Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam o czym rozmawiać ze swoim facetem, nasze rozmowy są płytkie

Polecane posty

Mam to samo. Niestety ale ludzie powinni dobierac sie na podobnym poziomie intelektualnym a na poczatku w zauroczeniu sie wielu rzeczy nie widzi. Ja ze swoim jestem 5lat. Nie gadamy bo z nim nie ma o czym. Ma duzo zalet ale za madry to on nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój facet ma naprawdę dobry charakter i dużo zalet,  nie jestem z nim na siłę. Chociaż np. zainteresowań to nie ma żadnych. Po prostu jak rozmawiamy to cały czas ja mówię, a on tylko słucha i nie dorzuca nic do tematu albo potakuje albo mów coś w stylu "no tak, różnie  to bywa" i tak za każdym razem. Nie wiem, może on po prostu jest taki milczący ? Mimo wszystko uważam go za inteligentnego faceta, nie przyszła mi do głowy różnica intelektualna.. Z koleżankami mam o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po prostu jak rozmawiamy to cały czas ja mówię, a on tylko słucha i nie dorzuca nic do tematu albo potakuje albo mów coś w stylu "no tak, różnie  to bywa" i tak za każdym razem. Nie wiem, może on po prostu jest taki milczący ? Mimo wszystko uważam go za inteligentnego faceta, nie przyszła mi do głowy różnica intelektualna.. Z koleżankami mam o czym rozmawiać.

Z koleżankami często gada się o pierdołach dosłownie- albo o sprawach które dla facetów są tak interesujące jak rozmowy o pogodzie. 

Mój facet jest bardzo inteligentny, z czystym sumieniem przyznaję że o wiele bardziej ode mnie. Wykonujemy zupełnie inne zawody. Czasem gdy słucha o babskich sprawach to przytakuje jak Twój  , tzn. najczęściej gdy jest zmęczony, albo zamyślony czymś ważnym.  Potrafi też ładnie konwersować na tematy mało ważne dla niego, a sprawa życia i śmierci dla mnie 😄 Czasem plotkujemy też o partnerach znajomych, i buzie nam się nie zamykają.

Kwestia dobrania chyba... milczeć też potrafimy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądaliśmy film. Potem chciałam z nim o tym filmie porozmawiać, zapytałam jak mu się podobał. "Ciekawy" powiedział tylko. Potem w pracy rozmawiałam o tym filmie z koleżankami i normalnie rozmawiałyśmy. Więc to nie chodzi o babskie tematy, tylko jakiekolwiek tematy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×