Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

natalrii

Wsp贸lne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Go艣膰 ZielonaPaprotka1989
Hej wszystkim. Ja po sniadaniu i kawa 320 kcal. Dzis wstalam pelna energii do wszystkiego i co ciekawe nie czulam glodu wilczego. Po wczorajszycj cwiczeniach generalnie lepiej sie czuje bo dalam sobie tempo. Rano odwiedzam od 2 dni toalete 4 razy i nie mam zaparc wiec jest super. Waga dalej mbie korci,ale nie dam sie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZielonaPaprotka1989
Zmieniam wynik sniadania na 410 kcal stwierdzilam ze to za malo kcal jak na sniadanie i zjadlam jeszcze jablko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ingridka
Hej . ja dzisia skusilam sie na ptysia z rana ,ale poza tym 2 kromki chleba razowego z szynka twarozkiem chudym i pomidorkiem malym, kawka i mozna by jakis terning zaczac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰Meliskaaa
Ingridka wpadki doetowe b臋d膮 i nie nale偶y si臋 nimi przejmowa膰.Wiem po sobie ze jak si臋 nie odchudzam to jem s艂odycze bez wielkich wyrzut贸w sumienia a jak si臋 wezm臋 za diet臋 to si臋 zadr臋czam ma艂ym grzeszkiem mimo ze i tak kaloryczniejsza du偶o mniej ni偶 na codzie艅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja dzis ca艂y dzien czuje sie jakos niewyra藕nie. Nie jestem glodna bo ciagle cos jem srednio co 3 godziny. Rano platki potem barszcz gruszka banan i znow barszcz. Jeszcze wieczorem gdzies kolo 20. 00 zupka i do lozka odpoczywac. Boli mnie glowa i wiecznie mi zimno. Oh kiedy nabiore sil? Poczatki diety sa ci臋偶kie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jakobina wszystko si臋 z czasem unormuje, jakby nie by艂o jest to detoks dla organizmu. U mnie dzionek jak do tej pory ok- na podwieczorek zrobi艂am sobie lanych klusek na mleku- jak dla mnie pycha i super rozgrzewaj膮- a dzi艣 ch艂odek za oknem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 goscwoman
Jakobina dobrze Ci idzie. Nie tylko Tobie jest zimno, ja tez zamarzam. Najch臋tniej to zosta艂abym w 艂贸偶ku. Kasia37, uwielbiam chleb i to mnie gubi. Jadlam za duzo wegli wiec postanowilam sprobowac diet臋 niskoweglowa ale bogata w tluszcze. Wczoraj zjadlam z wegli owsianke, p贸艂 pomara艅cza, p贸艂 banana no i mleko u偶ywam do kawy a wi臋c tam tez jest troch臋 wegli. My艣l臋 ze okolo 60 gram max zjadlam wegli. Dzisiaj: Owsianka i po艂owa banana 50 gram kabanosow 2 jajka i 2 plasterki bekonu na oleju kokosowym Kubek zupy porowej bez ziemniakow i marchewki Kolacja: udko z kurczaka pieczone z cwikla Par臋 fistaszkow Wieczorem si艂ownia: bieg 40 min ( wolne tempo)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZielonaPaprotka89
hejJa teraz 艣wiadomie zgrzeszy艂am,ale nie mam sobie tego za z艂e bo nie mam takich dobroci cz臋sto. Dzie艅 zako艅czy艂am na ok 2500kcal zajadaj膮c si臋 domow膮 pizz膮 mamy licz臋 jako 1000kcal jak nie wi臋cej. Tak wi臋c dziewczyny nie przejmujcie si臋 wpadkami,wa偶ne aby ich nie robi膰 za cz臋sto. Jak pomy艣l臋 偶e jak schudn臋 kolejne 10kg to ju偶 b臋dzie w sumie 24kg i b臋d臋 pi臋kniejsza:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Aga
Cze艣膰 dziewczyny, ale nas tu du偶o! Fajnie ;) kolejny dzie艅 dietowania za mn膮! Uwa偶am za bardzo udany. Duzo pracy dzi艣 mia艂am tak偶e g艂odna nie by艂am,nie by艂o na to czasu ;) 艂膮cznie zjad艂am 1004kcal dok艂adnie,razem z kolacj膮 tzn objadem kt贸ry jem na kolacj臋 :P wiem ze to niewiele ale 艂膮cznie to 4 posi艂ki,wiec niezle... Jutro b臋dzie gorzej bo w domu niestety zawsze wiekszy apetyt mam :( Mi艂ego wieczoru wam 偶ycz臋! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Meliskaaa
Dzi艣 kiepsko dieta a 膰wicze艅 zupelnie nie by艂o.Wrocilam z pracy dzie膰mi ok17,potem wo偶enie na angielski,zakupy i nie mia艂am ju偶 si艂y na fitness.Za to na jedzenie jak najbardziej.Zjadlam dzi艣 z 1800 kcal. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pi膮ty dzie艅 dietki zaliczam do udanych- zjad艂am ok 1350 kcal, znalaz艂am r贸wnie偶 chwile na aktywno艣膰- jestem zadowolona:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZielonaPaprotka1989
Dziewczy dobrze Wam idzie. A 1800 kcal to przy calym dniu w richu to nie duzo. Ja pocwiczylam 25 min na orbitreku i choc troche tej pizzy spalilam i ciagle mi sie nia odbija. Ja co zjem to zapisuje w zeszycie i wczoraj moja 5,5 letnia corka sie mnie pyta po co cwicze i cos pisze w zeszycie wiec jej powiedzialam zeby byc zdrowsza lepiej sie czuc i ladniej wygladac a ona ,,jestes najladniejsza mamusia na swiecie i masz wlosy jak roszpunka,,i dzis podchodzi do mnie i mowi ,, mamusiu prYnioslam Ci zeszyt do pisania bo ten Twoj taki brzydki i pisz tam co chcesz,, i mam piekny zeszyt w linie do pisania liter ,a na okladce myszka minnie:) tak mi sie cieplo na sercu zrobilo, bo choc dziecko potrafi powiedziec cos tak milego i zmotywowac do dzialania. I zrozumialam ze jak nie dla siebie to dla niej to zrobie ,aby mama zyla jak najdluzej. Sorry za pisanie takich rzeczy ale lepiej sie czuje jak sie pochwalilam tutaj bo maz to by zaraz walna swoj zbedny komentarz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Aga
ZielonaPaprotka doskonale Ci臋 rozumiem,bo takie s艂owa z ust dziecka to skarb! M贸j synu艣 te偶 ci膮gle powtarza ze jestem piekna i mnie kocha a wtedy jestem najszczesliwsza na 艣wiecie. Dzieci s膮 szczere i bezinteresownie kochaj膮! Synus ma 4 latka ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zrobilo sie zimno to organizm sie domaga kalorii. U mnie 5 dzien zaliczony na 100%. Ok 1100kcal. Plan idzie. Ja te偶 zapisuje co zjadlam. Moje dzieci mi tez pomagaj膮 maz tez. Choc robie mu kanapki do pracy i wtedy wacham buleczki to sie smije ale powiedzialam sobie ze po 10 dniu zjem sobie cos ekstra. Jutro Dzien wolny. Zakupy zrobione. Wiec mysle ze bedzie ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To prawda. Dla mojego organizmu to wielki detoks. Organizm walczy z calych sil i domaga sie jedzenia takiego jak do tej pory. Jednak ja sie nie dam i bedzie musial sie poddac bo nie bedzie mna rz膮dzi艂 jakis flak. Spokojnej nocy niech sie spalaja kalorie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰woman
Dzien dobry Kobietki U mnie dzisiaj 3 dzien na niskoweglowej diecie.Zjadlam owsianke rano, za chwil臋 2 jajka z 2 plastrami bekonu bo ide do collegu na pare godzin. Na obiad mam steka z pieczarkami a na kolacj臋 ser wiejski tlusty. Czuje sie wspaniale, czytam duzo o diecie keto. Wiem ze zalecane jest do 50g wegli dziennie ale nawet jak przekrocze troch臋 nic sie nie stanie. Wieczorem silownia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj woman. U mnie 6 dzien diety zupowej. Rano kawka z mlekiem, czystek, melisa, no i ten ochydny mlody j臋czmie艅. To z plynow. A tresciwiej to talerz z kaszka manna 260g niestety z p贸艂 艂y偶eczki cukru. Och jak mi sie tego chcialo! Teraz najedzona opita moge sie zajac gotowaniem obiadu. A jak wy zaplanowalyscie ten d艂ugi weekend?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ByleDoWiosny
czesc dziewczyny .. no chyba temat dla mnie .. Chcia艂abym sie do was przy艂膮czy膰 .. Moj cel tu zrzucic oko艂o 6kg ..Pisze oko艂o ,bo wszystko zalezy od tego jak bede sie pozbywac cm ... Daje sobie realny cel do wiosny gdy偶 startuje z wagi 58kg i moze tak szybko nie spadac ... Chociaz biorac pod uwage to jak sie odzywia艂am do tej pory tzn codziennie 2500kcal chipsy czekoladki to pewnie ruszy. Startuje poki co z pu艂apu 1600kcal i bede sprawdzac co tydzien czy spada.. i pierwszy tydzien 5 razy w tyg cwiczenia po 30 min rowerek i na posladki 3 cwiczenia w 3 seriach po 20 powtorzen taki mam plan :) Sniadanie za mna sok greifrutowocytrynowy rozcienczony z woda i grahamka z lososiem wedzonym:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Aga
Cze艣膰 dziewczyny ja dzis na sniadanie 2 jajka na twardo, kajzerka wieloziarnista i kawa z mlekiem. Czyli jakies 320kcal. Wiem na pewno 偶e dzisiejszy dzie艅 bedzie dla mnie ci臋偶ki... Tyle pokus w domu! :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZielonaPaprotka1989
Witam dziewczyny ja po sniadaniu 325 kcal na obiad nie wiem co jeszcze zawsze gotuje z tego co jest napewno bedzie zupa pomidorowa albo rosol ,a jutro pomidorowa. A tak to dzis mam duzo pracy bo musze nadrobic zaleglosci wiec dzien mi minie chyba szybko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj byledo wiosny. Plan masz nie zly. Teraz tylko konsekwentnie si臋 go trzymac. Ja sie wzielam za sprzatanie pranie i gotowanie. Dzis nigdzie nie planuje wyxhodzic wiec musze w domu sie ruszac. A u mnie drugie sniadanie. Grejfrut czerwony i pomarancza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Meliskaaa
Cze艣膰 dziewczyny.Ja tez po 艣niadanku-ciemna bu艂ka z twaro偶kiem i og贸rkiem i pomara艅cza.Za chwile siadam z M do kawki.Mysle o 膰wiczeniach w domku bo fitness zamkni臋ty.U nas przepi臋kna pogoda 艣nieg i s艂o艅ce-pierwsz taki dzie艅 tej zimy.Mimo wszystko zim臋 wole podziwia膰 zza okna.Za to m贸j syn szaleje z kolega w ogrodzie,c贸rka raczej jak ja "jak pi臋knie "podziwia ale na dw贸r sie nie wybiera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Meliskaaa
A gdzie nasza za艂o偶ycielka natalrii?Odezwij si臋 co u Ciebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰woman
Melisska masz bardzo duzo filmikow do wyboru na youtube. Ja dzisiaj mocno zajeta pisaniem pracy na studia. Ale mi sie nie chce :'( wieczorem silownia. Mon chlopak wci膮偶 nie wierzy ze schudne jedzac boczek ale im wi臋cej czytam tym bardziej jestem pewna sukcesu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Misialina55
Hej:) Czytam Was od pocz膮tku i postanowi艂am 偶e si臋 do艂膮cz臋, fajnie by by艂o jakby forum nie pad艂o po miesi膮cu... Mam 172 cm i pod koniec roku waga pokazywa艂a 62kg, cel 55kg :) Dla lepszego samopoczucia:) Od 1 stycznia trzymam si臋 1000-1200 kalorii , kr臋c臋 sobie codziennie hula-hop i troch臋 rozci膮gania bo chc臋 w ko艅cu szpagat zrobi膰. Na razie nie by艂o wpadek z jedzeniem :) Powodzenia!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda Lenka
Witam Kochani! U mnie 50 z hakiem na minusie :-) Waga wyj艣ciowa 115 kg wzrost 170 :-) Zmiana nawyk贸w 偶ywieniowych+ nie znaczne zwi臋kszenie aktywno艣ci fizycznej+ zdrowa suplementacja, zaowocowa艂y rewelacyjnymi efektami :-) Rok po rozpocz臋ciu mojej walki wymiary 95-70-95 :-D Musz臋 jeszcze popracowa膰 nad brzuszkiem,ale i tak jestem zachwycona :-) :-* 3mam za Was mocno kciuki! :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Misiallina55
Hej:) Czytam Was od pocz膮tku i postanowi艂am 偶e si臋 do艂膮cz臋, fajnie by by艂o jakby forum nie pad艂o po miesi膮cu... Mam 172 cm i pod koniec roku waga pokazywa艂a 62kg, cel 55kg :) Dla lepszego samopoczucia:) Od 1 stycznia trzymam si臋 1000-1200 kalorii , kr臋c臋 sobie codziennie hula-hop i troch臋 rozci膮gania bo chc臋 w ko艅cu szpagat zrobi膰. Na razie nie by艂o wpadek z jedzeniem :) Powodzenia!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej:) Czytam Was od pocz膮tku i postanowi艂am 偶e si臋 do艂膮cz臋, fajnie by by艂o jakby forum nie pad艂o po miesi膮cu... Mam 172 cm i pod koniec roku waga pokazywa艂a 62kg, cel 55kg :) Dla lepszego samopoczucia:) Od 1 stycznia trzymam si臋 1000-1200 kalorii , kr臋c臋 sobie codziennie hula-hop i troch臋 rozci膮gania bo chc臋 w ko艅cu szpagat zrobi膰. Na razie nie by艂o wpadek z jedzeniem :) Powodzenia!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ByleDoWiosny
No u mnie tez dzisiaj bardzo mrozno no i tez ca艂y dzie艅 w domku w艂a艣nie zjad艂am obiad tzn sa艂atke : sa艂ata, feta, oliwki pomidor oliwa +5ma艂ych kopytek i jakies 150 g kurczaka daje ze to by艂o 400 kcal ale jestem pojedzona mysle ze tak o 17 cos zjem i pewnie nie wyjdzie mi 1600kcal dzis ale i tak nie jestem zabardzo w ruchu wiec mysle ze nie ma co sie obzerac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam kole偶anki:) Jestem ju偶 po obiadku... dzi艣 kasza gryczana, pulpety i kapusta kiszona... teraz planuj臋 wyj艣膰 na kr贸tki spacerek... Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×