Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę....archiwum 8

Polecane posty

gość dziś shatyn 18;18 myślałem ze jednak więcej ci płacą x x Sporo mi płacą. Wiesz jaki teraz jest przelicznik srebrnik/złoty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek na taczkę i do archiwum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 -tego to bedzie manifestacja pod hasłem Komuchy Odpokutują Donosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ale ja wiem ze ma takie pochodzenie? co to ma do rzeczy Shatyn,ja mam pochodzenie Niemieckie? i co z tego? x x Mnie akurat nic do tego ale zdecydowana większość osób tutaj popierających ciebie, czy twoje poglądy uważa, że to bardzo wazne i co najwazniejsze bardzo złe... No chyba, że nie czytasz orange różnej maści i autoramentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 13 -tego to bedzie manifestacja pod hasłem Komuchy Odpokutują Donosy x x Myślisz, że pisiorstwo odpokutuje to co robi? Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś z drugiej strony mam Gruzje Gory Kakuazu,Wilno i co z tego wynika? x x Musisz ich o to zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 18;40 nie wiem czy to dużo czy mało po prostu pewnych rzeczy za pieniądze nie robie tak jak ty i twoje środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Shatyn jasno sie kiedys wypowiedzialam,gdy ktos ma podwojne obywatelstwo i czuje sie dobrze w dwoch krajach nigdy zadnej funkcji w kazdym nie powinien publicznej pelnic x x Nie do końca się z tym zgadzam chociaż nie odmawiam słuszności takiemu poglądowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn 18;40 nie wiem czy to dużo czy mało po prostu pewnych rzeczy za pieniądze nie robie tak jak ty i twoje środowisko x x Moje środowisko za pieniądze gra w filmach czy w teatrze, robi zdjęcia reportażowe czy reklamowe itp, itd... A ty pewnie tego nie robisz... I nic w tym dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś bo zawsze bedzie cien podejrzenia,ze sie ktos zle zachowa i niehonorowo,chociaz jezeli chodzi o agentow i sluzby raczej tak to dziala x x I tutaj pewnie masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony otulona tacy ludzie jak np Brzeziński czy JP2... Oni prawdopodobnie mieli polskie obywatelstwo i obywatelstwo państwa obcego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś myslenie Shatyn,ze Pl sejm uchronisz od agentow to taka mimoza x x Agenci Watykanu działają tam całkiem otwarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś nie wiem czy wiesz,ale np Panstwo Watykan ma satelity,ktore non stop monitoruja glob x x Wiem... Ale teraz wybacz... Mam trochę wazniejsze rzeczy do zrobienia... No to znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a co Ty antysemita jesteś , że wytykasz pochodzenie Panu Morozowskiemu?oj nieładnie Shatyn .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towarzystwo dziadka pewnie gra u Jandy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem , że jesteś na poziomie Europejczyk, tolerancyjny demokrata Shatyn. nikomu nawet Tobie nie wolno nikogo oceniać poprzez jego przodków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważniejsze rzeczy niż walka na babskim forum z kaczorem za pomocą wklejek z wyborczej i tvn?! NIEMOŻLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 18;50 argument z przedszkola :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na taczkę dziadek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś z drugiej strony mam Gruzje Gory Kakuazu,Wilno i co z tego wynika? Z tego wynika, ze twoi przodkowie ciagneli zasilki w wielu miejscach europy :D To w sumie troche cie tlumaczy pasozycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wymiękam, Shatyn facet obracający sie w takim zacnym środowisku filmowców i aktorów a siedzi całymi tygodniami na tym zafajdanym topiku i się nakręca ,kupił sobie aparat więc jest całą gębą uznanym fotoreporterem ,zupełnie jak głuchy cieć co pilnuje mojego bloku który dokumenty nosi w pokrowcu na kajdanki i udaje Rambo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak prowadzące super życie w realu Odurzona z Ifcią od lat przyłażą tu codziennie zaraz po kupie żeby dosrywać autorowi pewnie nie wymiękasz? Wszystko z nimi ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Normalnie wymiękam, Shatyn facet obracający.... x x No to wymiekaj. Swoją drogą ciekawy jestem co przez ciebie przemawia. Małość czy zazdrość? A może i jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn a co Ty antysemita jesteś , że wytykasz pochodzenie Panu Morozowskiemu?oj nieładnie Shatyn ..... x x Nie zrozumiałas.... Ale cóż... Przy twoim intelekcie to i tak sporo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bit me
gość dziś ale bez wyjścia na ulicę do czego nawołują Panowie: Schetyna, Wałęsa,Niesiołowski i Frasyniuk i wielu innych demokracji nie uratujemy > to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Shatyn wyjść na ulicę nie chce. Shatyn nie trzeba własnej latarni dżwigać nie bój się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×