Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Deliberator analityk

Dziewczyna 30 lat co mieszka z rodzicami

Polecane posty

Gość gość
nawet miłość byście przeliczyli na kasę ,dla mnie możecie się sprzedać niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pewno nie sprzedalabym swego mieszkania i zadala tego samego od faceta. mieszkania mozna wynajac a wziac kredyt na wspolne. w razie rozwodu kazde wraca do swojego m. to jest zabezpieczenie swoich interesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkafelicjanska
nie skreslaj dziewczyny od poczatku. nie mowie ze to jest spoko ale nie skreslaj jej. a mieszkanie to mozecie jakies wspolnie sobie kupic jak cos. ja np. z chlopakiem, jak zdecydowalismy sie na narzeczenstwo to szukalismy mieszkania jakiegos razem i znalezlismy przez wirtualnyagent24.pl ;) moze z nia pogadaj o tym i tez poszukajcie sobie jakiegos gniazdka razem jelsi bedziecie chcieli byc razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to czy mieszkanie jest własne, nie musi być własne, może być wynajęte, ale w wieku 30 i więcej mieszkać z rodzicami niezależnie od płci to już lekko niesamodzielna jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ty jesteś taki samodzielny/a bo rodzice kupili ci mieszkanie albo po babci dostales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to czy mieszkanie jest własne, nie musi być własne, może być wynajęte, ale w wieku 30 i więcej mieszkać z rodzicami niezależnie od płci to już lekko niesamodzielna jednostka. wiesz,ja siedziałam z rodzicami do 30-ki, ale po pierwsze przez ten czas oszczędzałam kasę, bo przez całe studia pracowałam, a po drugie w moim fachu po studiach trzeba jeszcze zrobić płatne szkolenia kilka lat, ok. 10 tyś kosztów na rok) dające okreslone uprawnienia do wykonywania zawodu, bez których nie będziesz miał z tych studiów pozytku a poza tym przez ten czas masz obowiązek robienia praktyk (normalna praca jak na etat tylko za grosze). Więc mogłam oczywiście pracować dalej jako panienka ze sklepu i wynajmować mieszkanie, albo siedzieć u rodziców i zdobyć zawód, który co prawda dopiero po 30-ce ale umozliwił mi kupno mieszkania bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nafirii
Mlode ale za co mieszkaja na swoim? W Polsce dla mlodych trudno z praca i mieszkaniami . Mam 2 kolezanki jedna studentka 24 lata wynajmuje, pracuje ale nie zarabia tyle by z samej pensji to sobie zapewnic wiec ma sponsorow wiec se radzi jesli ich ma ale ile musi ich miec by w miesiac w miesiac oplacac :-) sama mi to powiedziela. Druga z koleji w mlodym wieku juz w kredycie mieszkaniowym siedzi wiec latami splacac bedzie. 3 u mamy mieszka ma samochod dobrze zarabia nie prostytuluje sie i chyba tak jej wygodnie z chlopakiem stac ja na wczasy jechac mamie pomuc itd wiecej w kieszeni ma i na wiecej moga sobie pozwalac. 4 Czawrtej to rodzice kupili mieszkanie I co miesiac starzy kase jej wysylaja niby na swim ale w zyciu bez rodzicow kasy nie wiem czy by sobie poradzila :-) nie wiem kolego w czym widzisz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mieszkania jak Świeże Bułeczki się sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor to zwyczajny ...a i nieudacznik, nic dziwnego że go młódka rzuciła.

Chociaż baby tu piszące są i tak sto razy głupsze, zwłaszcza ta ...ka od materializmu. szkoda tylko, tępa c i p o, ze wy baby gadacie takie teksty a jak przychodzi co do czego, to wybieracie bogatszego. Taka właśnie jest natura podludzi zwanych polkami. Tak, jeżeli 30 latka dalej mieszka z rodzicami, to jest nieudacznicą. Jak facet mieszka z rodzicami? To jest ok, ma prawo bo jest normalnym CZŁOWIEKIEM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×