Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

--------------------------------------- 23.01.17 Elka42 170cm (73.6)--------------73.6 Czanka 165cm (69.5)-------------69.5 ZielonaPap89 163cm (71.4)----67.3, Elcia44 172cm(120,10)----------116.4 Basii 165cm (65)-------------------61.1 Parasole 173cm (77.4)-----------71.1 Sabinka10 Jakobina 169cm (100.5)---------97 Goscmyszka 173cm (107.9)-----82 Edziaaaaaa Elfka86 Fiale 177cm (77.9)--------------- 77.2 Gosckinia Pppkkk 178cm (85)---------------78 Pola39 Meliskaaa Misialina55 172cm (60)----------60 Mała88x 155cm(90kg)-----------90 Ardo 173cm (63.1)----------------63.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARDO
Fiale dzięki za dopisanie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo :) Bardzo madrze jesz te 1800, bez wieczornego jedzenia na pewno schudniesz ladnie. Moi tesciowie kochani, az za kochani bo tak rozpuscili swoje dwie corki ze mi sie zawsze w zoladku przewraca jak mam sie z nimi spotkac. Maz na szczescie jest inny. Mozna swoje dzieci skrzywdzic przez nadmiar wszystkiego...one po 30 lat maja, mezowie, dzieci a ciagle bez mamy i taty pomocy nie wyobrazaja sobie zycia, glownie finansowej. Staram sie od nich odciac jak moge ale niestety to powoduje ze nie moge wszystkiego tesciowej mowic (a chcialabym bo jest dobra, kochana, zawsze sluzy rada), bo ona z corkami mowi o wszystkim i im powtarza. A co? za kazdym razem mam ja prosic zeby nic nie mowila? dlatego niestety mam dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Jak nas dużo ale fajnie. Ja jestem najstarsza46 lat .W domku mam dzieci 16 i 13 lat, męża i pieska:) Fiale zlituj się i wpisz mnie do tabeli .Wzrost 164 waga początkowa 94,6 teraz 82.Zrobisz to dla mnie. Dzisiaj było jabłuszko i serek wiejski.( ale wczoraj o tek porze tez było dobrze z dieta a potem strasznie dużo zjadłam) Dzisiaj dam rade.Pozdrawiam wszystkie babecxki piszcie bo to bardzo fajne jak taki ******* forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czym sie zajmujecie? ja narazie nie wychodze z domu choc z powodu przytlaczajacej mnie nostalgi i rutyny zapisuje sie na silownie by choc troszke zmienic wyglad dnia codziennego:) i poprzebywac w innym towazystwie:D znaczy starszym przedewszystkim:D na codzien opiekuje sie dzieciakami i domem choc 4 latka poszla juz do szkoły ( mieszkmy w uk) to i tak zostaje dwójka przy ktorej jest sporo pracy :)a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia zapakuj w pudelko swoje jedzenie i tyle. Przeciez zrozumieja. Ja jutro tez ide na impreze, i zjem malutka porcje bo ma byc obiad, ale ja to jem wszystko tylko malo. Jakbym byla na specjalnej diecie to serio wzielabym pudelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARDO
Mała ja też mieszkam w uk i jestem na macierzyńskim. Też łapie doła pogoda bardzo ponura no i ciągle w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------- 23.01.17 Elka42 170cm (73.6)--------------73.6 Czanka 165cm (69.5)-------------69.5 ZielonaPap89 163cm (71.4)----67.3, Elcia44 172cm(120,10)----------116.4 Basii 165cm (65)-------------------61.1 Parasole 173cm (77.4)-----------71.1 Sabinka10 Jakobina 169cm (100.5)---------97 Goscmyszka 173cm (107.9)-----82 Edziaaaaaa Elfka86 Fiale 177cm (77.9)--------------- 77.2 Gosckinia Pppkkk 178cm (85)---------------78 Pola39 Meliskaaa 164cm (94.6)----------82 Misialina55 172cm (60)-----------60 Mała88x 155cm(90kg)------------90 Ardo 173cm (63.1)----------------63.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale ja nie jestem na specjalnej diecie , jem poprostu mniej niz kiedys i zdrowiej, nie jadam przetworzonych rzeczy, chlebek pieke sama ,jem duzo warzyw..bylam u dietetyka ale nie mam przepisanej diety .. zdrowe jedzenie mam byc moja dieta ,juz na zawsze ..))najwiekszym moim sukcesem jest niejedzenie slodyczy ))))wszysc w rodzinie pytaja sie mnie jak to robie?? ,bo ja najwiekszy lasuch daje rade ))))mi sie wydaje ze na wszystko trzeba czasu,(trzeba sobie to w glowie poukladac)..dalam rade z papierosami to i dalam rade ze slodyczami .teraz i dam rade z kg.. tylko ja sie boje ze zostanie mi nadmiar skory na brzuchu..(( ..dlatego chce popwoli chudnac , to i skora bedzie miala czas by sie unormowac ...codziennie cwicze, i z kazdym dniem coraz dluzej..narazie w domku .rowerek stacjonarny, i na youtube znalazlam cwiczenia ktore jestem w stanie wykonac .. no i spacery))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie dołączę, jeśli można. Mam 180 cm wzrostu i w tej chwili ważę 82,1 kg. Od 2 tyg jestem na diecie Chodakowskiej, schudłam 1,4 kg, czyli wg planu. Najtrudniej jest bez słodyczy oczywiście, bo jestem czekoladoholikiem. Będzie mi ciężko być na forum bardzo czynnym członkiem, bo jestem bardzo aktywna zawodowo, ale postaram się być na bieżąco :) Trzymam kciuki za wszystkie/wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakobina pamietaj my tu minimum do konca roku musimy byc, innej opcji nie mamy, wiec nie uciekaj mi czasem )) bedziemy wspierac sie od poczatku do konca )))inne kolezanki uciekna szybko ale mam nadzieje ze zajrza tu do nas by nas wspierac .)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z Toba Elcia, ze odchudzanie zaczyna sie w glowie. Troche sie juz pewniej czuje, jutro bedzie ta imprezka i normalnie oznaczaloby to koniec mojego odchudzania, bo bedzie ciasto, chipsy i wypasiony obiad. Zaplanowalam sobie ze zjem mala porcje obiadu i na tym koniec, i wiem ze tak bedzie. Za tydzien znowu wyjezdzamy na 3 dni, i tu juz gorzej bo bedziemy jesc na miescie. Ale i tak postaram sie wybierac zdrowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaasia witamy, wpisalam Cie do tabelki :) --------------------------------------- 23.01.17 Elka42 170cm (73.6)--------------73.6 Czanka 165cm (69.5)-------------69.5 ZielonaPap89 163cm (71.4)----67.3, Elcia44 172cm(120,10)----------116.4 Basii 165cm (65)-------------------61.1 Parasole 173cm (77.4)-----------71.1 Sabinka10 Jakobina 169cm (100.5)---------97 Goscmyszka 173cm (107.9)-----82 Edziaaaaaa Elfka86 Fiale 177cm (77.9)--------------- 77.2 Gosckinia Pppkkk 178cm (85)---------------78 Pola39 Meliskaaa 164cm (94.6)----------82 Misialina55 172cm (60)-----------60 Mała88x 155cm(90kg)------------90 Ardo 173cm (63.1)----------------63.1 Baaaasia 180cm (83.5)-----------82.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia ja bede dlugo, bo najwiecej wsparcia potrzebuje niestety przy utrzymaniu wagi... juz 1.5l wody za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale my bylismy w gorach w okresie po swiatecznym i wrocilismy 2 stycznia. od jakiegos czasu jezdzimy co roku w tym czasie )) dlatego odchudzanie rozpoczelam od 4 stycznia..by nacieszyc sie pobytem i zjesc normalnie na miescie to na co mam ochote )) Ja siebie nie karze na diecie ,wiem ze to moja wina ze nazbieralam tyle kg ... w ostanim czasie chyba najwiecej kg przybralam ,zostalo tez po ciazy .( urodzilam 2 dziecko majac 37 lat )probowalam roznych diet .. i co troche schudlam przybieralam jeszcze wiecej ..teraz zrobie wszystko by nie bylo efektu jo jo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
Nie wiem czy mogę ale chętnie wpisałam sie do tabelki , a może na końcu dopiszemy cel? --------------------------------------- 23.01.17 Elka42 170cm (73.6)--------------73.6 Czanka 165cm (69.5)-------------69.5 ZielonaPap89 163cm (71.4)----67.3, Elcia44 172cm(120,10)----------116.4 Basii 165cm (65)-------------------61.1 Parasole 173cm (77.4)-----------71.1 Sabinka10 Jakobina 169cm (100.5)---------97 Goscmyszka 173cm (107.9)-----82 Edziaaaaaa Elfka86 Fiale 177cm (77.9)--------------- 77.2 Gosckinia Pppkkk 178cm (85)---------------78 Pola39 Meliskaaa 164cm (94.6)----------82 Misialina55 172cm (60)-----------60 Mała88x 155cm(90kg)------------90 Ardo 173cm (63.1)----------------63.1 Baaaasia 180cm (83.5)-----------82.1 KKKaczucha 158cm(59)-----------59------------------cel 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
Ja bym bardzo chciała do tabelki: A może cal na końcu dopisać. KKKaczucha 158 cm (59)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
mała88x -ja mam prace typowo biurową i siedzę 8 godzina za biurkiem z rad właśnie moje tusza się wzięła. Choć latem zawsze coś robię a to rower,a to kije, mieszkam blisko lasu i chodziłam z kijami ale za mało widać.I jakoś się rozrosłam Po 40 też inaczej przemiana materii jadłam normalnie jak kiedyś a teraz wiem ze powinnam mniej. Elcia44- masz racje dieta i sport jest w głowie.Mam teraz silną wolę i wiem ,ze chce a nie muszę zrzucić. Tak jak ty mam imprezkę i będę musiała walczyć z przeciwnościami zastawionego stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkkaczucha rozumiem , że chcesz schudnąć i poprawić swoją sylwetkę, ale pisanie o tuszy i o tym, że masz duże otłuszczenie organizmu to chyba troszkę przesada...nie masz nawet nadwagi... nie piszę złośliwie... tylko nie wiem jak mam to odebrać... jaki % tłuszczu masz, jeśli mogę spytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Dziękuje za wpisanie mnie do tabelki.Jutro wyjeżdżam na narty na tydzień i jestem tuż przed@ wiec zważe się po powrocie.Trudno będzie się trzymać na wyjeżdzie bo jedziemy w sporej grupie i jak to ma nartach w barach jedzonko niezbyt dietetyczne,wieczorami grzance,piwko.No będę się starać bo muszę Wam przecież zdać relacje po powrocie:) Ja mam na koncie do tej pory ok 800 kcal już po obiadku. Po powrocie nie wiem co z dieta zrobić , może sb, może warzywniaka-owocowa(schudłam na niej kiedyś 11 kg w 40 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliskaaa no to milego pobytu zycze,,bedziesz napewno miala wiecej ruchu niz teraz wiec spalisz to co zjesz))) bedziemy na Ciebie czekac ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
Pola 39----wysokie obtłuszczenie wyszło mi z pomiarów u Dietetyka z maszyny. Z drugiej strony widzę niestety to w lustrze i na zdjęciach z wakacji. Mam nad czym pracować. Meliskaaa--miłego wypoczynku na nartach .A tak co zjesz to spalisz na stoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
Pola 39-----wysokie odtłuszczenie wyszło mi z pomiarów u dietetyka na "specjalnej maszynie" Z drugiej strony mam lustro i widzę się niestety.A jak oglądałam zdjęcia z wakacji to tym bardziej wiem ,ze mam nad czym popracować. Meliskaaa---miłego wypoczynku na stokach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczucha
Pola 39-----wysokie odtłuszczenie wyszło mi z pomiarów u dietetyka na "specjalnej maszynie" Z drugiej strony mam lustro i widzę się niestety.A jak oglądałam zdjęcia z wakacji to tym bardziej wiem ,ze mam nad czym popracować. Meliskaaa---miłego wypoczynku na stokach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my jestesmy po spacerku bo tak ladnie. Zjadlam tez 2 razy zupe pomidorowa ale jako dwa osobne posilki bo mam jakas taka ochote na zupy. Ale sie najadlam bo byly z ryzem a on mnie zapycha. Teraz chwile odpoczynku i moze kawa byc cos mi sie spac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola 39-----wysokie odtłuszczenie wyszło mi z pomiarów u dietetyka na "specjalnej maszynie" Z drugiej strony mam lustro i widzę się niestety.A jak oglądałam zdjęcia z wakacji to tym bardziej wiem ,ze mam nad czym popracować. Meliskaaa---miłego wypoczynku na stokach!!! kkkaczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam dzisiaj w netto mieszankę kaszy orkiszowej z makaronem i suszonymi pomidorami.Pycha! Zjadłam na obiad dwie łyżki z roladką wieprzową, i pół szklanki marchewki z groszkiem. Prawdziwa uczta :-) Jutro spróbuję kaszę pęczak i bulgar z soczewicą zieloną. Na drugi obiad mam przygotowaną zupę krem z pomidorów i papryki. A wy co jecie pysznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Dziewczyny, dzięki za rady, zapamiętam :) , ale zdecydowałam, że jednak po filmie zaraz idę do domu i obejdzie się bez fastfoodów :D Dam radę przetrzymać ten głód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiale
Meliskaaa baw sie dobrze i spalaj kalorie :) Elcia zazdroszcze gor w tym okresie poswiatecznym, to jest dopiero klimat. Ja powoli sie zbieram z pracy, dzisiaj troche zgrzesze piwkiem, a jutro wazenie. Ciekawa jestem wyniku bo wiecie, i pizza byla i bigos, no ale jak sobie zalozylam ze bede jesc normalne posilki to tego sie trzymam. Mnie zadowoli nawet 2kg na miesiac, bo spokojnie do lata osiagne swoj wymarzony cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede tu na pewno rok. Ja mam juz ok 2.5 litrow. Na objad zjadlam dwa nalesniki z serem. AAle do wieczorka kuz nic nie jem. Na 18.00 mam spotkanie z kolezankami juz zamowilam salatke. Beda tance to moze te nadliczbowe kalorie z nalesnikiw spale. Planuje byc caly czas na parkiecie zeby nie pic alkoholu bo sie obrażą. Wiec tak je oszukam. Woda 2l butelka w torebce. Plan mam jak wyjdzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×