Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Widmo:D Zejdź już ze mnie chamie. Potrafię i zawsze staram się pisać z polskimi znakami a nawet w miarę poprawnie stylistycznie, więc Twoja umiejętność rozpoznawania ludzi po stylu gdzieś się ulotniła amebko;) już zapomniałam o Twoim istnieniu o Ty macho mocny w gębie (a raczej klikaniu w klawiaturę) w Internetach, bo w życiu byś w p*****l dostał za takie odzywki, systematycznie co jakiś czas mnie wywołujesz. No ale gdzieś trzeba nadmiar emocji odreagować;) nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny tutaj Cię bronią albo głaskają po główce. Może i idiotą głupim nie jesteś, ale ta wulgarność i chamstwo przysłania mi wszystko inne co można by pozytywnego z Ciebie wykrzesać. Żyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmus czyta swoje rewelacje z paska przegladarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pii pii pii krzysiek jedzie do lazienki zrobic kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Wawa Arek to cwelson i palant. Podobno to bisex i wali się też z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo cos w temacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nic nie wiadomo Widmo nadal robi kupe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćiowa89 dziś Widmo Zejdź już ze mnie chamie. Potrafię i zawsze staram się pisać z polskimi znakami a nawet w miarę poprawnie stylistycznie, więc Twoja umiejętność rozpoznawania ludzi po stylu gdzieś się ulotniła amebko już zapomniałam o Twoim istnieniu o Ty macho mocny w gębie (a raczej klikaniu w klawiaturę) w Internetach, bo w życiu byś w p*****l dostał za takie odzywki, systematycznie co jakiś czas mnie wywołujesz. No ale gdzieś trzeba nadmiar emocji odreagować nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny tutaj Cię bronią albo głaskają po główce. Może i idiotą głupim nie jesteś, ale ta wulgarność i chamstwo przysłania mi wszystko inne co można by pozytywnego z Ciebie wykrzesać. Żyj X Wierzymy na słowo. :DWywołani i przesiadujący tu całe dnie zawsze sie logują :D Juź nie gloryfikujesz ciecia z wąsem ? A z pomarańczy to robisz. :D No, a teraz pohejtuj z nieloga ulźyj sobie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze poleci argument wywolania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościowa89=sakurka, waliła sie z żonatym zimnym i zanudziła samą siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a teraz pohejtuj z nieloga ulźyj sobie. smiech.gif Napisał i się wylogował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Sakura też waliła się z Zimnym Androgenem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy oskarzenia widmoka maja cos wspolnego z rzeczywistoscia? Przeciez on caly cas wymysla rozne historyjki o innych uzytkownikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo mówi jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiedzialam ze poleci argument wywolania X Kuurwa, ty jesteś wszędzie. :O A Masz różaniec naniziany z koralików w swoim małym pokoiku ? Nadchodzi nowa era na ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy sa zli i maja na sumieniu duze grzechy, tylko Widmo i jego rozdziawione kolezanki sa w porzadku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościowka89 jest aseksualna i antypatyczna. W ogóle jest zbyt męska jak na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie pr***no 60 letnie jak frida znalazło adoratora co wyimaginował sobie bycie strażakiem i wyznawał jej miłość nawet, a gościowką89 nikt sie nie zainteresuje. Brak kobiecości jest powodem. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moźe ktoś wyłączyć internet temu zaburzonemu człowiekowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek buszuje jak w zbozu. Jak ryba w wodzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dzik w zoledziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy moźe ktoś wyłączyć internet temu zaburzonemu człowiekowi X gościowa89 chcesz wolność słowa kneblować, bo prawda boli co ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Krzyśka lubie. Jest jak Max Kolonko i mówi jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sami jednak widzicie, naszą "miłujących bliźniego" i "uduchowionych" c.hrześcijanke gościowe89 nic to nie obchodzi, dla nich priorytetem jest bowiem dogadzanie sobie, nawet kosztem swych bliźnich których tak ponoć kocha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miłującą "bliżniego" i "uduchowioną" gościowe89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sami jednak widzicie, naszą "miłujących bliźniego" i "uduchowionych" c.hrześcijanke gościowe89 nic to nie obchodzi, dla nich priorytetem jest bowiem dogadzanie sobie, nawet kosztem swych bliźnich których tak ponoć kocha. fff Cpasz cos pod biurkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze się "ćpasz" tylko "ćpiesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dla Niej" a nie "dla nich" To po prostu PARANOJA, że ludzie o takim światopoglądzie jak gościowa89 byliby zarazem paradoxalnie skłonni pójść na wojnę w imię obrony zapłodnionych komórek jajowych - oto przykład tego, jak przynależność do sekt potrafi wyprać człowiekowi mózg, i oni jeszcze zaklinają się jakobym to JA był przez kogoś zindoktrynowany...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 I kolejne potwierdzenie tego o czym mówię: tego gościa nic nie obchodzi to, że z jego m.in. winy ludzkość (a ona podobno tak kocha swych bliźnich!) wymrze za ileś mileniów w wyniku kumulacji licznych katastrof ekologicznych, ale za to w obronie połączenia plemnika z komórką jajową byłaby w stanie komuś oczy wydrapać; oto następny dowód na to, jaką sieczkę robi z mózgu podatnemu na manipulację osobnikowi przynależność do sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×