Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość elcia44
Hej dziewczyny...dzis zjadłam okolo 1200 kalorii,teraz czas spiac pupę i ruszyć poćwiczyć..ale ciężko mi się ruszyć.ehh, tyje się tak szybko a schudnąć tak ciężko,tyle wyrzeczeń,wysiłku.dzis potrzebuję kopniaka by się ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobrze sie trzymacie. Co do wysilku to spacery tez sa ok. Wazne aby sie na nich troche spocic. ja do wysilku zaoiczam sanki z dzieckiem bo ciagniecie 20 kg daje w kosc. Nie moge doczekac sie wiosny i prac w ogrodzie,mize nawet wczesniej zaczne kamienie taczka przenosic- taki stary poniemiecki mur sie rozpadl i mam plany co zamiast niego tam zrobic. Zaraz ide cwiczyc a dzien na 1300 kcal koncze. A co do bolu gardla naprawde polecam Argentin oczywiscie jesli to nie angina a na angine dostalam glambax czy glimbax do plukania tez bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po 40 minutach ćwiczeń. Az lepiej sie czuje, miesnie napiete. Teraz zrobie caly dzban herbaty czerwonej i zielonej lisciastej,tez bardzo lubie herbaty ale ziolowe ,a owocowe to naturalne bez dodatkow i aromatow. Moje kubki i szklanki maja objetosc 500 ml bo w mniejszych to za malo. Zrobilam sobie tez wczoraj prezent i poszlam zmienic kolor i troche podciac wlosy do fryzjera oraz do kosmetyczki na henne i regulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Jej ja dzisiaj na bialeczku z kilkoma małymi grzeszkami:)Ćwiczyłam 50 min wpis klubie ale już tak mi się nie chciało ze nie wiem.Od jutra dieta niskokaloryczna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basii
Elcia, ćwiczenia wykonane?? Ja jak zwykle rowerek. Już nawet przestałam się tak bardzo męczyć, chyba powoli przyzwyczajam się do wysiłku. Ale nogi bolą, i zmeczona jestem strasznie!! Faktycznie chudniecie jest okrutne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Wielkie cos za mna chodzilo do 13.00 ale skusilam sie i zjadlam tradycyjny obiad kotlet drobiowy 2 ziemniaki i surowka i dopiero jak to zjadlam poczulam się w koncu najedzona. Do 19.00 nic mi sie juz jesc nie chcialo. Na kolacje zjadlam zupke i dzien skaczylam na ok 1600kcal Do tego 20 minut mel b. Nie wiem co mi dzis bylo ale bylo cos bardzo dziwnego. Mam nadzieje ze jutro dzien bedzie wygladal juz normalnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze na mnie dzialacie na jutro oprócz zupek zaplanowalam ze wypije 2 litry czystej wody. I z kazdym dniem postaram sie zwiekszac ilosc az do 3l zobaczymy co mi wyjdzie z tego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiale
Hej laseczki, Dzień poszedł mi idealnie, 2.5 l wody, ok 1500 kalorii. Pojechaliśmy do sklepu turystycznego kupić dziecku spodnie na wyjazd, a wyszliśmy z jej spodniami, i dla mnie spodnie i treki. Uuuuuu będzie sie dobrze chodziło po górach! Moje stare niestety były kiepsko dobrane, i mimo ze dobra marka to mnie bolały palce zawsze przy zejściach. Spodnie rozmiar 38-40 opięte niemiłosiernie ale sa celem numer 1 zeby schudnąć Na konto wole nawet nie zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie dzionek pod względem dietki- zaliczony na piątkę, ruchu tez troszeczkę było-wzięłam kijki na godzinny spacerek:) Fiale to zaszalałaś... ale nie ma co żałować, zakup posłuży Ci na kilka ładnych lat... tudzież zim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ;) ale zakupy cud miód i malina :) Juz sie nie mogę doczekać pierwszej trasy w tym roku, od października nie byliśmy... ja z tych co kocha góry Pppkkk jak minął pierwszy dzień? Edziaaaa trzymasz sie na 1200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, przyszłam tu za Fiale :) Jutro mój dzień ważenia się :) Schudłam już nieco ponad 6 kilo, a chciałabym jeszcze z 10... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Parasole witaj i gratulacje- 6 kg to juz coś- ja bym tyle chciała do lata a Tobie ile czasu to zajeło, jesteś na jakiejs konkretnej diecie? Dzis mój 3 dzień -jajecznica z połowa papryki ,cebulką i zielona pietruszką -serek wiejski z rzodkiewka -grilowana pierś z kurczaka, warzywka -jogurt z orzechami -sałatka sledziowa Dziewczyny wczoraj mnie zmotywowałyscie i wypiłam 3 litry wody- dzieki temu tez nie czułam wieczornego głoda Zaraz wybieram się na zakupy, bo lodówka swieci pustkami-miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Parasole- zapraszamy:) Ja już po śniadanku dziś zjadłam kanapkę z razowca z sałatą, szynką drobiową i pomidorem, do tego szklanka maślanki z dodatkami: słonecznik, płatki migdałowe, otręby... a do kompletu kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Pola pyszne to Twoje śniadanko Meliska jak po ważeniu? Ja melduje pierwszy litr wody dzis wypity i udane białkowo-warzywne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Parasole :) jak wazenie? Pola to ogolnie tak smacznie je :) siedze w pracy i popijam juz wode. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny )))basii spielam sie wczoraj i 30 min na rowerku poszlo. dzis z rana pocwiczylam na pilce .. musze wiecej sie ruszac .. Dzis pieke chlebek orkiszowy, od kiedy go sprobowalam nie wyobrazam sobie jesc inny chlebek..mniam..Jakobinka ja takze mialaam takie jakby to nazwac dziwne dni , krecilo mi sie w glowie , bolala mnie glowa i slabo sie czulam ..po rozmowie z dietetykiem wiem ze za malo jadlam .. teraz jem wiecej ale zdrowiej nie chodze glodna czuje sie lepiej i chudne... milego dnia .. do pozniej )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej dziewczyny.Ja po ważeniu jest 82,0 czyli 1,8 mniej.Jestem zadowolona choć jak na wynik po 5 dniach białka to stosunkowo nieduzo ale jestem przed@ wiec może jeszcze trochę mniej będzie.Dzisiaj za mną śniadanko płatki z mlekiem i bananem i rodzynkami.Witam parasole.Elcia od rana wzięłaś się za ćwiczenia podziwiam zwłaszcza ze dość późno dziś wstałam.Trzymamy się dziewczyny .Czy któraś jeszcze się zważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka10
Hej dziewczyny, witamy nowe walczące o nową sylwetę iżyczę wytrwałości i samych spadków. U mnie nadal białko dziś jest już 6 dzień sama nie wierze że jeszcze trwam. U mnie dziś na śniadanko kawusia omlet light z wędlinką z indyka. Owsianka już ugotowana za chwilke sobie zjem, a w mleku moczy się wątróbka na pózniej. Mówiłam Wam że nie bede się ważyć ale jak tak wszystkie się ważycie to ja nie wytrzymałam i też stanęłam i jest 75kg czyli -3kg. Nie jest zle chociaż jakbym się pilnowała od początku stycznia byłoby więcej. Nie ma co żałować ważne idzie wszystko w dobrą stronę. Miałam w planach na 1 fazie wytrzymać 7 dni ale nie wiem czy nie przedłuże do 10, bo naprawde mam dużo do zrzucenia. A na pożniej to się zastanawiam czy wejść w fazę drugą czy postawić na dietę do 1500kal ale jesc już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zgodnie z zalozeniem 1litr wody wypilam ale bylam w saunie wiec wsxystko wypalilam. Ja tez weszlam na eage ale nie mam sie czym pochwalic bo przybylo mnie 2 kg po tych moich wpadkach przez kilka ostatnich dni i weekendzie. No trudno ide do przodu nie ogladam sie do tyłu jeszcze jeden tydzien stycznia moze cos jeszcze spadnie. Moj maz mnie pociesza ze i tak trzy kg w dol lepsze niz 3 do przodu. Dzien zaczal sie super juz po sniadaniu owsianka z mlekiem. Najedzona zrelaksowana teraz do 13. Odpoczywam potem zupka kapusniaczek i do pracy. Do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) a mój wczorajszy dzień dobrze. Wieczorem wpadli znajomi z ciastem, ale jednak mam silną wolę i wypiłam tylko czerwoną herbatkę :) Zaliczyłam 5 km na rowerku, 110 przysiadów i 110 sekund plank :) łatwo nie jest, ale już coraz mniej się męczę. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. od 7 jestem w pracy, wypiłam kawę, 2 herbatki i wlewam w siebie wodę, małymi łyczkami , ale zawsze. Trzymam ją na widoku, żeby o niej nie zapomnieć :D na śniadanie mam ciemny chlebek z serkiem kiri, chudą wędlinką z kurczaka i pomidorkiem :) A wieczorkiem jak syn zaśnie Mel B, rowerek i pajacyki <3 Fajnie mi tu z Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny spadkow wagi :) Jakobina dzisiaj ja chodze glodna, bo wstalam wczesniej zeby odwiezc dziecko na wycieczke, probuje sie zapelnic woda bo jeszcze 2 godziny do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny!!!Gratuluję spadków wagi :-) Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Sabinka jak dajesz radę to się trzymaj na białeczkach.Jakobina nic się nie martw zacisniesz pasa i szybko zleci. Ja po drugim śniadanku twarożek wiejski i kawka z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, Jakobina pomysl sobie ze w miesiacu 3 kg to ladny bilans, i kontynuuj co robisz. Swoja droga, moze awrto by bylo poszukac przyczyny? kiedy w ciagu dnia najbardziej Cie korci? Wiem ze to dziwne, ale mnie do jedzenia ciagnie najbardziej przed poludniem, ledwo wytrzymuje do przerwy, a wieczorem czasami na sile obiad jem. Nie wiem czemu, kiedys bylo odwrotnie, jedzonko na noc, do filmu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
Hej dziewczyny ja tez juz od trxech dni sie pilnuje i jem nie wiecej niz 1300 1400 kcal dieta bardziej bialkowa ale tez sa owoce i warzywa staram sie jesc duzo blonnika a i do jogurtu dosypuje nasionka chia pomagaja na oczyszczenie w niedziele wazenie mam nadzieje zobaczyc 7 z przodu. Poczatkowa waga to 83 teraz po waxeniu w niedziele 81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba dzis jakis kryzys, jestem strasznie glodna. Zjadlam na lunch bulke ktora miala ok 500kalorii i nic nie poczulam. Nie wiem co mi jest, okres sie wlasnie skonczyl wiec to nie przez to. Dzisiaj na obiad troszke krupniku i troszke bigosu, czyli resztki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
HEJ DZIEWCZYNY,!!! FIALE TEŻ ZAKOCHAŁAM się w górach ,w których byłam pierwszy raz w grudniu 2016 .Tam bez dobrego obuwia nie ma co się wybierać. Byłam w okolicach BABIEJ GÓRY,Zakopane,Zawoja i wiele innych pięknych miejscach z widokami na góry.co do mojej dietki to ok.chodzę codziennie na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Dziewczyny gratuluję spadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko góry to moja druga miłość :) Ok, zjadłam krupniku i bigosu, wypiłam 2.5 l wody, teraz pije herbatkę i zaraz z mężusiem włączymy film. Chwale sie ze od początku roku tylko 2 razy ominęła balsamowanie całego ciała ;) cały czas sie zmuszam ale widzę powoli efekty, i po fakcie czuje sie super. Najgorzej to stać w tej zimnej łazience na golasa i smarować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×