Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest sens dalej z nim byc?

Polecane posty

Gość gość

Mój facet ciągle mnie olewa , nie ma dla mnie czasu. Zawsze dla niego jest coś ważniejszego ode mnie. Nie pisze nie dzwoni, nie zabiega o mnie tak jak by mu już nie zależało. Rozmawiałam z nim o tym wiele razy i ciągle się o to klocimy i on uważa że ja wymyślam tylko sobie i że on mnie kocha i nie pozwoli mi odejść. . Powiedziałam mu ostatnio że jeśli się nie zmieni to go zostawię. . Ale dalej jest tak samo. . Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostawiaj go,daj mu jeszcze jedną szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym problem ze on szans dostatnio już milion i zawsze jest tak samo i bez jakiejkolwiek poprawy. . Tylko aby gadanie na początku że się zmieni i jux będzie wszystko Oki i tak jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz to dalej ciągnąć? Nie odzywa się, to znaczy , że mu nie zależy. Jestem kobietą i zawsze daje dwie szanse. Jeżeli po drugiej cisza, to znaczy, że ma Ciebie ewidentnie w d***e. Ja po drugiej próbie odpuszczam. I nie daje więcej szansy facetowi. On traci, nie Ty... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się nad takim stanem rzeczy i wypytaj,dlaczego nie ma dla Ciebie czasu.Może faktycznie jest bardziej zajęty i dlatego nie ma teraz czasu ? Napisz co dokładnie pisał,przytocz jego i swoje słowa z ostatniej dyskusji,przemyśl to,bo nie warto od razu skreślać człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię Ci,pogadaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz w ogóle,jaki on jest gdy się spotykacie?Jest dobry,miły,uczuciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej zajęty? Ze w weekend nawet czasu chwili nie ma? Studiuje. . Uczy się Oki rozumiem ale Sorry nie wierze ze ktos się uczy 24 na dobę. . Żeby nie mieć 5 min żeby zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się widzimy to jest super , cudownie i wgl .. miło. . Jest wtedy najukochanszy pod słońcem. . Tylko tyle że jak się widzimy to spedzamy maksymalnie 2 h bo on czasu oczywiście nie ma i musi iść zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Ci inaczej,postaw mu ostateczny warunek : Jeśli dalej będziesz tak postępował,to koniec z nami i zobacz,czy się zmieni.Jeśli nie,to wtedy możesz go kopnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeśli jest tak jak Ty mówisz,że jest miło itd,to może najzwyczajniej w świecie potrzeba wstrząśnięcia ? A odbiegając trochę od tematu,przystojny w miarę chociaż :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo xd Ale ja mu już taki warunek stawialam i nic to nie dało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile lat macie w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrzebuję nic więcej od niego jak trochę uwagi dla mnie i zainteresowania. Aby zapytał się sam z siebie co u mnie. . Czy wszystko ok. . Trochę czasu spędzania. . A on nic.. Jak ja nie zrobię nie powiem to on nie wie i awantura potem. I fochy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 21 .Młodzi jeszcze jesteście ,niedoświadczeni.Jestem ponad 10 lat starsza od Ciebie i wiem jacy są faceci-niedomyślni.Zwłaszcza młodzi.Im trzeba powiedzieć wprost,że oczekuje się tego i tamtego,bo my kobiety się sporo rzeczy domyślamy ,a oni natomiast muszą mieć wszystko dokładnie wytłumaczone. A jeśli jest tak jak mówisz,że jest miło ,fajnie i do tego jest przystojny,to nie ma co go od razu skreślać . Swoją drogą jak sądzisz,jak się spotykacie to jest uczuciowy czy raczej chłodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno moja droga,radzę nie słuchać tych co nakazują pochopnie skreślać chłopaka-w większości są to kobiety,które same nie mogą znaleźć faceta dlatego chcąc burzyć szczęście innych od razu uderzają w ton typu ,,zostaw go itd'' . Ja Ci bym radziła osobiście dać mu jeszcze czas na poprawę,ale zdecydujesz jak chcesz. Dobra kochaniutka,ja uciekam spać a Ty pomyśl. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy. .. tylko ze nigdy sam z siebie mi nie powie ze mnie kocha że mu zależy tylko zawsze muszę pytać o to.. nie potrafię go rozzgryzc bo jak jesteśmy razem i się widzimy jest naprawdę okei czuję ze jest dla mnie i wgl..a jak się nie widujemy i nawet nie zadzwoni nie napisze tylko ja zawsze muszę pierwsza bo on sam nie pozczuwa się to czuje jakbym się nie liczyła I czasami czuje ze nie odczuwa obowiązku żadnego wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisał teraz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym go skreslac.. Ale no taki brak zainteresowania mną i brak jakiegokolwiek czasu dla mnie to wogole przyszłości nie ma. Mowilam mu o tym wszystkim rozmawiałam z nim ale on nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pisał. . Ja pisze zawsze do niego bo on najwyraźniej mnie zlewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz jak uważasz,ja wyraziłam swoje zdanie,Ty rób jak chcesz,bo naprawdę uciekam spać. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, to jeszcze nie jest facet, tylko duży chłopak;) Dojrzałość psychiczna następuje tak w ok.24-28 r. życia. Ile czasu jesteście razem? Czy od początku tak robił? Uważam, że nie powinnaś pierwsza zawsze inicjować kontaktu, po co Ci wymuszony kontakt? Pomilcz, a on niech z tego milczenia w końcu sam się odezwie. Widać, że jest niedojrzały, bo nie czuje potrzeby dbać o relację, choć w sumie w tym wieku chłopcy zwykle myślą, że pożądanie=miłość a rządzi nimi chuć a nie miłość. O miłość trzeba dbać, bo inaczej usycha, ale nie jest chucią. Tacy młodzi często myślą, że jak spada popęd wobec danej dziewczyny tzn że miłość mija i szukają nowej "prawdziwej". Czy Ty byś chciała by był kiedyś Twoim mężem? Czy sypiacie ze sobą zwykle przez te 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że jest przystojny?? Czy to znaczy, że trzeba wszystko znosić i płaszczyć się przed tym jego wyglądem?? No sorry, ale to bardzo niedojrzała rada. Facet ma umieć dbać o związek, jedna strona tego nie zrobi za dwóch, jeśli nie chce, to sama uroda nic nie da. Chcesz mieć coś pięknego? To powieś sobie piękny obraz. Facet nie jest od wyglądania i zachwycania się nim, ale jest od działania! Faceta nie poznaje się po słowach ale po CZYNACH, to one mówią PRAWDĘ. Powiedzieć jest łatwo i wszystko można powiedzieć, co dziewczyna chce usłyszeć, a robić tak jak się mówi, już jest dużo trudniej i to jest sprawdzian faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego zachowanie nie rokuje dobrze... Ktoś powiedział, ze faceci są niedomyslni i to prawda, no ale autorka juz wielokrotnie rozmawiała na ten temat z facetem a on nadal nie zabiega o kontakt gdy się nie widuja. Wygląda to tak, ze jak juz się spotykają to wszystko pięknie ale w ciągu dnia, gdy się nie widza, on nie myśli o niej. Bo jesli facet mysli o kobiecie, to pisze lub dzwoni do niej, interesuje go jak jej mija dzien itp. Nie musza to byc dziesiatki smsow no ale jednak zapyta co u niej. Jesli tego nie ma to slabo, moze on just z Toba tylko DLA stalego seksu? A gdy sie widzicie, to za kazdym razem idziecie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem to może nie ale w większości tak się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie miałam takie myśli że jest ze mną już tylko dla seksu ale pomyślałam jednak że to nie taki typ faceta i by mi tego nie zrobił. Z resztą kiedyś rozmawialam z nim o tym i zapewniał mnie ze tak nigdy nie było i nie będziema ale wiadomo może mnie kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy faceci robia swietne pozory, a gadac to on sobie moze wszystko...sa w stanie wiele bajek wciskac I kreowac sie na lepszych byleby tylko zamoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinnas go jakos sprawdzic tzn. Cos wymyslic ze na razie nie mozesz uprawiac seksu, cos Cie boli NP. I zobaczysz, czy nadal chernie sie z Toba bedzie spotykal czy bardziej Cie unikal. Chodzi o to, any spotkania przez jakis czas nie konczyly sie w lozku. Moglabys tez poprosic jakas kolezanke, ktorej on nie zna zeby napisala do niego sugerujac ze jej sie podoba I wtedy zobaczysz czy on jest lojalny wobec Ciebie. Teraz pewnosci zadnej nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×