Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gość nr 1
I już po wszystkim :( beta wyszla <0,100 mIU/ml teraz już tylko na @ czekam która ma byc 1 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gość nr 1 to przynajmniej wiesz że możesz się napić w majowke i w Nowym cyklu starac. Bierz przykład z em ona miała wykres i jak widać skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Tylko że mój mąż zgodził się jednorazowo na zajączka bo wie że bardzo chce drugiego a on woli pierw dom postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gość 1 Ale teraz będzie dzień matki ! Co tam zajączek. Ps ja to wychodzi ze wredna byłam bo to ja nie chciałam drugiego wcześniej a mąż zwarty i gotowy cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Ale mój namawiał mnie na pierwszego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gość 1 no to jak on ciebie na pierwsze i się zgodzilas to teraz niema wyjścia i musi się zgodzić na drugie. A finansowo to nigdy niema dobrego momentu zawsze jest ze coś ze kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Ja jestem bardziej uległa :) ale jeszcze czas :) ja w tym roku dopiero kończę 22 lata całe życie przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Gość 1 ja 21 w tym roku :) mnie brzuch dalej boli:( czytałam że jeśli nie ma krwawienia to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Hej dziewczyny:)w którym tygodniu zaczęły się wam zgagi, mdłości, wymioty, nabrzmialy brzuch, gazy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em gazy to ja miałam zanim na test nasikalam. Wymioty w 12 do 14 mdłości od 7-8 ale wystrrczylo wypić sok pomarańczowy i przechodzilo. A zgaga hm czasem się pojawią ale zadko. A co ty już się stresujesz hihi. Tego się nie da określić co ciąża to inaczej. Może ciebie nic takiego nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Zgage miałam od ok 14-15 i aż do końca ciąży, pomagało mi mleko albo mleczko na zgage alugastrin ( jest bezpieczne w ciąży ale piłam jak już nie mogłam wytrzymać) a na wymioty nigdy nie jedź migdałów, kiedyś wyczytałam że są cudowne i nie ma porannych mdłości, po przebudzeniu zjadlam garść a i tak mnie chwilkę później pogoniło i było jeszcze gorszej bo rozdrobnione migdały drażniły gardło i myślałam że skończę już przy ubikacji, nawet powietrza nie mogłam nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Pytam bo ja już mam mdłości, u Nas chyba to rodzinne że wszystko tak szybko :(zgaga, odbija mi się i mdłości, dzisiaj już rano wymiotowałam. W pracy myślałam że umrę i poszłam Po pepsi to jak zbawienie normalnie. Wiem ze nie mogę dużo jej pić ale puszeczka dziennie nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em na zgaga każdy ma inny sposób na mnie działa siemie zawsze. I odziwo ostatnio odkryłam cola niewiem jak to możliwe ale po 3 lykach zgaga mija. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Polecam również herbatkę z imbirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Kochana nie można popadać w paranoje, nic Ci od pepsi nie będzie :) Ja miałam mdłości od 7tc do 15. Jedynie mi troszkę tabletki prevomit pomogły. Zgagi póki co nie mam. Madzia ma racje, każda kobieta ma inaczej, musisz znaleźć sposób i jakoś to przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Tak mi właśnie pepsi tak działa :)No kazdy organizm inaczej wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica jak u ciebie? Maluch już koziolkuje? U mnie jakoś słabo się odzywaja jeszcze. Kiedy masz polowkowe? Ja się juz doczekać niemogę żeby wiedzieć ze wszystko jest dobrze. Zastanawiam się kiedy będę miała stałe brzuch. Bałam się ze za duzo bede tyc a tu narazie niewiele co widać. Teraz mam fazę na oglądanie bujaczkow z hustawkami tyle czasu jeszcze mam a ja już takie dziwactwa chce kupować. Iza kiedy miałaś krzywą cukrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudelkowa
Zostanę z Wami ;) Ja mam dopiero termin na 15 maja do gin ;) Jedyne co mam to piersi nabrzmiale i wieczorem trochę mnie mdli . Tak bardzo się cieszę!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ladowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się ładuje :( mnie brzuch przestal boleć cały czas, teraz boli czasami, mdłości też się uspokoiły :) Ale jak mnie sutki bolą ,masakra ... Za miesiąc dwa robimy remont mieszkania i za jakieś 3/4 miesiące bierzemy ślub, wszystko w tak szybkim tempie że hoho jednak nasze trójmiasto odpada i remnotujemy tutaj, fakt, faktem z 10tysiesy trzeba w to wsadzić ale dużo sami zrobimy, dużo też mamy i myślę że nie będzie tak źle :)naczynia w Ikei i spoko haha oglądaliśmy dzisiaj nawet obrączki! :) co prawda ślub cywilny a kościelny później no ale wolę żeby ten doszedł do skutku niż jak nasz kościelny skończył się na gadaniu i wybieraniu daty bo jak nie kościół nie może to orkiestra lub sala i fotograf...ciezko te 4rzeczy zgrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kiedyś się załaduje :( ehhh....beznadziejna strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Kudelkowa brawo. o losie ładowanie stron jest obłędne. Mnie czeka jeszcze kilka dni niepokoju ale musi być dobrze innej opcji nie przyjmuje. Co prawda ostatnio senność mnie straszna bierze wybija 18 a ja mogłabym już rozpocząć lezakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Krzywa miałam w 24 tygodniu. 24 i kilka dni. O tym ślubie to emenemsik pisałaś?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
kurde tak, nie wiem czemu zamiast emenemsik to gość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em jak ja bym chciała taki remont... U nas optymalnie jeszcze jedno 0 i było by zrobione wszystko co chcemy. Zobaczymy narazie robimy ile się da i trzeba a część odkładamy na przyszły rok. Niemogę doczekać się powrotu męża jestem coraz bardziej zmęczona brakiem samodzielności. Muszę wszystko planować tam żeby dac radę np na spacerze z malym i nieforsowac się przy tym a zaczyna być to coraz cięższe zwłaszcza gdy za oknem słońce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em my povilismy rekord świata bo od momentu jak stwierdziliśmy a to może skończmy zaręczyny i weźmy ślub do ślubu było 5 miesięcy. I jak się okazało najtrudniej było z suknia zdążyć. Dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
My w 22 lutego dowiedzieliśmy się że będziemy rodzinami w marcu zaręczyny a w czerwcu ślub :) całą noc tańcowałam w szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Dziewczyny nie bierzcie nospy!nawet jeśli lekarz ja przepisuje. Mojej mamy koleżanka niedawno rodziła, mówi że to co zobaczyła przeżyła szok. Dzieci na sali której była płakały niemiłosiernie ,jej było spokojne, matki brały nospe ,karmił dziecko i spokoj.... Nospa która biorą kobiety w ciąży uzależnia dziecko, Po urodzeniu domaga się ono tego leku...lekarze przepisuja ale nie mówią jak bardzo uzależnia ten lek. Ta Pani co mówiła to mojej mamie rozmawiała z pielęgniarka bo była w szoku że one coś tam biorą i nagle dzieci są spokojne ,pielęgniarka powiedziała że bardzo dużo dzieci nowonarodzonych jest uzależnionych. Wystarczy 10 tabletek i już po urodzeniu może się domagać, dużo matek o tym nie wie ale lekarze nie mówią o tym... Nie bierzcie nospy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×