Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość gość kinia
Witam ja dzisiej na sniadanko kanapki z piersia kurczaka wedzona paprtka i jajeczko. Na obiad ryz brazowy plus warzywa na ptelnie i kawalek kurczaka a przekaski to pewnie jakis owoc z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
Witam drugi dzien rozpoczety na sniadanko kanapki z piersia kurczaka wedzona i jajko na miekko, na obiadek piers gotowana ryz brazowy i warzywka na palelnie na przekaski jakis owoc i kefir lub jogurt. Ja kozystam troche z diety dukana bardzo lubie te buleczki otrebowe wiec zamiast chleba robie te buleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola39
Witam:) Przed nami kolejny dzionek... ja już po śniadaniu, dziś zjadłam jajecznicę z grzankami+ kawusia= 300 kcal. Zaraz biorę się za ćwiczenia - chociaż kwadrans- tak na rozbudzenie:) Dziś wstając miałam nieco mniej energii, ale myślę, ze to za sprawą pogody... Dziś po pracy wybieram się na krav magę, pierwsze zajęcia gratis, potem można zdecydować czy się podoba... wieczorkiem napiszę jak było... A cóż tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
Hej. Witam nowe kolezanki:) wymyslcie sobie jakies konkretne nicki bo i tak mozna sie pogubic. Niech kazda od poczatku napisze swoja wage wyjsciowa,wzrost oraz jak chcecie to wiek. Ja 71.4kg 163cm i 27lat. Tylko tyle wiecej nie trzeba:) narazie pije kawe i mysle co zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwoman
Czesc, moge sie dołączyć?? Ale super temat! Ja zaczelam diete ketogeniczna ale taka nie do konca. Rano jem owsianke na wodzie, a później juz tylko warzywa, mieso, ryby. Anulowalam chleb, ryż, ziemniaki Dołożyłam treningi: bieg, trening siłowy . W tym roku swietuje 30ste urodziny i chciałabym byc w swojej najlepszej formie Mam 166cm, 60kg i mega duzy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwoman
Wieczorem napisze swoje menu, za 2 godzinki idę biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doranka
Witam ja zaczelam 4 dni temu ,postawilam na zdrowe odzywianie i cwiczenia .Diety niskokaloryczne przerabialam i nigdy wiecej.Po czterech dniach jest kilogram mniej .Moja waga to 85 kg ,chce wazyc 70 do lata.Mam ulozony plan dzialania i jak do tej pory sie go trzymam ,oby tak dalej.Cwiczylyscie moze z Ewa Chodakowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moj 4 dzien. Ranek zaczal sie bolem glowy i mndlosciami. Wiec zjadlam banana. Teraz jest ok sauna zaliczona i platki na mleku. W sumie od rana jaliej 450kcal. Ja mam 169.cm i waga jak nizej. Wiek w lutym koncze 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Cześć dziewczyny. Ja niestety na sniadanie nic poza jogurtem nie wcisne:( czasami platki owsiane jak mam czas je ugotować. Takze na sniadanie jogurt grecki i kawa. Obiad zupa kalafirowa ale to dopiero w domu ok 19. Do pracy zabrałam jeszcze kanapke z chleba żytniego z szynka z iindyka,jabłko i gruszke. Mam 27 lat 158cm wzrostu i 67kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
A moje sniadanie wynioslo 500 kcal ale sie najadlam byla jajecznica,1/2 grahamki z poledwica z indyka,keczup ogorek i papryka palermo a kalorie razem z kawa policzylam bo zawsze daje duzo mleka. Rano sie nie zwazylam ale mnie korcilo ale postanowilam ze zrobie sovie niespodzianke w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMeliskaaa
Hej zaglądam do Was z innego wątku ,fajnie tu,dużo chętnych do odchudzania W ubiegłym roku schudłam 12 kg.Ostatnie 2 tyg bez diety i to baaardzo bez diety.Dzis waga 83,8. Od wczoraj zaczęłam ostro.Dieta i fitness.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscwoman
Dobrze Wam idzie Ja dzisiaj Sniadanie: owsianka na wodzie 50g II śniadanie- 2 jajka z 2 plasterkami bekonu na oleju kokosowym Przede mna jeszcze: zupa porowa i udko z kurczaka z cwikla. No i trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotka mnie taz korci do wazenia jednak staram sie nie wazyc bo boje sie ze jak mi waga stanie lub wzrosnie to sie podlamie. Dzien mija mi wzorcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
Ja mam ja z na o ncie razem z obiadem 1320 kcal i jeszcze jeden posilek przede mna. Mam nadzieje ze wyjdzie lepiej jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
no i dzień zakończyłam z bilansem 1500kcal i zaliczyłam 30min na orbitreku teraz muszę odparować....a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
U mnie ostatni posilek jak zwykle po 19,niestety najbardziej kaloryczny. Łącznie1260kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu dzisiejszym też udało mi się zjeść 5 posiłków- łącznie ok 1300 kcal, poćwiczyłam też godzinkę. Dzionek zaliczam do udanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwoman
U mnie też juz dzien z jedzeniem zaliczony Bilans okolo 1500kcal i trening silowy górnej części ciala. Miałam biegać ale nie dalam rady, za zimno :( Dzien udany. Chcę diete niskoweglowa poprowadzić do konca lutego, dnia urodzin i wyjazdu na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja już pisałam, ale mogę jeszcze raz. Mam 27 lat, wzrost 167cm a waga pewnie coś w granicach 76-80kg, nie znam dokładnie, bo boje się zważyć:). Jak się zważę to Was poinformuję. Dzisiaj zjadłam około 1500kcal, niestety bez rowerka, bo jakaś zmęczona jestem. Ogólnie od Nowego Roku kolejny dzień bez słodyczy, 4 dopiero, ale zawsze to coś. Oby tak dalej:). Mój plan na odchudzanie to jedzenie około 1500kcal, albo ogólnie mniej. Do tego chce dołożyć ruch-myślę o rowerku. Zero słodyczy i nie jedzenie po godzinie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa82
Też się zaczęłam odchudzać. Bez chemicznych i naturalnych pożeraczy tłuszczu się nie obejdzie. Chcę wrócić do wagi sprzed czterech lat czyli mój cel to 45 kg przy wzroście 162 cm, lat 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dzien minął zgodnie z założeniem. Dziewczyny super ze tak dzielnie sie trzymamy. U mnie to jakies 1000kcal. 5 posiłków ( zup) i dwa owoce. Dzieki wam nakrecam sie jeszcze bardziej na zmiany w swoim odzywianiu. Dzis maz zrobil mi 3 zdjecia w samej bieliznie ( przod bok i tyl ) masakra. Za miesiac powtórka z sesji. Mam nadzieje ze bedzie cos widac. Co do cwiczen to 30min. Sauna i dwa spacero marsze po 30 min. Mam chory kregoslup chyba zero miesni i kondycje 60 latki. Dlatego zaczynam małymi kroczkami. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingridka
Ja tez juz pisałam. Teraz juz nickiem :-) Mam 26 lat 155 cm i 65 kg Na diecie jestem juz od 30.12 czyli 6 dni Robie ćwiczenia z mel b i skacze na skakance po 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingridka
Będę pisać o postępach :') jutro kolejny dzień zmagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
Witam ja niestety wczoraj skusilam sie na chipst to jest moja najwieksza slabosc caly dzien bylo pieknie a wieczorem kiszka i miska chipsow zjedzona popita cola. Ale od dzisiaj juz mam nadzieje ze bedzie bez grzechow sniadanko zjedzone banan mandarynka kefir platki owsiane. I zurawina suszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie 5 dzien. Zaczynam odczuwać skutki moich zmian w odżywianiu. Wczoraj bol głowy dzis ledwo do pracy wstalam. Nie mam sily. Okres mi sie 4 dni spóźnił. A teraz przyszedl ze zdwojoną siłą. Meczy mnie wszystko. Dobrze ze jutro wolne. Pospie dłużej i wezme sie za siebie. Milego dnia. Oby wam dzień zaczął sie duzo lepiej niz mi. Aha no ja juz po sniadaniu tradycyjnie platki z mlekiem kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia37
Hej! To i ja sie przylacze! Ja zaczynam od niedzieli, bo jutro syna urodziny, wiec wole zaczac tak na 100%. W sobote robie zakupy i ruszam od niedzieli. Nie wiem ile waze, ale ostatnio bylo ok 66kg przy 165cm wzrostu. Bede cwiczyc na orbitreku i z Chodakowska. Kiedys cwiczylam i efekty byly super, potem ciaza i wiadomo..! Gosc woman czy owsianke to jesz z owocami i orzechami czy same platki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia37
Hej! To i ja sie przylacze! Ja zaczynam od niedzieli, bo jutro syna urodziny, wiec wole zaczac tak na 100%. W sobote robie zakupy i ruszam od niedzieli. Nie wiem ile waze, ale ostatnio bylo ok 66kg przy 165cm wzrostu. Bede cwiczyc na orbitreku i z Chodakowska. Kiedys cwiczylam i efekty byly super, potem ciaza i wiadomo..! Gosc woman czy owsianke to jesz z owocami i orzechami czy same platki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia37
Goscwoman moglabys napisac czy jesz jakies owoce czy kasze do obiadubi co na kolacje? Ja tez chce jesc mniej wegli wtedy szybciej chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hejka.Dzis mój trzeci dzień powrotu na dobre tory.Dieta kaloryczniejsza pewnie ok choć dokładnie nie liczę ale tak ok1200 kcal ale mogę się chwalić aktywnością fizyczna.Od 2 m-cy chodzę na fitness ok 4 z w tyg.Mam niedaleko klub z różnymi zajęciami i interwały i zajęcia typu"shape"zumba,Latino tak ze super miejsce.W tum tygodniu spędziłam tam już 5 godzin,a jestem leniuszek jeżeli chodzi o sport( co widać po mojej wadze. Pięknie się trzymacie .Musze czerpać od Was motywacje do diety mądrej- posiłki zdrowe, w rozsądnych odstępach czasu, niejedzenie wieczorem( kiedy najbardziej lubie. Cieszę się ze nas dużo.Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×