Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam okresu juz prawie 40 dni

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny ! Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Równo 2 miesiące temu poroniłam, potem dostalam okres po 25 dniach (bardzo szybko bo mam cykle około 30 dniowe z wahaniami do 2 dni w przód lub w tył ). Po tym pierwszym okresie po poronieniu znów zaczeliśmy się starać i 30dc nie dostałam @, dopiero w 33 dc dostałam jakichś plamień ( nie jest to okres tylko czerwone ślady głównie na papierze toaletowym ), dziś jest 36dc i dalej jest taksamo, ciagle te plamienia. Nie wiem już czy jestem chora czy o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A test ciążowy robiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj organizm musi do siebie dojsc,tak samo hormony.Ja po poronieniu stracilam owulacje,lekarz mi ja wywolywal i trz juz nie zaszlam.Za msc rok minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też wydaje, że to jest jeszcze reakcja po poronieniu. To dopiero dwa miesiące mineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez zdarzaly sie cykle po 36 dni po odstawieniu tabletek i to nawet do wrzesnia. Od 26 do 36. I wcale wtedy w ciaze nie zaszlam. Dopiero pazdziernik ale to zrobilam test w dniu okresu i juz mialam wynik. Zrob test chwila moment i masz pewenosc. Przynajmniej bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test a potem niezależnie od wyniku i tak z tymi plamieniami wybierz się od razu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tu autorka, dziś jest 37 dc a @ dalej nie ma, te plamienia sa już bardzo znikome, prawie ich nie ma. Lekarz po poroniu zeby przez miesiąc wstrzynać się od starań, dopiero po pierwszej miesiączce znów zacząć, wiec zaczelismy znowu po tej pierwszej @ którą dostałam w 25dc. A teraz jest 37dc i niema nic tylko te plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zejdź teraz z laptopa i biegnij po test, zrób go i potem daj nam znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poronieniu organizm jest najbardziej płodny przez kilka miesięcy więc pewnie jesteś w ciąży skoro przez 37 dni nie masz okresu ale te plamienia to też jeszcze"pozostałości" hormonalne po poronieniu, test i do lekarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×