Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Deliberator analityk

Dziewczyna 30 lat co mieszka z rodzicami

Polecane posty

Gość gość
Ja przed 30tka kupiłem za gotówkę, z pracy.... kasa a nie od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie, ale jakby kobieta założyła podobny temat, to by pewnie wzywali faceta, że jest niezaradny, że w wieku 30 lat mieszka z rodzicami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc debilem zeby patrzec na takie materialne rzeczy! czemu ludzie dzis patrza na to co kto ma ? nie z nasz dnia ani godziny kiedy i w kim sie zakochasz i nie wazne jak ta osoba bedzie wygladala, co miala jesli bedzie sie z tym kims szczesliwym moj pierwszy facet-wielka milosc byl marny jak noc listopadowa, nie byl zbyt przystojny,nie mial wlasnego m, samochodu,czy firmy ale bylam z nim szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś, to czemu z nim nadal nie jesteś? Czemu tak skoro tak dobrze, to nie jesteś? Skoro FSO Polonez byłby tak dobrym autem to to dzisiaj by go produkowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem sama bo dzis wlasnie ciezko o takiego partnera, moj ost ex na mnie zerowal, niestety po takich przejsciach czlowiek zmienia swoje nastawienie, nigdy wiecej juz nie dam sie wykorzystac facetowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [09:52 ja bylam z nim szczesliwa, a czy on byl, nie wiem, nasz zwiazek nie trwal dlugo, byl jeszcze ktos inny, tak wyszlo ze nasze drogi sie rozeszly ja nigdy nie bylam bogata, nie jestem i nie chce byc, pracuje od 19roku zycia, przynajmniej odciazylam rodzicow bo tez szybko wyprowadzilam sie z domu, nie jestem wymagajaca,zawsze bylam skromna, a rzeczy materialne ? do grobu tego nie wezme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz, czyli niby szczesliwa ,ale jak przychodz realne zycie to lipa jak ktos na kims zeruje. To i tak jak kobieta szuka kogos na poziomie to i tak samo facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaa... najlepsze jest to, że teksty typu "kasa nie jest ważna" itp. mówią laski które same mają bogatych facetów lub rodziców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to wina tej 30-latki, że ma biednych rodziców, którzy nie kupili jej mieszkania? Sam przyznałeś, że twoja była dostała mieszkanie od ojca. Nie napisałeś co robi ta 30-latka, może ma dobrą pracę i zamiast pakować w wynajem woli odkładać kasę na własne M. A że ma dobry kontakt z rodzicami to mieszka z nimi i żyją w symbiozie. A prawka nie zrobiła bo nie potrzebuje albo zwyczajnie nie nadaje się na kierowcę. Ale faktycznie, z takim podejściem to ją najlepiej skreśl. Lepiej jak znajdzie sobie kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliberator analityk
Nie zrobiła prawka bo jej niepotrzebne (a wiem,że się przydaje np zeby mieć lepsza pracę, albo np. jak się ma dzieci).... Co do pracy to pracuje za najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co na mnie zerowal to byl zwykly cham, oszust kretacz itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam prawka i prawdopodobnie nie bede miala, zbyt duzo idiotow na drodze a ja jestem za bardzo wrazliwa i latwo sie denerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam więcej lat i też mieszkam z rodzicami. Ciebie bym nie chciała, a chętnych ( nie korzystałam z okazji) miałam trochę, pomimo mojej niezbyt korzystnej sytuacji finansowej, przeciętnego wyglądu i dosyć zaawansowanego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw dziewczynę w spokoju debilatorze , poszukaj sobie takiej jak ta tfoja była. Była i nie jest bo z debilem zadna nie chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym pier/dol/nie/tym kraju aby się czegoś dorobić coś mieć to trzeba mieć układy/plecy, bogatych rodziców albo życiowego fuksa. Kobieta czy mężczyzna po 30 nie ma znaczenia. Tylko facet to nieudacznik a kobieta to księżniczka czekająca na "męża" i ona nic nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym poście praktycznie pier****sz o swojej byłej. Pakuj doopę i wracaj do niej zamiast stękać na nową kobietę na babskim forum jak stara przekupa. No chyba, że ta zaradna młódka Cię pogoniła i nie chciała by już nawet za dopłatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż znam sporo dziewczyn przed 30 co mieszkają na swoim... (dużo znajomych w wieku 25 lat ma już swoje mieszkanka) xxx Więc dlaczego nie szukasz wśród tych znajomych dziewczyn ze swoim M? Tylko zarejestrowałeś się na portalu randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju ponad 50% polulacji pracuje za 1600-2400 zł na miesiąc gdzie tu mowa o własnym M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 0/10, większość ludzi których znam NIE ma własnego mieszkania przed 30stka. Wyjetek Ci co maja bogatych rodziców. Większość ludzi ok 50-60% zarabia 1600-2000 PLN. Jak ktoś zarabia 3000 to jest naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 50-60% populacji tego kraju zarabia 1600-2000. To jest wegetacja. A do tego zakładają rodziny przy takich pieniądzach - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci bogatych rodziców od urodzenia maja sielankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliberator analityk
Byla jest z gosciem starszym ode mnie nie rok. Ale spoko, wszyscy sie kumplujemy. Co do znamych z mieszkaniami to są zajęci raczej albo mieszkają poza moim miastem albo poza krajem. Ot życie. Bardziej czemu to jest tak, że jak facet nie ma mieszkania to nieudacznik, a jak kobieta nie ma swojego mieszkania to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa sielanka za 650 euro na miesiąc xD Przy podobnym poziomie cen co w Niemczech a nawet wyższych cenach. Wszystko kwestia odwagi życiowej, znajomości... i trochę szczęścia. No i kto na ile wycenia swoją pracę. Najlepiej robić coś co mało osób potrafi a jest to potrzebne. U nas podobne jest zróżnicowanie co np. we Francji. Tylko,że u nich biedni są bogatsi niż u nas, a bogatsi jeszcze bogatsi... Mówiąc w uproszczeniu gdzie u nas się zaczyna się sufit, u nas podłoga.... gdzie jest sufit to u nas niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa niby ludzie zarabiają po 1600 zł a czemu takie korki? CZemu skoro taka bida to nikt nie jeździ oszczędnie? Tzn mało osób... Tylko każdy piłuje samochód, skacze po pasach i wypala paliwo. Gdzie te 1600 zł? W sklepach full ludzi, w galeriach dziewczyny wystrojone jak do top model.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo pomomo niskich plac sa niskie bardzo niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobieta, która ma 30 lat i mieszka z rodzicami, nie nadaje się do związku i życia. Widać od razu, że jest niezaradna, nie potrafi zarobić i wynająć mieszkania, nie jest samodzielna, taka sierota życiowa. Pewnie czeka na jelenia, który się z nią zwiąże, ona przeprowadzi się do jego mieszkania i będzie mówić, że jest samodzielna, hehe. To tak samo jak z tymi kretynkami, które nie wyobrażają sobie, żeby facet nie miał prawka i auta, a same nie mają ani jednego ani drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam mieszkanie i kasę i takich debilatorów spotykam codziennie, co by chcieli dupę wtulić. Wole być sama i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah twoja była dostała prezent w postaci od bogatego ojca a ten chwali sie ze miał tak zaradną ex dziewczynę! po pierwsze gdyby nie ten prezent to byc moze ze twoja ex miała by za kilka lat ponad 30 lat i nadal mieszkała z rodzicami bo nie było by jej stac na własne M. To moze teraz ty sie pochwal sakd masz mieszkanie :-D ja mieszkam z rodzicami ale mamy dwa mieszkania pod wynajem jak tylko kogos poznam , wyjde za maz to sie przeprowadzę. A moze popatrz na to innym okiem , ze skoro mieszka z nimi to jest ugodowa a nie jakas kłotliwa żmija co musiała sie wyprowdzaic od rodziców w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×