówka nie za bardzo. Otóż radio rydzyka to żadna prywatna inicjatywa. Owszem formalnie może tak. Ale nieformalnie jest wspierana politycznie i zdaje się że finansowo też rydzyk jest wspierany. >>> Bruno Shatyn dziś I tu sie z tobą zgodzę, otulona. W 100% >>> Radio Maryja i Trwam to nie są takie znowu prywatne media. To są media na usługach jednej władzy/ strony politycznej od wielu lat. Więc ja się zgadzam w 90% >>> gość dziś a mozna sie zgadzac w 30%??? >> Tak. Zgadzasz się co do części wypowiedzi danej osoby jako ja uczyniłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a mozna sie zgadzac w 30%??? x x W tym wypadku mozna poniewaz wypowiedź do której się odnosiłem porusza wiele spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
ps. słyszałem że ekipa z Polski leciała embrajeeeerem "na kupie" wielu wysokich rangą polityków obecnie za rządów PIS :classic_cool: Czy po Smoleńsku niczego się nie nauczyliśmy ? Polska prowizorka nie ma barw partyjnych jak widać. Ale "posadzą" zapewne Arabskiego za SMoleńsk... Jeszcze w temacie Piniora: żeby móc pisać bardzo ostro i krytycznie o takich ludziach samemu trzeba mieć nazwisko i zasługi. Swołocz która gdaka na niego ( bez wyroku sądu ) że jest uwikłany alebo nie taki znowu z niego opozycjonista ( bo Miernik itd. ) niech zaprezentuje nam tutaj swoje osiągnięcia i życiorysy, najlepiej z okresu lat komuny. Wiem że to będzie trudne bo za PRL sraliście w gacie ( a innych jeszcze nie było ) ale spróbujcie. Potem wykażcie na podstawie dowodów że Pinior nie przejął 80 milionów dla Solidarności i udowodnijcie ( najlepiej wkleić poprzez stosowny portal zdjęcie dokumentów ) że Frasyniuk nakradł i się nachapał i stąd ma swoje TIR-y. Macie czas mendy do jutra do godziny 14.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś ps. słyszałem że ekipa z Polski leciała embrajeeeerem "na kupie" wielu wysokich rangą polityków obecnie za rządów PIS cool.gif Czy po Smoleńsku niczego się nie nauczyliśmy ? Polska prowizorka nie ma barw partyjnych jak widać. Ale "posadzą" zapewne Arabskiego za SMoleńsk... x x To nie jest kwestia nauki. To kwestia podejścia do sprawy. W pierwszym pan prezydent musiał być otoczony dworem i w drugim pewnie podobnie. I do tego dochodzi o czywiście "niemyślenie" oraz nasze polskie "jakośtobędzie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie czas mendy do jutra do godziny 14.30 x x Nie ma co na to liczyć (pewnie sam o tym wiesz). To zwykłe gnojki i gówniarze... A ich postawa wynika tylko z tego po której stronie spirytus movens opowiada się. Gdyby był to zwolennik pisiowy to atak poszedłby na prokurature i sąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(Jeszcze w temacie Piniora: żeby móc pisać bardzo ostro i krytycznie o takich ludziach samemu trzeba mieć nazwisko i zasługi.) o o to nie pisz tez o pierwszej lub drugiej wojnie swiatowej,albo ogolnie o wydarzeniach na swiecie w ktorych nie masz zaslug i nie brales w nich udzialu :D Ziobro powinien ujawnic nagrania i wtedy zamkneloby to twarz takim jak ty,obroncom nikt nie przesadza o jego winie,ale mozna byc legenda i zostac menda,niczego to nie wyklucza operujac twoimi epitetami,poza tym legislacja rowna dla wszystkich,a nie Miernik za tort garuje,Kiszczak za stan wojenny zawiasy,a Pinior lazi po wolnosci -relatywizujesz rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie Miernik za tort garuje x x I ty masz coś wspólnego z prawem?:D Miernik nie za tort garuje. Miernik garuje za atak na sedzinę, urzednika państwowego podczas wypełniania przez niego obowiązków służbowych i wystepowania w imieniu panstwa polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś rzeczywiscie zarzuty o lapowy i platna protekcje-a rzucenie tortem w sedziego to rowne zarzuty,a ten drugi wymaga bezwzglednego wiezienia x x Nie. Atak na sedzinę, urzednika państwowego podczas wypełniania przez niego obowiązków służbowych i wystepowania w imieniu panstwa polskiego, to dużo powazniejsze przestępstwo bo to atak na państwo. A reszta o której piszesz to pospolite przestepstwa i to w dodatku, jak na razie nie udowodnione. I nie osądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś przeciw temu wlasnie w taki sposb zaprotestowal Miernik x x Nie ma znaczenia przeciwko czemu. Wazne jest co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś lapowa i platna protekcja to pospolite przestepstwa? smiech.gif nie no z czyms takim sie nie da dyskutowac x x Masz rację. Jeśli nie posiadasz wiedzy to nie możesz ze mną dyskutowac o takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proimigracyjna polityka Unii Europejskiej schodzi na przysłowiowe psy. Przekonał się o tym prawnik, wysoki urzędnik UE, którego nastoletnia córka została zgwałcona i zamordowana przez jednego z uchodźców. 16 października, w rzece Dreisam na terenie miasta Fryburg Bryzgowijski odnaleziono zwłoki 19-letniej Marii Ladenburger - studentki medycyny. Dziewczyna była córką dr Clemensa Ladenburgera, asystenta Dyrektora Generalnego Służby Prawnej Komisji Europejskiej i chętnie zajmowała się udzielaniem pomocy dla uchodźców. Na samym początku ustalono jedynie, że Maria po prostu utonęła w rzece. Jednak podczas ponownego dochodzenia odkryto na brzegu rzeki kilkunastocentymetrowy włos, który jak się okazało, należy do mężczyzny. Znaleziono również szalik ofiary i porzucony rower - przedmioty te również zawierają ślady DNA sprawcy. Kilkutygodniowe oraz bardzo intensywne śledztwo pozwoliło ustalić kto jest prawdziwym sprawcą gwałtu i morderstwa. Policja zatrzymała 17-letniego uchodźcę z Afganistanu, który zupełnie sam przybył do Niemiec w 2015 roku. We Fryburgu Bryzgowijskim otrzymał azyl i zaopiekowała się nim pewna niemiecka rodzina. Nastolatek z Afganistanu został więc oskarżony o gwałt i zamordowanie dziewczyny. Śledczy próbują teraz ustalić, czy ten sam uchodźca ma coś wspólnego z gwałtem i śmiercią innej kobiety, której ciało zostało znalezione na początku października. Major Fryburga Dieter Salomon stwierdził, że jest to zupełnie odosobniony przypadek i nie wolno generalizować, że wszyscy uchodźcy to przestępcy. Oczywiście, że w pewnym sensie ma on rację, lecz statystyki nie kłamią - masowy napływ uchodźców ma ścisły związek ze wzrostem przestępczości, czego przykładem są Szwecja i Niemcy. Obecnie do najbezpieczniejszych państw w Europie pod względem ryzyka wystąpienia zamachu terrorystycznego należy Polska, która nie przyjmuje muzułmańskich uchodźców z Bliskiego Wschodu. W 2015 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, nasz kraj został wyróżniony jako jeden z najbezpieczniejszych dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poklosie tego zasranego multi srulti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Nie. Atak na sedzinę, urzednika państwowego podczas wypełniania przez niego obowiązków służbowych i wystepowania w imieniu panstwa polskiego, to dużo powazniejsze przestępstwo bo to atak na państwo. >> A ja nie jestem za takim pojmowaniem Państwa że facet poszedł siedzieć bezwzględnie i bez względu na to jakie miał wcześniej dokonania a te przecież miał . Mógł dostać zawiasy a dostał odsiadkę . To raz, Dwa. Powaga sądu to rzecz ważna ale co można mówić o polskim sądownictwie jeśli Kiszczak po wielu latach dostał zawiasy ? Wczoraj widziałem program Państwo w Państwie na Polsacie gdzie posadzono faceta na podstawie wątpliwych poszlak i niedopałka papierosa ( on sam się zgodził na badania DNA ), a gwałciciela wypuszczono na wolność. I co ? Niestety shatyn ale 1:0 tym razem dla naszej emigrantki. Ale to w kwestii Piniora nic nie zmienia. Nie czyni z niego winnego bądź nie. W kwestii wylotów embrajeerami itd. to masz rację oczywiście jako uzupełnienie mojej wypowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko pozostanę przy swoim zdaniu...:D Bo nie ma znaczenia jaki to sąd siaki czy owaki i jaki podsądny z zasługami czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Pinior był z PIS na pewno inaczej internet by gdakał ( jest zdominowany przez trolle pisowskie) Przypominam że śledztwo zaczęło się wcześniej ale na Piniora nic nie było. Teraz się pojawiło nagle tak jak TV Narodowa godzinę bo akcji o 6 rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo nie ma znaczenia jaki to sąd siaki czy owaki i jaki podsądny z zasługami czy nie. " Sądy biorą kiedy tylko chcą pod uwagę okoliczności łagodzące , a więc czy jest recydywa czy nie, opinia itd. Tylko że sędziowie nie mogą sobie pozwolić na ośmieszanie ( sami to robią zresztą dając kiszczakowe wyroki ale to już inna historia.) Przykro mi shatyn ale kretynka w tym sporze prowadzi. Nie masz racji :classic_cool: Amen)t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×