Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Emenemsik
Te 1 moim zdaniem za wysokie a te drugie okej są :) No zawsze lekarz mówił że połowa normy jest bezpieczna :) tarczyca jest najważniejsza :)ja kupiłam sobie kwas filmowy i od jutra biorę :)wiecie żeby jak coś to maluszek otrzymywał dawkę :) a jest napisane że dla kobiet starających się jak najbardziej wskazane :)Iza jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No pewnie Emm już dawno mogłaś brać :p Mój brzuszek niby duży ale nie jakiś ogromny. :p taki normalny :-D tatuś mnie komplementuje ostatnio ❤mówi że pasuje mi ciąża , że mam ładny brzuszek, że podobam mu się w ciąży ach ❤ Teraz do rzeczywistości - boli mnie kręgosłup. Dosyć dokucza, więc zakupy i te sprawy po malu sprawiają mi więcej bólu niz przyjemnosci. Ale naklejamy plastry kinesio to coś tam pomagają :) Lwica piooona chłopaki są fajne :-D Orzeszku mi się wydaje ze nie jest zle, dobrze ze się w normie mieści Ale to tylko takie moje zdanie, w ogóle jestem dumna ze robisz te wszystkie wyniki! Najważniejsze ze działasz. Pozdrawiam Was gorąco w tą okropna pogodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Super Iza ,życzę Ci więcej siły! :)bo pięknie wyglądasz w ciąży:)a mi ovufriend pokazał że miałam owu 10 kwietnia... Przytulanko było 7,9,14,17 kwietnia. Tak jak Lwica radziła, na lajcie nie myśleć o tym :) biorę kwas i zobaczymy za jakieś 10-14 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
co ja napisałam. . A więc ovufriend pokazał mi że owu była 10 kwietnia a przytulanka były u nas 2,4,9 i 12 kwietnia. Mam nadzieje ze 9 złapało jeśli to prawda że 10 była owu. Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm ja trzymam kciuki :* Więc tak dzisiaj dzwoniłam do endokrynologa i powiedział że mam iść do rodzinnego po euthyrox 25 i mam brać jedna dziennie i zaraz po pracy lecę do lekarza. Zapisalam się do 2 gin :) co tydzień będę chodzić a co tam :) może ktoś zobaczy owulacje. Ja w tym cyklu działam ostro biorę wszystko co mi przepisali mierze temp do tego mam testy owulacyjne. Kurcze musi się w końcu udać robię wszystko co moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Miałam wczoraj RTG biodra bo mi boli już dłuższy czas. Chyba muszę zawiesić starania o dzidzię na jakiś czas bo taka dawka promieniowania chyba jest szkodliwa. Macie jakieś doświadczenia, co wasi lekarze na ten temat mówią? Orzeszek ta prolaktyna to moim zdaniem za wysoka. Trzeba by ja obniżyć. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Byłam u rodzinnego i trafiłam na super babkę powiedziałam o całej mojej historii i dała mi sama od siebie skierowanie na dalsze badania FT3 ,FT4 , na cukier i na TSH mam zrobić jak z miesiąc będę brać euthyrox 25 do tego przebadał mnie poprostu super :) więc idę w sobotę na badanie nie zaszkodzi a zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem właśnie. Boli mnie juz miesiąc biodro i pieta w prawej nodze. Czasami juz nawet kuleje na ta noge więc poszłam w końcu do lekarza. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak przygotowania do świąt ?? Ja słodkiego staram się nie jeść tak jak gin mi poradził ale plecki 2 robię a wy :) przynajmniej mąż zadowolony że dla niego piekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Orzeszku ja dzisiaj zaczynam robotę. Też mam do zrobienia 2 ciasta i sałatkę :p czuję ze będę zajechana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Obcielo wpis!!! Kurde. Orzeszku pytałam czy wychodzi Ci trzymanie 'dietki' ? Madzia co u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze izunia muszę wagę kupić bo nawet się nie ważyłam ale prawie słodkiego nie jem wczoraj oblizałam łyżeczkę od polewy byłam w raju :) :) jeszcze byłam dzisiaj w szpitalu na TSH FT4 i FT3 i glukozie. Może uda mi się dzisiaj odebrać wyniki bo we wtorek idę do gin pokaże mu też to aTPO i prolaktyne. A co do świąt to ja ciasto już 2 zrobiłam muszę jeszcze posprzątać i idę na święconke potem będę odpoczywać :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
A ja nic nie robię.. męża nie mam rodzice tez za granica wiec stwierdziłam ze zwale się na chatę do brata w pierwszy dzień a w drugi do siostry. Jade w gości wiec niech goszczą ja te święta odpoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ja dzisiaj sprzątałam i już koniec roboty :) jadę do teściowej i tam pewnie będę musiała pomóc coś robić :( mojego pies jego rodziców ugryzł w rękę... Taki głupi ten pies że szok. Zamknięty w klatce jest ogólnie a mój mu sprzątał i go ugryzł po wszystkim,chyba będziemy jechać do szpitala. U mnie dzisiaj 37,1 ...usunelo mi cały wykres na ovufriend ,masakra. Ale ta temp może być taka bo po 6wstalam siku a mierzylam po 10 jak wstałam... Zobaczymy jak będzie jutro. Moje kochane kafe koleżanki! Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze! Dużo miłości, radości, uśmiechu i zdrowia! Starającym się życzę zajścia w ciążę jak najszybciej, brzuszkowym dużo siły i dobrego samopoczucia, szczęśliwego rozwiązania i jeszcze raz Wam wszystkim wszystkiego co najpiękniejsze :*dziekuje że jesteście i że mam gdzie wejść się wyżalić jak i prywatnie napisać, Lwica ,Iza, Orzeszku ,fajnie Was mieć na insta:) wesołych świat :* Em i mam nadzieje gość w brzuszku Wam życzymy, bo ja na 100% po owu już, wczoraj w jajnikach mi wirowalo jak na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Orzeszek to kupuj wagę , podziwiam ze wytrzymujesz bez słodyczy. Ja bym nie dała rady :p Lwica smucilas się a jeszcze lepiej wyjdzie, przynajmniej odpoczniesz jak należy w święta :-D Emm to chyba duŻy pies jak tak mocno ugryzl? Współczuję przygotowań z teściową :-D może jakąś meliske zacznij pić :-D DIekuje za życzenia i ja Tobie życzę tej fasolki. Reszcie dziewcYn starających się życzę żeby miały dużo cierpliwości a bobas się na pewno pojawi ❤a brzuszkowym dziewczynom dużo siły i zdrowia . Sama teraz już wiem jak bardzo to jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ładuje się strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Akurat teraz musi się ładować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nsnjshsbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jsjsjs jdjjdjs jsjjjsj jxjxjjx jdjdjjd jdjdjdj jdjdjdj jdkakal jdkxkxkx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dhfb fbfb dbdvv dbdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ndjsnsmkaksks. Bdjsjsjsjsn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Hdbsb ndnnsn jsnnss nsnnsn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNnznx
hcjxjxj ndnndndn ndjdjjzjz bdndnndj hdjdjjdjdjdndndbbdbdjdjdndnndnd bdjbdbdbbdhdbdbbdbdb jdjdnbdbdbdnnnd bdjndbdbdndndndnndndbdbdbdbbdbdndn bxnndjxnxnndndndnndbdndbbdnzkzkkzudhsy bdnjfndndnndndnddjjdjkdjdjndndndj nxnjxjxjdnndndndnndndndnnd bdjjdndndjdjndbdbdjdjdbdndbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhj
Naj****a nsnsnsns jskaksksnndkans nndndndndndndnndndnd ndnndndndndnd jdjdjdnndjdndn jdndnndndndndndndb jdndndndndndnndndndbdbd ndndnndndndndndnd bdjjdjdndnd jdjdjdj jdndnd jdjdnndndndndndnnd jdjndndndndnd nxnxndnndndnd jdndnndjskakams jsnsndnndd ndndndnbdbdbxbxb jxndnndndnxndndnnsnd ndndndnndnxndnndndbdnxnxkxn nxjxnxnnnxbxbx nxjxnnxbxbxbxbxbxbxbxbxbxbbxbx bxbbxbxbxbxbx bkakakaiwuhekamz. Nnxnxnxnnxndndnnncnc nncncncncnncnxnx namamamz x xkandhekaknxkam coś dla j nskcbakx sksnbxjdkaksjej jxnsnna zje kdnsnkxbs zkdmsn ajnz xjsnnabs xjsnansn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt dziewczyny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ale ktoś napstrykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam po świętach ? Ja jutro idę do gin bo byłam zrobić badania i mam za wysokie FT3 i mam niedobór jodu najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego wszystkiego nasłuchałam się jaka to ja nieodpowiedzialna że jeszcze dziecka nie mam :( :( i będę tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×