Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wynajem maszyn do sprzątania

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy korzystał ktoś z was z usług firmy seti maszyny z Poznania ? Mają ciekawą ofertę najmu maszyn do sprzątania. Byłabym wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Szorowarki24 http://szorowarki24.pl/ znajdująca się we Wrocławiu również oferuje wynajem, jak i zakup maszyn czyszczących. Jest to autoryzowany dealer maszyn Numatic, jednych z najlepszych urządzeń tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś gdzie można kupić porządną maszynę do sprzątania ?. Chodzi o kuchnię w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie maszyna do sprzątania powinna być zawsze na miejscu więc lepiej w nią zainwestować niż wynajmować. Ja w swojej restauracji używam Kaivac z Active Brand www.activebrand.com.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Sprząta się nią szybciej niż tradycyjnymi metodami i wygodniej. No i zużywa mniej chemii więc mniej na nią wydaję. Pracowałam kiedyś w innych restauracjach i to co się dzieje na zapleczach jeżeli chodzi o czystość to zgroza. Nie wiem jak można na takie coś pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka89
Jak byś chciał kupić tanio takie maszyny, a potem je wynajmować to warto zerknąć na propozycję na; https://aukcje.efl.com.pl . Mają tam godne uwagi propozycje w aukcjach poleasingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokon4
Korzystałem z Seti Maszyny i korzystam do dnia dzisiejszego, widać, że naprawdę dbają o sprzęt i nie natniesz się na jakiś przysłowiowy "crap".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, także miałem okazje korzystać z maszyn firmy Seti, sprzęt dobrej jakości a co najważniejsze dobrze pełniący swoje funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×