Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bettie

Czy jest sens o niego walczyć?

Polecane posty

Gość gość
A na huj CI ta info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki jesteś zalosna...tak, bylas jego plastrem na ranę, on widać nadal ja kochał jak był z Toba ale przez pol roku tłumił to uczucie. Ona wróciła i uczucie też odzylo. Ty poszlas w odstawkę, on woli ją, pokazał to na imprezie gdy ona tez tam byla.przez te pol roku dobrze udawał uczucie po prostu, kobieto nie masz pojęcia jak niektórzy faceci potrafią udawać żeby tylko mieście roochanie... Nic z tym nie zrobisz, a jeśli będziesz ingerować w ich relacje to tylko się będziesz pogrążać, juz zresztą się ponizylas blagajac go o druga szanse :\ i chcesz znowu się prosić? Trochę honoru! I to juz nie ma znaczenia czy Ty bardziej go kochasz czy ona, wazne ze on chce z nia byc a nie z Toba, przyjmij to do wiadomosci, olej go I wiecej sie nie ponizaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ales ty glupia. Gdzie twoja godnosc??????narzucac sie facetowi ,ktory cie nie chce i mowi o tym wprost? Musi cie opluc zeby dotarlo do ciebie,ze ma cie gdzies??? Kocha tamta Milosc to nie jest racjonalne uczucie,rzadzi sie swoimi prawami. Obudz sie i wiecej nie ponizaj. Wiem,ze boli...ale zycie takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak on może ją kochać? Zostawiła go, poleciała gzić się z jakimś dziadem żeby tylko dopiec swojej matce a jak kopnął ją w dupę to wróciła i przyjął ją z otwartymi ramionami.......To jest cholernie niesprawiedliwe, bo ja NIGDY bym go tak nie potraktowała, czemu on tego nie widzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le TU jest matka Joanna öd aniolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie moze i to jak widac bardzo. Pogodz sie z tym i nie rob z siebie posmiewiska. Jestes zalosna,on woli ja. Tlumaczenia nic nie zmienia. My tez tobie tlumaczymy zebys sobie odpuscila i nie dociera to do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam wrażenie że to potoczyło się tak szybko, gdybym nie poruszyła kwestii tego zdjęcia to wszystko byłoby po staremu, gdyby wtedy kiedy ona wróciła był ze mną to na pewno by do niej nie poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ciocia miala wasy,to by byla wujkiem... To w nim siedzialo,to uczucie.Malo inteligentna jestes i kompletnie bez godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz do niego, jeszcze bardziej sie osmieszysz. Spotkaj z nia to wszyscy znajomi sie dowiedza. Stracisz chlopaka i znajomych. Dodatkowo, czy moglabys byc z kims kto Cie tak potraktowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało inteligentna bo boli mnie że facet zostawił mnie po pół roku z byle powodu i strasznie mnie to boli? Nie przespałby się ze mną gdyby już nic nie czuł, jestem ciekawa jak ona zareagowałaby gdyby się o tym dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo go kocham i naprawdę było nam dobrze, wierzę że to może wrócić jeżeli ona znowu by wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, on moze ja kochac, nawet jesli jest taka ,,zla", na tym polega uczucie, czesto jest nieracjonalne. A jak kobiety moga sie ponizac I trwac w patologicznych zwiazkach NP. Pelnych przemocy? Uslyszysz wtedy Od takiej kobiety jedyny argument ,,bo go kocham". Slabe, ale jakze orawdziwe... On ja kocha I Ty tego nie zmienisz . Pomysl logicznie... Widze ze kompletnie nie masz godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przespalby sie z Toba jakby nic do Ciebie nie czul?? Hahahah :D padlam...T nie masz pojecia jacy sa faceci. Jak ktoras DA d...y to korzystaja I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro tak ją kocha i wróciła to dlaczego był skłonny żeby i tak uprawiać ze mną seks? To chyba przeczy samo sobie, powinien chcieć dochować jej "wierności" skoro tak mu na niej zależy, naprawdę uważam że powinnam jej o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozegnal sie z Toba w taki sposob, sama to wymusilas. Stracisz znajomych i jeho jak jej powiesz. Brak godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa ona wyjedzie, pozniej znowu wroci a on poleci do niej, Ciebie znowu kopnie w d...e. Ale ciesz sie, moze znowu na pare miesiecy zostaniesz zapchaj dziura :D do czasu aż ona wróci do kraju...serio jesteś taka głupia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj jeszcze raz wszystkie porady. Wszyscy ci dobrze radzą. Nie poniżej się ponieważ nic nie wskurasz. To jest ciąg ich historii gdzie ty byłaś tylko epizoodem. Przykre, wiem ale prawdziwe. Nie prostu tylko tej dziewczyny aby się usunęła bo tego nie zrobi tylko jeszcze będzie pełniejsze swej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego stracę znajomych? Bo się dowiedzą jak mnie potraktował? Teraz wszyscy udają że ich to nie dotyczy, że mi współczują no ale "bla bla bla, wiesz oni tak się kochali" super.... nikt nie patrzy na moje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam że jeśli jest taka jak piszesz kupnie tego chłopaka raz jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tylko epizodem....jak to jest że niektórzy ludzie są wazni i im się układa a innych można gnoić i od tak kopnąć w dupę? W niczym jej nie odstępuje, niektóre koleżanki mówią że ona jest jędzowata i ma trudny charakter, w dodatku to bulimiczka i nawet własna matka nie potrafiła do niej dotrzeć, taki ktoś jest wartościowy? ja uchodzę za dziewczynę bardzo miłą i towarzyską, nie mam problemów ze sobą i spotyka mnie coś takiego? no litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dalej pocieszaj hehe ze mimo tego ze wróciła on przespał się z nią :D. Nawinelas mu się, bylas chętna to się przespał, widać dla niego to tylko seks a Ty się się doszukujesz drugiego dna. W momencie kiedy z Toba jeszcze się przespał to domniemam ze oni jeszcze się nie zeszli oficjalnie, wiec jej nie zdradził. Zresztą jego zasady moralne juz nie powinny Cie obchodzić, może słabe ma te zasady. Nie zmienia to faktu ze on woli ja a Ciebie teraz juz nazywa tylko , przyjaciółką". Pogodz się z tym i nie rob z siebie posmiewiska. W końcu Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dalej pocieszaj hehe ze mimo tego ze wróciła on przespał się z nią :D. Nawinelas mu się, bylas chętna to się przespał, widać dla niego to tylko seks a Ty się się doszukujesz drugiego dna. W momencie kiedy z Toba jeszcze się przespał to domniemam ze oni jeszcze się nie zeszli oficjalnie, wiec jej nie zdradził. Zresztą jego zasady moralne juz nie powinny Cie obchodzić, może słabe ma te zasady. Nie zmienia to faktu ze on woli ja a Ciebie teraz juz nazywa tylko , przyjaciółką". Pogodz się z tym i nie rob z siebie posmiewiska. W końcu Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat,mialam romans z 26 latkiem. Myslisz,ze mnie kochał?wcale,ale pomimo tego seks byl namietny i wspanialy. Dorosnij dziewczyno. Zycie nie jest sprawiedliwe. I przestan sie ponizac,bo za jakis czas,gdy uczucie ostygnie,nie bedziesz mogla patrzec na siebie w lustrze. Zaden mezczyzna nie jest wart,aby sie upokazac i ponizac. A ty to wlasnie robisz. I to sama sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upokarzac..sorry.literka mi uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jej wszystko się układa, a dla mnie to co budowałam tyle miesięcy legło w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble ble....glowa go gory i naprzod. Przestan jojczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjkgffjk
Jedzowata bulimiczka ..tak sie pocieszaj..a znasz jej zycie ze ją tak ooceniasz?moze te kolezanki są zwyczajnie zazdrosne?widocznie nie jest taka zła jesli on chce z nią byc a ciebie traktuje jak worek na sperme.żal mi takich dziewuch które ponizają sie i dają d**y facetom zakochanym w innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpuszczę mu póki ona się nie dowie że spał ze mną kiedy już wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×