Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MusicIsMyDestiny

Magia muzyki, słów i niespokojnych myśli ...

Polecane posty

Gość MusicIsMyDestiny
Temat umarł? To chociaż na pogrzeb zdążyłam, dobrze, że zawczasu stopy swe umyłam :) Nie zostawię przez to po sobie smrodku tylko cichy dźwięk grający w mym środku. https://www.youtube.com/watch?v=3PH4q3Wv_7A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o takich wrozkach jak Angelina (mei.lina@o2.pl) Varissa (varissawolfshade@tlen.pl), Emma Cole? Bo czytalam o nich sporo, wiadomo, jedna lepsza opinia, druga gorsza, ale generalnie to dosyć pozytywnie, i troche mnie zainteresowaly. Kiedyś pisalam troche z Varissa, wrozba byla trafiona, a co do reszty pań to nie mam pojęcia. Nie chcę zawracac glowy komuś tylko po to, żeby po chwili olać. Napiszcie swoje doswiadczenia. ALE INTERESUJA MNIE TYLKO TE PANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktorzyny ze spalonego teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MusicIsMyDestiny
O wow.. tyle tu Anny Marii? 🌻 Myślałam, że tylko ja tak ostatnio ciągle jej słucham i pieję do księżyca :) A może to po prostu taka pora? Temat ma się dobrze więc wracam do siebie :) Pozdrawiam z moją ulubioną. https://www.youtube.com/watch?v=mo9hsqk3SVk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje dziewczyno szamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×