Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odeszłam od męża, boje się co bbędzie dalej?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Odeszłam od męża 3 miesiące temu. Powodem była przemoc psychiczna. Mamy córkę 4latka. Obecnie ustalone są juz kontakty z ojcem w sądzie i czekam na alimenty. Mimo to ze było mi tak bardzo źle, że zdecydowałam się na wynajem mieszkania 30km od męża w rodzinne strony to i usług czuje ciągle lek co dalej. Czy dam sobie radę? Czy to normalne? Maz chce bym wróciła, że będziemy pracować nad związkiem ale ja mam obawy ze zaraz wszystko by powróciło. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj - skorzystaj z pomocy dobrego psychoterapeuty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj idźcie na terapię rodzinną jeśli to nic nie da to daj sobie spokój.Ja odeszlam od męża jak córka była młodsza niz Twoja i dałam radę to czemu Ty nie masz jest wiele kobiet które same wychowują.A może pięknego dnia ktoś stanie na Twojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przemoc psychiczna to on się nie zmieni. Ją odeszlam też z małym dzieckiem. Prosił o powrót. Nie wróciłam. Teraz też mnie dręczy mimo rozwodu ale już nie codziennie, zresztą może mnie w d pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wracaj !!! naprawdę dasz radę , powoli do przodu walcz o szczęście i sens . powodzenia - wiem że to tylko słowa ale trzymam kciuki i wieżę że ci się uda . POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUtorko, ogromnie gratuluję Ci odwagi... Ja mam dwoje dzieci, męża, który ma przerośnięte ego i wyżywa się na nas psychicznie.. Niby nic, niby to tylko słowa, ale milion takich szpilek wbijanych dziennie robi swoje. Gdybym tylko miała pieniądze, nie byłoby mnie to ani minuty dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy masz oparcie w jakichś innych ci osobach bliskich ? Może rodzice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×